Skocz do zawartości

Xbox One: komentarze i inne rozmowy


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie najbardziej aktywny dzień 15 listopad - cała niedziela z Divinity. :obama:

 

Ogólnie:

1k godzin - top 10%

17,5k gs - top 1%

973 achivy - top 1%

 

Ciekawostka - wśród gier posiadanych z GwG najwięcej grałem w Rayman Legends.

 

Oczywiście najwięcej nabite w W3... A to przecież nie koniec tej gry.

Edytowane przez Hum
Odnośnik do komentarza

Spotkał się ktoś z błędem "e305 00000001 80073cfe", tuż przy pierwszym włączaniu konsoli? Znalazłem poradniki w necie, ale u mnie wszystkie rozwiązania dalej kończą się wyskakującym błędem. Jeżeli ktoś miał podobny problem i też męczył sięz jego rozwiązaniem prosił bym o odezwanie się na priva.

Odnośnik do komentarza

Raczej to nic nie da : ) Chodzi o aktualizacje systemu offline, tuż przy pierwszym odpaleniu konsoli. Niestety, nabyłem Xbox'a, który przeleżał prawie 10 miesięcy na półce i widocznie to ma jakieś poważne konsekwencje, bo przy odpaleniu pokazuje mi się zielone logo, a po załadowaniu kod błędu który podałem wyżej. 

 

 

Około 6 minuty jest pokazane jak facet przytrzymuje pierw guzik z lewej strony konsoli, a następnie ten służący do wysuwania płyt. U mnie problem pojawia się na tym etapie, gdyż konsola wariuje i zaczyna wydawać dźwięki jak bym ciągle trzymał te dwa guziki(bo je trzymam, ale tak mam robić przez 15 sekund), jak widać na filmiku wszystko odbywa się bezproblemowo. 

Odnośnik do komentarza

Heh pożyczyłem kumplowi bona na 7 dni (chłop zdobył  Lare+Halo i chciał szybko ograć), no i oddał ze smutkiem.

Dziś sms, że kupił sobie "pod choinkę", bo na pleja patrzeć nie może  :woot:

 

Pytanko do tych, którzy posiadają dodatek do F2H - opłaca się wydać te 5$ na "storm island"?

Edytowane przez Starh
Odnośnik do komentarza

słuchawki od telefonu z mikrofonem beda dzialac z tym nowym padem? headset stereo odpada bo gram na audiofilskich słuchawkach i chciałbym mieć pod reka mikrofon jak najnizszym kosztem, żeby czasem sie w party odezwac

Kupiłem http://www.euro.com.pl/sluchawki/thomson-hed-ear-3203-czarny.bhtmli działają, na razie w party nie testowałem ale nagrywałem dźwiękowe wiadomości i przy odsłuchu głos wydaje się być wyraźny, dźwięk z gry leci i ze słuchawek i z glośników także nie powinno być problemów przy podłączeniu nauszników do wieży.

Odnośnik do komentarza

Coś się zyebało z XBL. Zawsze dokonywałem płatności paypalem, którego mam podpiętego do konta i było git. Dzisiaj chciałem sobie kupić grę i wywala błąd, że nie udało się autoryzować płatności. Dodaj inną płatność. No ja pierdole, zawsze działało a teraz nagle przestało? Co ten MS? 

Odnośnik do komentarza

 

witam, 

zastanawiam się nad kupne one, czy możecie mi powiedzieć gdzie znajdę listę exów które wyszły i mają wyjść na tą konsolę? 

Lista gier na Łana za zaznaczeniem ekskluziwów  ^_^

 

https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Xbox_One_games

 

mam duże zaległości jeśli chodzi o konsole, którą ( xbox one, czy ps4 ) byście wybrali ze względu na gry ( wydane w do tej pory, jak i te które dopiero mają wyjść )? Z tej listy wynika, że xbox ma o wiele mniej eksów ;/ 

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

A aktualizacja pada jak działa ? W starym dashu pamiętam normalnie mi poszło bez kabla teraz nie reaguje.

Ponawiam pytanie + czy brak aktualizacji może jakoś powodować ,że czasami pad tak jakby traci zasięg z konsolą i się wyłącza mimo ,że się świeci i mruga i po chwili działa normalnie ?

 

Jak kupię EA Access w lutym to będę miał do ogrania te testowe 10h do NFS i Star Warsów ?

Odnośnik do komentarza

 

Ultragames.pl

roczny gold za 100 zł

doładowanie konta na 200 za 140 zł

nowe master chief collection za 69 zł

 

Gdzie jest haczyk? Te oferty są za dobre, możecie potwierdzić, że wszystko sprawnie działa? Swoją drogą jak wysyłają zdrapki, na maila czy fizycznie?

 

Ja też myślałem ,że haczyk ale dużo osób polecało więc "zaryzykowałem" i się nie zawiodłem. Wysłałem formularz ze wzmianką ,że proszę o kod na e-mail i przelałem kasę. Wszystko bez problemów, kod miałem na skrzynce na drugi dzień. Można też fizycznie ale koszty wysyłki chyba trzeba ustalić indywidualnie.

 

Także polecam ultragames wszystko sprawnie i bez problemów i ceny obecnie najlepsze na rynku

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...