Skocz do zawartości

The Flash - 2014 - The CW


Kalel

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 914
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 4 tygodnie później...

Sezon 2gi się rozpoczął i jest solidnie. Trochę podchodziłem do tego odcinak jak do jeża, bo po bardzo dobrym sezonie 1szym spodziewałem się zawodu. Mam przeczucie że nie będzie już takiego efektu "wow" jak ostatnio, ale jest bardzo dobrze i tak. Trochę walka z głównym złym tego odcinka zawodzi, ale już pomysł z

 

Zoomem i Garrickiem

nastawia mnie bardziej optymistycznie z tym drugim (wg. mnie) w roli mentora. 

 

7/10

Odnośnik do komentarza

Również uważam początek sezonu za bardzo solidny. Było wszystko: walka z bad guyem (Atom Smasher ładnie obrobiony komputerowo), wspominki, zapowiedź nowego nemesis i nowego wsparcia w walce. Jedyne co mi nie pasowało to motyw z Henrym Allenem

 

 

jego wyjście z paki dało spore pole do wzbogacenia postaci, a oni co robią? "Nie potrzebują syna Henry'ego Allena. Potrzebują Flasha. To ja już sobie pójdę". No proszę was. Gdyby jeszcze to rozciągnąć na kilka odcinków, że niby nie radzi sobie na wolności itd. to jeszcze bym to łyknął. Najgorsze jest to, że przez taki manewr zmarnowali szansę na powrót Wellsa do teamu. Przyznał się publicznie i nie ma szans na powrót doskonałej postaci (chodzi o tego z Earth-2).

No i mam nadzieję, że nie zakończą tak postaci Ronnie'ego.

 

 

Odnośnik do komentarza

Ciekawie to poprowadzili, nie powiem. Wstęp w miarę spokojny, kameralny, bad guy ze średniej półki i kilka fajnych motywów do rozwinięcia na resztę odcinków.

 

 

Jak wyżej, też mi niezbyt się podobało jak zakończyli wątek ojca, cały pierwszy sezon kręcił się niemal wokół niego i jego wyjścia z więzienia a tu pstryk, gość wychodzi i tyle, lipa. Wells coś czuję, że jeszcze się pojawi i namiesza.

 

Odnośnik do komentarza

Bardzo świetny odcinek, efekty specjalne jak zawsze rządzą i mamy rozpoczęty nowy wątek.

Albo i 3.

 

Stary Allen nie najlepiej się zachował wyjeżdżając na wakacje, trochę nie kupuję jego wymówki.

Może jednak chce odpocząć od tego miejsca, a nie powiedział o tym Barry'emu.

Atom Smasher trochę jak Bane w Batman & Robin :pawel:

 

 

Jay <33333333

 

 

Idę na Arrowa.

 

 

Hejas wyłuszcz któryś z tych czerstwych dialogów i od razu zaproponuj swoje wersje, aby oglądało się to jak The Wire.

Odnośnik do komentarza

No ja osobiście liczyłem półtorej roku temu, że Shipp będzie Garrickiem (idealnie by pasował) ale poszli w inną stronę i ok. Zobaczymy co pokaże obecny Jay (bo na razie troszkę młody jest). Henry raczej nie ma żadnych mocy. Choć kto wie. Komiksowy ojciec Barry'ego nawet nie miał okazji wyjść z paki  :reggie:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...