Jump to content

Sign in to follow this  
Kalel

The Flash - 2014 - The CW

Recommended Posts

Bloodwork? (pipi)owo jak Cicada.

Złoczyńca przeciętny jak byk (znowu z Rebirth) plus dostał wciry w zaledwie dwóch zeszytach choć okres gdy się pojawił w komiksach ciekawy bo Flash był wtedy pod wpływem Negative Speed Force.

Liczę na jakiś powrót do Reverse-Flasha i nową wersję Wellsa (Tom Cavanaugh jest genialny w każdej roli). Do tego dobre fundamenty pod KRYZYS i będę kontent.

Czy będzie Reverse to nie wiem.

Wiem za to, że wraca Kid Flash :bad: (ale podobno tylko na kilka epizodów) , a Tom na czas crossoveru zagra Parcha, Pariaha znaczy się.

A skoro wałkujemy Crisis: Caity Lotz podczas wywiadu wyskoczyła z tekstem "maybe now that the show's done I'll get that black costume. I'm gonna get that one back."

https://www.facebook.com/entertainmentweekly/videos/483133179113641/

Pytanie teraz czy to tylko przypadek czy rzeczywiście mają zamiar posprzątać w arrowverse? Kryzysy idealnie się do tego nadaje (bo w sumie tym jest). Plus Arrow się kończy więc inne wersje Kanarków przestają mieć znaczenie. Mogą je niczym Thanos wymazać bez spiny. Postać kapitan Lance też zginie, a z odmętów multiversum wyciągną prawilijnego Black Canary :fsg:

Niestety to jest obusieczny miecz, a gdy mowa o obecnym trendzie w telewizji oraz o CW to można obawiać się rytualnego zrobienia se puku w bebechy i zamiast pozamieniać słabe postacie na dobre wersje wjedzie cała masa bekowych rzeczy jak np. Kara w gaciach. 

Ale przez te ostatnie sezony arrowverse tak mnie zawiodło, że w sumie mam wyebane na to. Od Kryzysu też nie spodziewam się cudów. 

A i Brandon dał dupy bo zły materiał sobie wziął do przygotowania pod Supka.

Nie gra eSa z Earth-2 tylko tego z Kingdom Come.

Nie wiem co tak słabo. Powinien przecież już po logo na koszulce się skapnąć...

• Upvote 1
  • Thanks 1

ja (pipi)e, ten wstęp :yao:  Się WC wykosztowało z cameosami jak byk.

Lucek tak pasuje do crossoveru jak gacie pani Zor-El.

Ale ogólnie jest lepiej niż w drugim odcinku. Mimo to beka z kilku aspektów:

Spoiler

To wyskoczenie z dupy Corigana. Nadziałem się w sieci, że Ollie będzie robił za naczynie ale mogli to lepiej zrobić. Puste ciało, ci próbują znaleźć duszę ale coś nie pykło bo Spectre przejął naczynie (choć przejmowanie ciał to domena Deadmena) i bum mamy Spirit of Vengeance (co pasuje do Olivera z racji jego przeszłości). Sam pomysł jest dobry tylko to wykonanie. I dodatkowo mamy fajny easter egg z historią duetu Arrow-Green Lantern. W komiksach jak pamiętamy to Hal robił przez pewien czas za Spectre po śmierci, a jedną z osób które to wiedziało był Arrow. Sam Spectre odegrał kluczową rolę w Kryzysie.

Podobnie jak On...

(pipi)a, pierwszy raz od baaaardzo dawna znów uroniłem łezkę na tym gównie arrowverse. Jeszcze doyebali urywkiem sceny z klasyka :smutas: :cray:

Spoiler

Tak też myślałem, ze zamienią postacie. Chociaż wjazd do bazy Anty-Monitora to jakiś dramat. Kto to pisał?

W ogóle nierówny ten odcinek. Fajne patenty przeplatają się z bezsensownymi. 

Spoiler

Plus z pupy zredukowanie Ziem do zera w przeciągu kilku minut i to bez żadnej walki. 

No i teraz dochodzimy do kulminacji.

Spoiler

W komiksie epicka walka zakończyła się śmiercią dwójki kluczowych postaci co zmusiło Anty-Monitora do wycofania się na z góry upatrzone pozycje, czyli do zarania dziejów, nim powstało multiwersum. Tam doszło do zmiany historii i scalenia Ziem w jedną Ziemię. Wątki się poplątały i część originów się pozmieniała. Jedne postacie w ogóle nie istniały, a inne zostały bez przeszłości (Superman z Earth-2 np.)

W serialu za zmiany będzie odpowiadać ta nieszczęsna Księga. I serio? Luthor zamiast kozak, kurwa Supermana? Fix it, Supergirl. FIX IT!

No kurde, chyba jednak będę czekał na ostatnie odcinki :notbad:

...ale potem mogą zakopać to (pipi) i zalać betonem.

• Upvote 1