Skocz do zawartości

The Flash - 2014 - The CW


Kalel

Rekomendowane odpowiedzi

Jedna kwestia się wyjaśniła.

Barry z Earth-2 to nie Zoom. Nawet gdyby udawał ciapowatego to nie oszukałby zegarka Iris.

 

Ja bym nie przekreślał jeszcze tej teorii.

W ostatniej scenie, odbicie Barrego w szybie jest pokazane jakby był pod maską Zooma.

A ten zamknięty koleś w masce to kto to?

 

Zoom jest genialnie zrobiony, przy każdej scenie z nim mam ciary. A to co się działo w ep.6 zapuszczam co jakiś czas, bo to najlepszy moment serialu.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 914
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Bardzo fajnie, że o tym wspominasz. Motyw z ostatniej sceny też zauważyłem.

No po tym trailerze również zaczynam się zastanawiać.

https://youtu.be/My9uSscBO8E

 

 

Myślę, że może być trzeci Barry Allen. Pamiętacie jak w pierwszym sezonie Flash cofnął się w czasie przy okazji mieliśmy zajawki z innych linii czasowych. W jednym z nich był Barry na miejscu swojego ojca, czyli w więzieniu. Może to przypadek. Ale co jeśli inny Barry odkrył przejścia do innych wymiarów? Zamknął Allena z Earth-2 i przyjął jego miejsce? Przy takim rozwoju spraw Barry może być Zoomem. Tylko jedna kwestia nie daje mi spokoju. Zegarek Iris z Earth-2. Niby wykrywa meta-ludzi. Flasha z Earth-1 wykryło to czemu doppelgangera nie wykrył do tej pory. Może ten trzeci Barry zmodyfikował jakoś zegarek by ukryć, że jest meta.

 

Skłania mnie to również do innego rozważania. W finale sezonu Barry spotka Supergirl. Podejrzewam 3 opcje: 

1) Dojdzie do otwarcia przejścia do całego multiwersum. Nie tylko do Earth-2 ale wszystkich Ziem.,

2)Dojdzie do scalenia się wszystkich światów ale o tym niżej,

3) Zoom wyśle Barry'ego do innej Ziemi, a sam zajmie jego miejsce na Earth-1 (klasyczny motyw badguy'a w ciele herosa, a nikt nic nie podejrzewa)

 

 

 

Mówi się ostatnio, że wszystko sprowadza się do historii z "Crisis on Infinite Earths", czyli wielkiego sprzątania w DC Comiks. I coś w tym jest. 

Niestety mam pewne obawy co do tego. Niby DC/WB odcinają seriale od filmów po czym

uśmiercają Deadshota z Arrow by ten nie kojarzył się z tym z Suicide Squad.

Następnie Zack Snyder wypowiada się jak to fajnie by było gdyby połączyć seriale i filmy, następnie w randomowy sposób

zabijają Amandę Waller w Arrow.

Przypadek? Nie sądzę. 

czego się boję to to, że filmowy Flash doprowadzi do Flashpoint Paradox. Historii, która zapoczątkowała restart w postaci New 52. Ucierpieć mogą na tym seriale. Mogą wtedy skasować Flasha i każdą postać do tej pory wykreowaną. Arrow mógłby dołączyć wprawdzie do Justice league ale jakim kosztem. Sezon 1 Flasha był wypełniony po brzegi postaciami i zastanawialiśmy się wtedy czy starczy im materiału na kolejne sezony. Filmowy Flash ma premierę w marcu 2018. Biorąc to pod uwagę serialowemu Flashowi zostały dwa sezony.

Edit: 

Szkoda tylko, że ostatni odcinek Supergirl był takim kałem, że ciężko wyrazić to słowami.

 

 

Paweł o którym odcinku piszesz? Ten z Black Mercy? Samo przedstawienie roślinki jak dla mnie super. Zresztą przypomnij sobie odcinek z Justice League gdzie to samo spotkało eSa. W serialu brakowało tylko Mongula xD Cieszy mnie, że wykorzystują postacie i historie, które nie były pokazane w Smallvielle. Bizzaro teraz Black Mercy. No i technicznie bardzo dobrze. Pozostaje tylko kwestia przesłodzonego drama jak w Modzie na Sukces. I ten trójkąt Supergirl/czarny Olsen/Toyman. Instant sandwich.
Edytowane przez Farmer.
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Co do Supergirl- chodziło mi o odcinek z Bizarro, który był koszmarny. Ten z Black Mercy już lepszy ale dalej słabo.

 

Ja się pytam- po kiego wała robić ZNOWU rehash tych samych historii? Ja to wszystko znam już, widziałem to w Smallville, widziałem w DC Animated Universe, czytałem o tym w komiksach x lat temu.

No dobra- The Flash również powiela komiksowe historie po części, ale po pierwsze z jego uniwersum mało co było a po drugie robi to w zgrabny sposób a nie tak koślawo jak Supergirl.

 

Cieszę się, że mimo połączenia Supergirl z Flashem i Arrowem oraz LoT, ten pierwszy pozostanie jednak w alternatywnym wszechświecie, pewnie nazwą go Earth-3.

 

No widzisz, niby pozbyli się

Katany, Deadshota i Waller,

ale te postaci ciągle się co jakiś czas pojawiają. Dlatego nie wierzę, że nagle w 2018 roku The Flash zostanie skasowany razem z resztą.

Co to w ogóle jest za durne rozumowanie, że ludziom się będą postaci mylić? No kurwa.

 

Nowy odcinek Flasha zapowiada się smerfastycznie :fsg:

Odnośnik do komentarza

My to znamy ale te historie są robione głównie pod publiczkę. Jest to też oczko w stronę widza ogarniętego. Czasem ładnie jest zobaczyć jak postać ożywa z kart komiksów. Pierwsze sezony muszą jakoś przedstawić postacie. Później można zrobić historie nie oparte na komiksowej fabule. Ale np. właśnie Black Mercy nie był jeszcze wykorzystywany w serialu (nie licząc animacji). Z drugiej strony nie mogą od tak wrzucać całkiem nowych postaci nie związanych z uniwersum bo z Flashem (czy innym bohaterem) wspólne będzie tylko nazwa i moce. Bądź co bądź są to ikony i elementy, które kreują świat przedstawiony. A we Flashu było od groma rzeczy i postaci z uniwersum ale tak jak napisałeś podane są one w ciekawy sposób. Myślę, że warto sięgać po mniej znane postacie. Np. Calculator z Arrowa w formie Steve'a Jobs'a plus ciekawy twist.

Bizzaro jako postać była nawet znośna. Problemem było ckliwe podejście do tematu. Serial ma zarąbiste patenty ale ubrane są w gówno przez co dziwnie się ogląda.

 

Katana dead? Nie widziałem jeszcze najnowszego Arrowa. Deadshot teoretycznie może wrócić (on nie jego doppelganger) wszak to jego znak rozpoznawczy. A Waller? Jedynie doppelganger mógłby ją zastąpić albo klon. Albo resztki osi czasu... 

 

Problem polega na tym, że twórcy muszą myśleć też o noobach pokroju Blantmana co to nie czytują noweli graficznych. I dla nich dwóch Deadshotów to mógłby być problem. Niestety to jest spora grupa widzów. Niby nie chcą łączyć seriali i filmów ale we wrześniu to samo gadali o crossoverze z Supergirl. Ale na razie nie ma co gdybać. Trza się cieszyć tym co jest.

Odnośnik do komentarza

Odnośnie tożsamości Zooma to...

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Odnośnie tożsamości Zooma to...

 

 

 

niemoźliwe, niby czemu miło by tak być?

totalny random, zero poparcia w czymkolwiek

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

:fsg:

 

Po tym jak

murzyn z klatki podał imię Jay byłem pewny, że Garrick jest zdrajcą i od początku pracował dla Zooma. Ale końcówka rozwiała wszelkie wątpliwości.

Ale czy aby na pewno? 

Więc albo zfejkowali obaj albo nie i teoria o starym Allenie może być dalej legitna.

Albo też Zoom to Jay z Earth-3 np. Możliwości są teraz OGROMNE.

Scena jak Zoom napierdalał Flasha w tej klatce

:banderas:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...