Skocz do zawartości

The Flash - 2014 - The CW


Kalel

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 914
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

4x04 - mocno komediowy odcinek, przez co wyszedł za(pipi)iście :D Za dużo takich pewnie nie dostaniemy, ale jest nadzieja na lepszy sezon. Końcówka też nastraja optymistycznie rzucając dwa wątki, zobaczymy co dalej.

Widzicie wystarczy

powrót właściwego Wellsa

i

odejście Wally'ego (choć tu może być obusieczny miecz bo Kid Flash może skończyć w Legendach)

by odcinki się poprawiły. W odcinku 4 tylko głosik Bernadette mi przeszkadzał. A beki będzie jeszcze trochę bo szykuje się podobno jakaś forma Citadel of Wells.

Odnośnik do komentarza

Odcinek z Elongated Manem zacny. Troszkę sie obawiałem czy dadzą rady dobrze odwzorować Dibny'a i jego moce. No i wyszło dobrze. Ralph troszkę za mocno się wygłupia ale skoro nie ma wesołego Wellsa ktoś to musi robić. No i są wierni komiksom (w pewnym stopniu). Troszkę niewykorzystany potencjał Machete ale jakoś przeżyję. Troszkę nienaturalnie wyszła też akcja ze śmigłowcem. Powinno co najwyżej zabujać lekko maszyną, a nie stopnąć ją.

Dobry, humor, dobra akcja, dobre wyważenie obu... Dobry odcinek :)

I to nawiązanie do trailera

Justice League i sceny jak Barry spotyka Bruce Wayne'a :banderas:

 

Odnośnik do komentarza

Więcej takich odcinków jak 4x04 mogę oglądać. Aż nie pamiętam, kiedy ostatnio tak dobrze bawiłem się przy Flashu.

 

 

Maczeta

może faktycznie mógł zrobić coś więcej, ale i tak pozytywne zaskoczenie, chciałbym żebyśmy go jeszcze kiedyś tu zobaczyli, choć najpewniej to jednorazowa atrakcja. Gumowy​ ziomek też nieźle prognozuje jako dodatek do ekipy - kojarzy mi się trochę z Maską z jakiegoś powodu.

Odnośnik do komentarza

Citadel goty.

Spoiler

Borg Wells xD

Ralph biegający w kondomie troszkę kiczowaty. No i animacja Elongated Mana jest jakby... hmm... plastikowa? :scratch_one-s_head:

 

ALE. Są fotki z crossovera

Spoiler

Crisis-on-Earth-X-Hero-Shot.jpg?q=20&w=1

https://screenrant.com/arrowverse-earth-x-overgirl-dark-arrow-reverse-flash/#gallery=1

Jest też pierwsze foto The Ray'a

Classic okularki Colda :fsg:

Rukałbym złą Supergirl:wub:

Odnośnik do komentarza
17 godzin temu, sprite napisał:

Mamy pełny trailer crossovera Crisis on Earth-X

 

 

Mick śpiący na ślubie(xDDDDD) i naziści. Ale będzie ogień :obama: 

nie no widać, że ci 'aktorzy' bardzo serio podchodzą do swoich ról xddd i te ich poważne miny... niech im ktoś powie, że wyglądają jak banda przygłupów w tych cudacznych strojach.

Odnośnik do komentarza

Crisis on Earth X Part I - bardzo fajny start. Wszystkie interakcje między bohaterami GOTY. No i ta finałowa sekwencja w kościele :fsg:

 

Mick śpiący na weselu albo ubrany w szlafroku wygrał wszystko xDD

 

" I hate Nazis" - fajne nawiązanie do Indiana Jonesa. Spidey sense też na propsie

 

 

Czas odpalić PART II.

Edytowane przez sprite
Odnośnik do komentarza

Rozumiem, że ten Crysis jest oderwany od głównych linii fabularnych wszystkich trzech seriali z Arrowverse i mogę bez przeszkód jechać po kolei z wszystkimi częściami? (z Flashem i Arrowem jestem jeden "zwykły" odcinek w plecy, a Supergirl nie oglądam w ogóle)

Odnośnik do komentarza

Kryzys zaliczony. Ktoś kiedyś powiedział, że CW ma lepszą Justice League niż WB. I jest w tym trochę racji. Pierwsza część dostarczyła i to mocno. Od samiutkiego początku akcja pędzi na złamanie karku, a sekwencja w

Spoiler

kościele

to istna wisienka na torcie. Rory jak zwykle dostarcza najlepiej. W kolejnych odcinkach tempo nieznacznie spada ale jest dalej zadowalające.

Spoiler

 

Doskonale, że ktoś ogarnął ławkę rezerwową. Nie cisnęli randomów na siłę. Wpadli na moment, zapuścili one linera (Terrafic wreszcie wyjechał z tekstem po którym nie klepie się kapitana Picarda z automatu), wdupc i z powrotem na ławkę. Kid Flash posłany błyskawicznie do szatni i można działać. Bardzo fajne cameo

Spoiler

Tommy'ego

, właściwego Red Tornado, Metallo i The Ray'a (te uszy :dafuq:).

Są niestety pewne aspekty, które psuły mi oglądanie (nieznacznie ale jednak). Jak przy wszystkich serialach CW gdy dochodzi do walki z większą grupą "uzbrojonych" przeciwników ich broń momentalnie albo się blokuje albo ładuje ślepaki. Armia nazistów, a większość naparza się pięściami zamiast strzelać i każdy kulturalnie czeka na swoją kolej. A wystarczyłoby by Barry pozabierał im broń w mgnieniu oka albo jakieś urządzonko blokowało wystrzały i już by tak to nie kuło w oczy. Over Girl jest zła w byciu złym. Nie kupuję jej zachowania. I wciskanie na siłę orientacji seksualnej postaci. I nie mówię tu o Sarze i Alex. Wątek biseksualny Sary był nacechowany jeszcze w Arrow i delikatnie rozwijany poprzez znajomość z Nyssą. I to było naturalne. Gdy widzimy obie przy barze widz już wie, ze to skończy się łóżkiem. Przeszkadza mi natomiast wątek Snarta i The Ray'a. Na cholerę eksponować orientacje obydwu? Czemu nie wrócimy do czasów gdy nikogo nie obchodziło czy ktoś jest gejem czy hetero albo jakiego jest wyznania. Każda nowa postać musi być obowiązkowo gejem albo jakiegoś wyznania, a najlepiej oba. 

 

 

 

Podsumowując crossover był naprawdę solidny i równy. Forever Evil w wersji arrowverse przyzwoity choć zabrakło wyrazistości przeciwników oprócz

Spoiler

Eobarda. Ten to niszczy system każdym tekstem. Reverse zawsze wraca.

Spoiler

Szkoda Martina. Zakręciła mi się łezka w oku. Naprawdę liczyłem na szczęśliwe zakończenie dla Siwka :( Pytanie co z Jaxem? Kim jest Firestorm bez drugiej połówki? Mechanikiem? Bo nic innego nie potrafi...

Tera tylko czekać na ekranizację Kryzysu Tożsamości bo jest w tym potencjał i mają już prawie komplet by zrobić scenę JL vs Deathstroke. Szybki angaż Zatanny i resurekcja Hawkmana i da się zrobić. Tylko ktoś kumaty musi się za to zabrać.

 

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Farmer napisał:

naparza się pięściami zamiast strzelać i każdy kulturalnie czeka na swoją kolej.

Rozjebał mnie motyw chyba w trzecim odcinku jak walczyli w tym hangarze, i był moment jak jeden nazi się czaił za kolumną  i czekał na swoją kolej. Jak jego kompan poległ to ten wybiegł. Poziom żenady over 9000 i to wszystko w jednym kadrze :dynia:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.