Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wytrzymałem ciśnienia,przełamałem się i kupiłem dodatek Storm Island Kilka dni wyjęte z życiorysu i został już zaliczony. :)Łącznie 30(+finał) pucharów w różnych klasach po 3-4 trasy w każdym. Do tego tablice "zniżkowe",1 zapomniany wóz i 8 wyzwań dodatkowych-było co robić. :)

Czyli duży Fun,dużo nowych tras,ekstremalna pogoda,skoki na tzw.hopkach niczym w rajdzie Finlandii lub Wielkiej Brytanii. Colin McRae się kłania lub V-Rally. Cud Mód :)

Można się przyczepić do dodatkowych samochodów bo są trochę słabe min.Ford Fiesta,Mistubishi Galant,MG Metro M4.Mogli by dać np.Peugeota 405 lub 205 albo Lancię Delta Integrale-tych aut zdecydowanie brakuje.

Nie mniej jednak za każdy wygrany wyścig tymi "rupieciami" jest trofik więc warto się pomęczyć. :)

Edytowane przez danielpes5
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Przeglądałem sobie statystyki znajomych w FH2. Chyba tylko Ty Colin masz wbite osiągnięcie  Godne Sułtana za 175 furek w garażu. Jest ono w ogóle możliwe do zdobycia bez płatnych paczek? Kupiłem jedynie Storm Island, ale tam jest tylko kilka dodatkowych samochodów. Z drugiej strony żałuję, że nie wiziąłem tego SP jak był na przecenie. Zwłaszcza jeżdżąc po Storm Island. 

Edytowane przez chris85
Odnośnik do komentarza

Trofeum łatwe do zdobycia,ale wymaga dość sporych wydatków kredytów.Sytuacje ratują dość częste "zasilenia" z Forza Hub. Kilka dni temu wpadło mi np 1,5 mln CR. :) Liczą się tu postępy w grze i zbieranie tzw. punktów do programu(min.za ilość dni sprzędzonych w grze,seria czystych wyprzedzeń,posiadane samochody,odsłonięte tablice itd..Co ciekawe liczą się także postępy w innych odsłonach Forzy nawet tych starszych. Na ich podstawie jest tworzony ranking.

Edytowane przez danielpes5
Odnośnik do komentarza

osiągnięcie, achievement. trofea w dziale obok :P skolekcjonować 175 to żaden problem. bardzo dużo i tak wylosowałem, kilka otrzymałem od firmy, mając vipa dostaje się 2 razy więcej w losowaniach więc hajsu jak lodu. co najwyżej czasochłonne ale na dobrą sprawę to można kupić wszystkie auta w grze.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...