Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Speciw, reczny mozna, sam tak jezdzilem. To musi byc po prostu dobry drift czyli jak gdyby druga faza driftu. Trzeba przeciagnac poslizg zeby ze zwyklego driftu zrobil sie dobry. Osobiscie jezdzilem na arkejdowym stylu prowadzenia i wlaczone tcs. Na tym setupie corvetta w miare sie slucha. Probuj, co tu duzo mowic. Trening to podstawa. Porabany challenge ale do zrobienia. Kilka razy w coopie juz go ukonczylem czyli wykonalne ;)

TCS to inaczej ABS? Tak, Dobrze rozumiem? Możesz rozwinąć co miałeś na myśli pisząc tryb arkejdowy? Jakie masz ustawienia mianowicie Kontrola Trakcji

Kontrola stabilności?

Wróciłem po 5 dniach do tego challenge i dalej bez sukcesów albo czasu brakuje albo dwóch driftów za mało :(

Odnośnik do komentarza

tcs to kontrola trakcji

tsm to kontrola stabilności

abs to wspomaganie hamowania

wejdź w opcje trudności i tam masz styl prowadzenia czy jakoś tak. ustaw na zwykły, zostaw tcs, tsm wyłącz, abs jeden pies. możesz poeksperymentować i wyłączyć też tcs ale zamiast driftów będzie łatwiej obracało. może jednak akurat podejdzie.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

taka mała ciekawostka dla wszystkich myśliwych. jako boty jeździ teraz 10 aut z FM6, które mają malowanie z okazji 10 lat forzy. zwykłe auta ale z Team Forza lub TF w nazwie a do tego wyłapałem 3 perełki: Aston DBS, NSX-R nowszej generacji i Fairlady Z + czarna Italia. konkretnie to o te chodzi

 

t8lrCga.png

 

wszystkie auta sfotografowane ^_^

Odnośnik do komentarza

Każda edycja z premiery miała dopisek Day One, więc według sklepu masz inną wersje, przynajmniej tak mi się wydaje. Spróbuj się zalogować i je pobrać bo ja nie mogę

https://store.xbox.com/pl-PL/Xbox-One/Dlc/Pakiet-samochod%C3%B3w-10-rocznica-do-Forza-Horizon-2/0f32ff61-8991-4e2c-86cc-44f33340a026#bundleWidgetWrapper

Wszystkie mają te malowania których podobno nie da się usunąć, 4 auta zupełnie nowe w grze.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
Gość DonSterydo

kupilem dzisiaj xboxa z horizonem - czy moglby ktos opisac jak wyglada sprawa z dodatkami? Platne, bezplatne, warto, niewarto, samochody, trasy itd? Dzieki za wyrozumialosc ;)

Z platnych obowiazkowo Storm Island (nowa lokacja, eventy, fury) + dodarek z autami Porshe bo fury sa kapitalne.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...