Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

pobawiłem się nowymi autami i:

 

Beetle GRC szatan. co prawda odcina go przy 240 ale osiąga tę prędkość błyskawicznie. auto typowo rallycrosowe. przyspieszenie ma wbijające w fotel, prowadzi się świetnie. można nim poszaleć i technicznie i polatać bokiem.

 

Jaguar milusia zabawka. wygląda, brzmi, ujeżdżałbym w realu. sportowe auto cywilne więc nie ma co się spuszczać ale przyjemne auto.

 

850 CSi daje radę. sam lubi zamiatać tyłem, nie trzeba go specjalnie zachęcać. lubię takie oryginalne wozy.

 

Subaru jak to Subaru. swoje osiągi ma i bulgot z wydechu charakterystyczny. jak się podrasuje nieco to poprawna zabawka na tor i w teren.

 

Beetle Dingo niezły wynalazek. osiągów to to nie ma za bardzo ale jak się podrasuje można poszaleć w oldschoolowym stylu.

 

Integra w sumie bez historii. jak dla mnie jedno ze słabszych aut ever.

 

niestety ostatnia paczka z tych zapowiedzianych w ramach Car Passa ale czuje, że to jeszcze nie koniec. teraz tylko czekać na F&F. gdyby w przyszłości wyszło coś na wzr\ór 1000 Club wcale bym się nie obraził  ^_^

przez ponad godzinę był twitch z johniwanna i jednym kolesiem ze studia. nawijali trochę o grze, historii, samochodach itd. jak sami twierdzą od dawna nie mieli chwili oddechu bo co skończą jedno to zaraz zaczynają drugie i nadal mają sporo roboty co może zwiastować dalsze rozszerzenia. niebawem też mają podać więcej szczegółów F&F i ma byś osom.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

https://www.youtube.com/watch?v=a41v5aj0EzE

 

darmowa paczuszka

 

dodatkowo można wygrać najnowszy model:

 

Mazda MX-5 Challenge Rivals Event Details

*To register, users must log into Xbox Live on Xbox One and navigate to any one of the following channels: Games, Music, Movies, or Apps. From there, users should click on the Mazda MX-5 ad to reach the Mazda MX-5 ad landing experience. Once on this hub, users must register to enter the contest by following the prompts on the contest page.

Once registered, players can then set a time in the “Mazda MX-5 Challenge” Rivals event in Forza Horizon 2 for Xbox One. You can find this event by going to the “Monthly Rivals” item in the pause menu. While anyone can set a time in this Rivals event, only registered players’ times will be eligible for prizes. For full rules and conditions for this contest, please see http://rules.xboxpromotions.com/mazdatimetrials

 

+

 

https://www.youtube.com/watch?v=U_EAGMaqE18

Odnośnik do komentarza

Don - wuf wuf odszczekuję :) i linka poprawiłem na bardziej dokładnego. lista spoko, przyjemna taka. 

to nitro to w ogóle ciekawe czy będzie do kupienia czy tylko jako ficzer w samym wyścigu. podejrzewam że zostanie tylko w dodatku bo jakoś nie wyobrażam sobie używania nitro w podstawce czy na wyspie.

 

jeszcze nadmienię, że będzie ważył 15 giga.

 

https://store.xbox.com/pl-PL/Xbox-One/Games/Dodatek-Fast-and-Furious-do-gry-Forza-Horizon-2/aaae1849-53dc-453f-8b38-27955610925d

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Przejdą pewnie auta, nitro - mało prawdopodobne. Ewentualnie może jako opcja.

 

Generalnie to świetna opcja dla osób, które jeszcze nie mają Horizon 2. Dla reszty miły gest ze strony MS i PG.

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

Świetny news :) Ja ciągle odkładam zakup Storm Island. Sam nie wiem dlaczego. Chyba się boję, że przyjdzie kiedyś taki okres, że nie będzie mi się chciało grać w "podstawkę" i wtedy go chapnę. 

Swoją drogą SI waży 3GB a Wściekli aż 15 GB ? Sporo :)

Edytowane przez chris85
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...