Skocz do zawartości

Capitain Toad Treasure Tracker


Gość ragus

Rekomendowane odpowiedzi

Gra ktoś już?. Ja delektuje się każdym poziomem, zaglądam w każdy zakamarek, odnajduję każdy sekret i powoli chłonę tą słodziutką przygodę.

A tak w ogóle, to grając w Toada, mam przed oczyma kolejnego Luigi Mansion, którego zrobią na WII U, w takiej, lub podobnej miazgowej  oprawie.

Bardzo lubię Nintendo, za te ich gry dla "dzieci" :)

ps: Kapitan Toad i jego dziołcha Toadette, to takie urocze słodziaki. Chciałbym, aby Nintendo wydało tą parkę w formie figurek amiibo.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Normalne levele na bank łatwiejsze od DK no i inny typ rozgrywki, bardziej wolny, lepszy dla dziecka.

Gra ktoś już?. Ja delektuje się każdym poziomem, zaglądam w każdy zakamarek, odnajduję każdy sekret i powoli chłonę tą słodziutką przygodę.

A tak w ogóle, to grając w Toada, mam przed oczyma kolejnego Luigi Mansion, którego zrobią na WII U, w takiej, lub podobnej miazgowej  oprawie.

Bardzo lubię Nintendo, za te ich gry dla "dzieci" :)

ps: Kapitan Toad i jego dziołcha Toadette, to takie urocze słodziaki. Chciałbym, aby Nintendo wydało tą parkę w formie figurek amiibo.

Ja czekam na przesyłkę żona mi zamówiła z konsole i giery.

Odnośnik do komentarza

Lipa z tą inwenturą, bo to taka Mega gra jest :banderas:

Klimat tej produkcji rozwala mnie doszczętnie.

Nintendo ma nowe/stare wykur..ste IP, a konkurencja dalej powiela schematy.

No ja zawsze brałem z Best Play gry na Ninny i były mega szybko, nie wiem co mnie podkusiło żeby sklep zmienić.

 

Co do opóźnienia trudno przeżyję. Mam w co grać, jakby przyszedł "grzybek" to wsio by poszło w odstawkę. Jak to mówią, czym dłużej czekasz to lepiej smakuje :banderas:

Edytowane przez balon
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Poziom jest fajnie wyważony. Normalne przejście bez szczególnego szukania sekretów nie przysporzy większych trudności. Wyzwanie natomiast zaczyna rosnąć, gdy chcemy zebrać/zrobić wszystko wraz ze specjalnym zadaniem. Nie jest to jednak jakiś miazgowy hardkor. Gra nie irytuje i dalej super bawi nawet wtedy, gdy robimy poziom na 100%. Duże brawa za to, należą się twórca/specjalistą z DEVNintendo - Nintendo EAD Tokyo Group, którzy doskonale zaprojektowali poziomy w tej grze, jak i całą grę zresztą.

 

A moje poszukiwania skarbów z Toadem i Toadette, przebiega tak:

Zaczynam 3 epizod, a nabite mam już 8 godzin. W dodatku trzeci Epizod zapowiada się na najdłuższy + bonus pod postacią leveli z Super Mario 3D World, których też mało nie jest. Ludzie może i przechodzą tą grę w 6 godzin, ale ja nie jestem takim robotem i delektuje się cudownym klimatem, jaki generuje gra. 

Edytowane przez kazuyoshi
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Mi tel. powiedzieli, że przez inwenturę wyślą później i rzekomo do 9 ma najpóźniej u mnie być (choć zaczynam w to wątpić). Nie jestem jakimś napinaczem i ciśnieniowcem (+ wziąłem za pobraniem) ale już bym chciał ugościć grzybka pod swoim  dachem oraz pomóc mu w jego krucjacie !

Odnośnik do komentarza

Gra wskoczyła na 1 miejsce w chartsach w Niemczech <ok>

 

01 (52) WIU CAPTAIN TOAD: TREASURE TRACKER (NINTENDO)
02 (03) PS4 FAR CRY 4 - LIMITED EDITION (UBISOFT)
03 (02) PS4 GRAND THEFT AUTO V (TAKE-TWO INTERACTIVE)
04 (04) PS4 CALL OF DUTY: ADVANCED WARFARE (ACTIVISION BLIZZARD)
05 (01) PS4 FIFA 15 (ELECTRONIC ARTS)
06 (06) PS4 ASSASSIN'S CREED: UNITY (UBISOFT)
07 (07) WIU SUPER SMASH BROS. FOR WII U (NINTENDO)
08 (13) PS3 MINECRAFT - PLAYSTATION 3 EDITION (AK TRONIC)
09 (09) 3DS POKÉMON: OMEGA RUBIN (NINTENDO)
10 (05) PS3 FIFA 15 (ELECTRONIC ARTS)

Odnośnik do komentarza

JA swoją kopię pewnie w piątek dostane też  konsole i gry. Ciśnienia nie mam bo mam w co grać.  Captain Toad chce przeznaczyć na następny weekend kiedy moja narzeczona jedzie do Bydgoszczy na zjazd. 2 dni z Toadem bez przerw i innych gier w między czasie . Tak powinno się łykać gry Nintendo. Każda gra to małe dzieło sztuki z 1000 smaczków :)

Edytowane przez blantman
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.