Skocz do zawartości

inFamous: First Light


Gość Kasias

Rekomendowane odpowiedzi

DLC ukończone, nie grałem jeszcze w Second Son więc nie wypowiem się czy grało mi się lepiej czy gorzej ale powiem jedno. Własnie się ubieram i jadę kupić SS. Gierka jest Mega, jedyny szkopuł to jej czas do ukończenia. Dlatego własnie muszę mieć SS by poznać dalsze losy Fetch 

 

W sumie przechodząc wpierw DLC wychodzisz na tym lepiej, przynajmniej masz wszystko ułożone chronologicznie:D Podstawkę mam zaliczoną na platyne i póki co to moja jedyna platyna na ps4, długo nic mnie tak nie wciągneło:D

Odnośnik do komentarza

no mam dokladnie te same odczucie co pisal kiedys Kalinho

Fetch jakoś tak fajniej łączy piąchy, laserki, naskoki, dashe do wroga i wszystko wygląda jak dyskoteka śmierci :). Deslinem walczyło się praktycznie zawsze z dystansu. Tutaj aż chce się podejść z bliska, odpalić combo, dashować do drugiego wroga, trzeciemu odpalić atak specjalny z trójkąta, czwartego, uciekającego, dziabnąć celnie w głowę, a na koniec odpalić specjala w posiłki. No fajno jest :)

Odnośnik do komentarza

Mam platynki i w Second Sonie i w First Light: kluczem do wbicia trofików za arene jest ciagle bycie w ruchu, korzystanie z dopałek (szczególnie tej od mnożnika) i dobre sabotowanie działek. Polecam tez arenę, gdzie wysoko na ścianach pod samym sufitem są półki z działkami - można tam odsapnąc chwilę i i odpalić specjala, gdy na całej mapie zrespawnują sie wrogowie w duzej ilosci, co mocno podbije mnożnik.

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...

Ukończyłem w dwa wieczory, łącznie w jakieś 6h zbierając przy okazji wszystkie znajdźki. Superowy dodatek, ale szkoda, że skończył się tak szybko. SS też nie jest długie, ale latanie po Seattle czy to jako Fetch czy Cole daje mega frajdę. Dostępna niestety tylko połowa miasta uniemożliwia wejście na najwyższy budynek, ale i tak w północnej części jest sporo fajnych miejsc widokowych.

Arena jest idealna dla ludzi, którzy lubią masterować wyniki, więc pewnie spędzę tam też trochę czasu. Jak na tytuł z Plusa nie ma opcji zawodu.

Odnośnik do komentarza

Poczekaj jak areny spróbujesz ;)

Dobry tytuł, ale krótki. Areny potrafią dać w kość.

Wczoraj odpaliłem po tygodniowej przerwie i te z Alfy pękły przy pierwszych próbach (Przetrwanie ponad 1,1M i Zakładnicy jakoś ok 700k) więc nie ma jakoś ciężko. Beta i Gamma pewnie trudniejsze, ale powinno wpaść za którymś razem, więc na spokojnie :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...