Skocz do zawartości

Rise of the Tomb Raider


darkos

Rekomendowane odpowiedzi

Wróciłem ze stacji i nadal nie dowierzam bzdurom, które wypisuje MaZZeo. 

 

1. Nie jesteś odosobniony w tej opinii, cała rzesza klapów Ci przyklaśnie

2. Twórcy uciekli od multi bo nie wyszło im przypadkiem genialne (patrz Gears of War 1 i Halo 1). Chwała im za to, a nie ciągniecie kupska do oporu bo może opyli się jakieś skórki i doładowania dla frajerów.

3. Dla Ciebie anczarted było zrobione lepiej, ale to ja teraz ogrywam kolekcje drejka i widzę jaka przepaść dzieli obie serie

Edytowane przez Ins
Odnośnik do komentarza

@Starh

Jak wygląda kwestia QTE i epickiego trzymania lewej gałki w górę? Jest tego mniej niż w wersji z 2013?

Also możliwe jest ciche wymijanie większości wrogów? Proporcje pomiędzy akcją a eksploracją są w końcu bardziej nastawione na to drugie? 

Jak dotąd widziałem jedno QTE (prolog) i było ono bardzo fajnie wykonane. Nie widziałem w ogóle qte pokroju tego z 2013 (owa gajga w górę).

Tak możliwe jest wymijanie wrogów, ale gra nagradza za ich ciche zabijanie (perk mnożący PD za każde zabójstwo z ukrycia). Dodatkowo i tak warto czyścić lokacje z przecinków - łatwiejsze zbieractwo. Po tych 8 może 10 godzinach duuużo więcej jest eksploracji niż akcji (prologu + późniejszy moment urywający dupsko po całości). Ogólnie gra jest bardzo dobrze wyważona w tej kwestii, a najlepiej o tym świadczy to, że się w ogóle nad tym nie zastanawiam podczas rozgrywki. 

 

Od premiery U2 w żadną inną grę akcji (dodatkowo przygodową) nie grało mi się tak dobrze.

Obok wiedźmina to najlepsza gra tego roku ( wiem, że jest jeszcze BB lecz to nie moje klimaty, ale giereczke szanuje)

Edytowane przez Starh
Odnośnik do komentarza

Starh juz chyba wszystko wypunktowal co najlepsze w nowej Larze, ale sa tez rzeczy do ktorych mozna sie przyczepic. Najbardziej gra chyba traci podczas przerywnikow, potrafia dosyc mocno przyciac ( u mnie w ostatniej sekwencji w pierwszym grobowcu ) oraz czasem aliasing daje po galach. Jednaj najbardziej wkurzajaca rzecza jest to, ze jak sie kogos wyeliminuje siedzac w krzakach i ktos to uslyszy to i tak juz wie gdzie sie znajdujesz pomimo ze podczas eliminacji kolegi byl odwrocony plecami. Bez sensu. Mam nadzieje ze wkrotce to naprawia.

Edytowane przez bebbop
Odnośnik do komentarza

2 pytania do osób które ukończyły grę:

- ile jest w sumie większych obszarów w grze (licząc że pierwszy to radziecki obóz)?

- czy po zakończeniu fabuły można dalej grać (odwiedzać grobowce, itd)?

 

Ja mam na razie z większych 3, ale obstawiam jeszcze co najmniej drugie tyle, jako że na liczniku 34% gry.

Odnośnik do komentarza

 

2 pytania do osób które ukończyły grę:

- ile jest w sumie większych obszarów w grze (licząc że pierwszy to radziecki obóz)?

- czy po zakończeniu fabuły można dalej grać (odwiedzać grobowce, itd)?

 

 

Ja mam na razie z większych 3, ale obstawiam jeszcze co najmniej drugie tyle, jako że na liczniku 34% gry.

Hint:

 

Ten procent na mapie czy w menu nie pokazuje ukończenia gry, tylko ilość zebranych przedmiotów, skarbów itp.

Odnośnik do komentarza

 

 

2 pytania do osób które ukończyły grę:

- ile jest w sumie większych obszarów w grze (licząc że pierwszy to radziecki obóz)?

- czy po zakończeniu fabuły można dalej grać (odwiedzać grobowce, itd)?

 

Ja mam na razie z większych 3, ale obstawiam jeszcze co najmniej drugie tyle, jako że na liczniku 34% gry.

Hint:

 

Ten procent na mapie czy w menu nie pokazuje ukończenia gry, tylko ilość zebranych przedmiotów, skarbów itp.

 

No ja mam 65 % bo czyszczę wszystko a fabularnie daleko nie jestem. Przynajmniej mi się tak wydaje

mam teraz iśc do jakiś archiwów po atlasa

 

Odnośnik do komentarza

 

 

2 pytania do osób które ukończyły grę:

- ile jest w sumie większych obszarów w grze (licząc że pierwszy to radziecki obóz)?

- czy po zakończeniu fabuły można dalej grać (odwiedzać grobowce, itd)?

 

Ja mam na razie z większych 3, ale obstawiam jeszcze co najmniej drugie tyle, jako że na liczniku 34% gry.

Hint:

 

Ten procent na mapie czy w menu nie pokazuje ukończenia gry, tylko ilość zebranych przedmiotów, skarbów itp.

 

 

Możliwe, ale jeżeli tak faktycznie jest, to i tak te przedmioty są w miarę równo poukładane, więc można przewidzieć ile gierki się zaliczyło.

Odnośnik do komentarza

Masorz a jak się gra na xbox one? Jak wrażenia z użytkowania:)

 

 

Wczoraj zaatakował mnie duży kot spanikowalem i władowałem w niego 2 strzały z granatami. Powinna zostać z niego miazga a mogłem normalnie oskórowac. Troszkę to głupie.

Odnośnik do komentarza

Masorz a jak się gra na xbox one? Jak wrażenia z użytkowania:)

Jeżeli chodzi o samo granie, to już miałem przyjemność jakiś czas temu i powtórzę się- padzik jest mega przyjemny i dokładny a wibracje w triggerach to bardzo fajne rozwiązanie.

 

Jeśli pytasz o funkcjonalność i czytelność dashboarda- może lepiej wstrzymam się od komentarza bo mnie biedaka przylecą xboty rozerwać na strzępy.

Odnośnik do komentarza

No ale dash jest (pipi)owy nikt cię za to nie zabije.

 

 

Boże co za gra. Gdybym mógł gralbym non stop. Obecnie czyszcze mapę bo odblokowalem już wszystkie gadżety i samo czyszczenie mi się nie nudzi. W takim fc4 czy mad max miałem dość bardzo szybko a tu wszystko jakieś takie przyjemniejsze:)

Odnośnik do komentarza

gra w wersji cyfrowej z bundla jest w jezyku polskim(same napisy?)?

Najdas ja mam z polskiego bundla i jest pl ale mozna dowoli mieszać np ang dubb i napisy PL, dubb PL itd.

 

Ja gurva na delegacji i pogram znowu dopiero w środę :( myślałem aby zabrać klocka do hotelu ale tv tylko 32 cali więc nie bede sobie wrazen psuł. Ide do baru :)

Edytowane przez balon
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...