Skocz do zawartości

Rainbow Six: Siege


SG1-ZIELU

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Rozi

Kupiłem sobie dobre słuchawki i od razu się lepiej gra :banderas:Już bardziej poznałem mapy, lokalizację kamer i zdolności operatorów. Nie boję się wchodzić przy ataku agresywnie i flankować. Tutaj jeden z najlepszych moich meczyków:

D07Vt6IXcAATQSp.jpg:large

 

W ostatniej rundzie zostałem sam na trzech, jakiś typek miał włączony mikrofon i mnie elegancko informował o pozycji wroga. Ta gra to cud.

Odnośnik do komentarza

Na agresywne wejścia dobry jest Sledge+shotgun+ karabin maszynowy jako side gun. Hibana też jest wy(pipi)ana z tym swoim Beringiem i eksplodujacymi glutami :banderas:

Dzisiaj zagrałem kilka meczy i ciągle nie mogę zrozumieć dlaczego ludzie wybierają Castla i Tatchanke. Chyba najbardziej bezużyteczni żołnierze. 

Edytowane przez chris85
Odnośnik do komentarza
Gość Rozi

Castle z tymi wzmocnionymi barykadami się czasami przydaje (jak nie ma Sledge'a u atakujących), ale Tachanka to raczej ciekawostka. Chociaż jak się rozstawi w dobrym miejscu LKM, to można nastraszyć wrogów nieźle.

Odnośnik do komentarza

Którzy operatorzy, oprócz japońskich, są zrobieni w stylu mangi?

Co do kolorowych rzeczy to imho jest to element, który podczas samej rozgrywki praktycznie nie rzuca się w oczy. Pojedynki są na tyle krótkie, że raczej nie ma czasu na podziwianie skinów na broniach i operatorów. Jedynie na killcamach oraz podczas prezentowania zwycięskiej drużyny może razić fikuśność niektórych strojów (jak dla mnie najdziwniejsza jest zielona piżama IQ 0_o ).

Poza tym, muszą na czymś zarabiać. Od zakupu jakiś czas po premierze nie wydałem dodatkowo na gierkę ani złotówki. Wszyscy op odblokowani i hajs na kolejnych 4 uzbierany.

Docelowo ponoć ma być 100 op. Wątpię aby szybko zrobili kolejną część.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość Rozi

Jak będzie ta rozwijana cały czas, a nie tylko przez ten rok, to mi to pasuje.

 

Będą zmienione ceny operatorów:

R05VyaEW5jrmAE4-Coydvn_MEmPuLYw-TDpvQ-GP

 

Dzisiejsze patche ważą od 33 giga do 56 giga, w zależności od platformy :headbanger:

Edytowane przez Rozi
Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Rozi napisał:

Castle z tymi wzmocnionymi barykadami się czasami przydaje (jak nie ma Sledge'a u atakujących), ale Tachanka to raczej ciekawostka. Chociaż jak się rozstawi w dobrym miejscu LKM, to można nastraszyć wrogów nieźle.

Większość potrafi zniszczyć te barykady. Z resztą ludzie już od dawna piszą, żeby chłop dostał jakieś wzmocnienie. 

Tak patrzę na tę grafikę i Y3 wypada najsłabiej pod względem operatorów. 

Jedynie Finka i ewentualnie Lion ratują to towarzystwo xD

 

Edytowane przez chris85
Odnośnik do komentarza
Gość Rozi

Każdy ma jakieś plusy i minusy tak naprawdę, zależy jaki styl chcesz przyjąć. Z podstawki wszystkich odblokujesz szybciutko, bo kosztują małe ilości Renownu. Niektórzy są bardziej nastawienie na pomoc całemu zespołowi, a niektórzy są bardziej 'egoistyczni'. Lubię Mute'a i jego urządzenia zagłuszające (m.in. niwelują wrogie drony, kiedy te znajdą się w zasięgu urządzenia), Kapkana i jego bomby-pułapki montowane na futrynach drzwi i okien - to z Obrońców. Z Atakujących lubię Fuze'a (granatnik przebijający nieuzbrojone ściany i wrzucający kilka małych granacików do środka), Montagne'a z rozkładaną tarczą, która chroni go od stóp do głowy, Ash za wystrzeliwane ładunki wyważające i Glaza, który ma lunetę widzącą wrogów w podczerwieni i przez dym. Najlepiej Ci będzie pograć każdym z nich i samemu zobaczyć. Warto też dostosować Operatorów do aktualnie bronionej/atakowanej lokacji, czy dla synergii w zespole.

Odnośnik do komentarza

Uwaga są nowe nagrody w Ubisoftu Club. Rozi przełknij dumę i zainstaluj aplikacje xD 

Poza pierdołami pokroju zawieszki na broń od dzisiaj, za U monety jednorazowo można kupić doładowania rozgłosu. Punkty za mecz mnożą się x2 czyli za zwycięstwo dostajemy +700.

Patrzę teraz i tych U mam 790, doładowanie na 7 dni kosztuje 140. W sklepie cena to 800 kredytów R6, a 600 kredytów to 17,99 zł. 

Kurde opłaciło się grać w te wszystkie Assassin's Creed i Far Cry :nosacz3:

Dla nowych w temacie - ubisoft club to także cotygidniowe challenge warte 250 rozgłosu każdy. Jest ich zazwyczaj siedem i są bardzo proste. Np rozwal 10 dronow albo wygraj trzy rundy operatorem FBI. 

Dla świeżków jest też nagroda powitalna w postaci doładowania na 24h. 

 

 

 

 

 

 

Edytowane przez chris85
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Ryo-San napisał:

Jacy są najlepsi operatorzy z podstawki do PvP zarówno do szturmu jak i obrony a którzy kompletnie bezużyteczni? Czy to nie da się tak jednoznacznie powiedzieć?

Bezużyteczni to zdecydowanie Castle, Tachanka, Glaz, Thatcher też taki na dwa razy FUZEM raczej bym nie grał, bo można narobić więcej szkód niż pożytku. 

 

Najlepsi? 

Twitch za swój karabin, Sledge za młot, Mute za swój gadżet, który ma więcej funkcji niż tylko paraliż dronow, Rook za kamizelki i to, że posiada ACOGa jako jeden z nielicznych obrońców. Thermite też się przydaje. 

Ashka jest już nie fajna, bo straciła ACOGa. 

 

Na początku graj Twitch obowiązkowo z karabinem F2+ ACOG 

Obrońcy Mute albo Kapkan 

Edytowane przez chris85
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
8 minut temu, bartiz napisał:

Przecież Glaz ze swoim celownikiem termowizyjnym + granat dymny to zabójcze kombo. Jest specyficzny ale na niektórych mapach zabójczy.

Chyba był. Dostał nerfa.  Ten celownik można teraz o kant dupy rozbić. No i spam granatami przeszkadza reszcie drużyny. 

Edytowane przez chris85
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Co Ty tak tą Mirką agresywnie wychodzisz?

 

Muszę chyba wrzucić kompilację swoich akcji, ace'ów 1 vs 3, 1 vs 4, bo miałem kilka takich, że albo trafiłem na małpiszony po drugiej stronie, albo zrozumiałem w końcu tę grę.

 

Najlepszy mecz miałem, jak ostatni operator z mojego teamu zranił wroga około sekundę przed wejściem na pułapkę od Frost i końcówka opierała się na tym, kto pierwszy się wykrwawi :pawel: 

 

Odnośnik do komentarza

Widze zainteresownie gra sie wytworzylo. Ja w to ci.ulstwo nie gram juz z rok, ponad rok gralem z stala ekipa rankedy itd(czesto platyna,zloto,srebro),ale z sezonu na sezon gre psuli bardziej,jakies kolorowe pedalskie motywy,ciuszki dla operatorow itp bylem w stanie zniesc,ale jesli co sezon balans gry zmieniali to sie wcórvilem i olalem temat R6. Nie wiem jak jest teraz,ale jesli hitboxy sa popsute,a np taki Glaz trafia heada i typ kleka tylko zamiast umrzec to ja sie pytam i co chosi. Nie wytrzymalem nerwowo i olalem.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...