Skocz do zawartości

Rainbow Six: Siege


SG1-ZIELU

Rekomendowane odpowiedzi

Rozi, zacznij grac tylko rankedy,znajdz ekipe,party 5 osob,dawanie sobie info .wtedy R6 ma sens,swobodniaki to smiech. A nie tylko pod oknami frostki sie sprawdzaja,w kazdym miejscu ktorego przeciwnik nie bedzie podejrzewal ze tam moze cos byc sie sprawdzaja,np ciemna powierzchnia plus ferwor walki i juz szansa ze wrog nie zauwazy w walce frostki pod nogami. Sam na poczatku duzo gralem frostka,ale potem pojawil sie lesion i bylo piekniej. W ataku tylko mlotek bo ma fragi,bynajmniej mial fragi plus mozliwosc rozwalania szybko scian. 

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Twoje spusty co Ty to nie wyprawiasz  w R6 troche faux pas. Kazdy zainteresowany gra juz dawno ich doswiadczyl,lub nadal doswiadcza jesli w to to gra. I to nie takie akcje czlowiek wyczynial jakie opisujesz,a jakos nie wbijal od razu na forum by o tym pisac. Mnie to troche razi tym bardziej,ze gra juz wiekowa,a tu spusty jakby conajmniej jakas swiezynke bys ogrywal. Znajdz Rozi ekipe zgrana z micro i sluchawka,wtedy zobaczysz na czym polega R6 i fun z niego plynacy,ale nie musisz wszystkich akcji opisywac tu od razu. Kazdy kto ogarnia gre robi takie akcje wiec chill i nie spinaj sie grubasku :*.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Szajka napisał:

Twoje spusty co Ty to nie wyprawiasz  w R6 troche faux pas. Kazdy zainteresowany gra juz dawno ich doswiadczyl,lub nadal doswiadcza jesli w to to gra. I to nie takie akcje czlowiek wyczynial jakie opisujesz,a jakos nie wbijal od razu na forum by o tym pisac. Mnie to troche razi tym bardziej,ze gra juz wiekowa,a tu spusty jakby conajmniej jakas swiezynke bys ogrywal. Znajdz Rozi ekipe zgrana z micro i sluchawka,wtedy zobaczysz na czym polega R6 i fun z niego plynacy,ale nie musisz wszystkich akcji opisywac tu od razu. Kazdy kto ogarnia gre robi takie akcje wiec chill i nie spinaj sie grubasku :*.

 

kim ty (pipi)a jesteś

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Gość Rozi

Wszedłem sobie wczoraj na Silvera (grając solo oczywiście), tak się ucieszyłem, że chciałem spróbować wejść jeszcze wyżej... przegrałem cztery mecze pod rząd i wylądowałem znowu w Bronze II :reggie: Dawno nie grałem z takimi nieudacznikami, którzy nawet nie potrafili poprawnie wzmocnić ściany (a grałem Mirą) i mi wzmacniali od drugiej strony. Do tego każdy oczywiście podczas obrony roamuje, po czym wrogowie wchodzą na bomby, albo zasobnik i wygrywają, zanim nieszczęśnicy zdążą wrócić ze swoich wędrówek (o ile nie zostaną zabici, co dzieje się w 90% przypadków). Strasznie mnie to irytuje, bo są mapy, na których po prostu nie warto nigdzie biegać, bo wrogowie i tak muszą prędzej czy później wejść. 

 

Ale za to przyjemnie mi się gra Glazem, jako ubezpieczyciel z daleka, albo wykańczanie ostatnich obrońców. Muszę się nim nacieszyć, zanim go znerfią XD

Odnośnik do komentarza
Gość Rozi

W ogóle wczoraj odkryłem, że ten karabin Glaza może przebijać okna w samolocie XD Wchodziłem po schodach do pierwszego wejścia i zobaczyłem wroga patrzącego na mnie przez okno. Dla żartu namierzyłem mu głowę i chciałem wystraszyć strzałem :headbanger:

Odnośnik do komentarza
W dniu 15.05.2019 o 17:11, Rozi napisał:

Czyli co, czasowa niewidzialność?

No. Nie podoba mi się to. Coraz bardziej odgrywają się od rzeczywistości. Natomiast Warden wydaje się w porządku.  Przyda się obrońca, który będzie miał wy(pipi)ane na granaty dymne i błyskowe. 

 

E

 

 

Jednak nie. NOKK wymazuje swój obraz z urządzeń oraz redukuje hałas. Miks Caveiry i Vigila, tylko tym razem po stronie atakujących. Zapowiada się za(pipi)iscie, tylko jej bronie średnio mi leżą :/

Edytowane przez chris85
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...