Skocz do zawartości

Rainbow Six: Siege


SG1-ZIELU

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Rozi

Co ja odkurwiłem dziś, patrzcie na tego ace'a:

 

 

Ten filmik uczy jednej ważnej ważnej rzeczy - jak zostaje jeden przeciwnik, a was jest kilku, to NIE WYBIEGAJCIE NA NIEGO. Tutaj panowie byli za bardzo chytrzy.

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, Rozi napisał:

Co ja odkurwiłem dziś, patrzcie na tego ace'a:

 

 

Ten filmik uczy jednej ważnej ważnej rzeczy - jak zostaje jeden przeciwnik, a was jest kilku, to NIE WYBIEGAJCIE NA NIEGO. Tutaj panowie byli za bardzo chytrzy.

Klasyka :banderas:

Po tym poznać ogarniętych graczy 

Najgorzej jest w obronie 4 vs 1 kiedy wszystkie chamy zaczynają biegać i strzelać. 

Ja najczęściej zabije dechami większość drzwi i leżę gdzieś w kącie przy bombie. 

Jeśli grasz Lesionem, wróg ma małe szanse. 

Edytowane przez chris85
Odnośnik do komentarza
Gość Rozi

No kurde, o to przecież chodzi - to oni mają zdobyć cel, to im się kończy czas. Z 4 na 1 robi się 1 na 1 i musisz clutchować, a jak przegrasz, to cię zjebią jeszcze przez mikrofon XD Ale nie, przecież F R A G I trzeba mieć.

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Rozi napisał:

No kurde, o to przecież chodzi - to oni mają zdobyć cel, to im się kończy czas. Z 4 na 1 robi się 1 na 1 i musisz clutchować, a jak przegrasz, to cię zjebią jeszcze przez mikrofon XD Ale nie, przecież F R A G I trzeba mieć.

To jest straszny rak. Zostajesz ostatni z teamu, przegrywasz i od razu jest głosowanie żeby cię wyebac xD 

Pamiętam mecz w którym moja drużyna wyrzuciła mnie bo przegrałem 1v1, a jako jedyny miałem kilka fragów na koncie. Bez sensu :dunno:

Odnośnik do komentarza

Ale wyjebało toksycznych idiotów dużo, banowanie nowych operatorów, team kille, pięknie.

 

W ogóle wprowadzenie tylko Bomby w Rankedach to dla mnie najgorsza możliwa rzecz i robienie laski prosom, nic innego mi nie przychodzi do głowy. Teraz wystarczy że ktoś ma pakę, będzie AFK i jest pograne. Dodatkowo wróciła pizda Clash z bugiem i dropshoty XDDD Ubisoft się wzoruje na EA jak widać.

Odnośnik do komentarza

Osiągnięcia zaczęły mi wpadać jak szalone. Myślę sobie WTF a okazało się że je zmienili. Nie ma już tych z trybu terrorhunt w którego w sumie nikt nie gra. No i dziwny jest ta nowa fizyka pistaci. Czuć ciężar i w ogóle ale mój mózg nie może się przestawić. 

Edytowane przez chris85
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Podobno nowi Operatorzy (mieli być z Peru i Meksyku):

wPNDzFZ.jpg

lneH9Cc.jpg

Leaki mówiły o atakującym, który może wspinać się po linie przez hatche, a obrońca posiadać ma tarczę, która po zniszczeniu wybucha i podpala teren.

Edytowane przez Rozi
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...