Skocz do zawartości

Rainbow Six: Siege


SG1-ZIELU

Rekomendowane odpowiedzi

Dlatego właśnie najlepiej grać w ekipie wraz z mikrofonem. Samemu owszem można, ale to inna bajka. Mam w grze przegrane jakieś 1500 h na ps4 i gra z roku na rok robi się trudniejsza - takie mam wrażenie, napływ nowych graczy jest minimalny a pozostają jakieś koty ewentualnie gracze na myszkach.

W nowym sezonie przez to ze ściany są wspólne faktycznie w meczach gracze wychodzą z założenia, ze przecież ściany zrobi ktoś inny - nawet jak wybierają postać mocno defensywna nie do biegania po mapie tylko raczej do kampienia na bombach.

Dlatego raz jeszcze ekipa ekipa i ekipa ;)

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, eloszki napisał:

Dlatego właśnie najlepiej grać w ekipie wraz z mikrofonem. Samemu owszem można, ale to inna bajka. Mam w grze przegrane jakieś 1500 h na ps4 i gra z roku na rok robi się trudniejsza - takie mam wrażenie, napływ nowych graczy jest minimalny a pozostają jakieś koty ewentualnie gracze na myszkach.

 

To chyba syndrom każdego fpsa, po czasie casuale odchodzą i zostają weterani. 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Panowie, wiadomo cos o nowym Rainbow Six? Siege to troche spin off i nie ma duzo wspolnego z prawdziwa Tecza i brakuje w RS:S tytulowego Teczy Szesc. Do tego brakuje glownych bohaterow i nie ma nikogo znanego oprocz jednej postaci do wyboru w grze. Po Smierci Toma Clancy'ego z glownymi seriami jest ciezko albo zupelnie inaczej. Tej Pani mi glownie brakuje, bedzie Kazimiera to bedzie ok a jej lore to :banderas:

 

https://rainbowsix.fandom.com/wiki/Kazimiera_Rakuzanka

 

EDIT: Jaki to ma klimat to przeciez masakra :obama:

 

 

Edytowane przez Sven Froost
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Po Castle 2.0 w postaci Aruni czas na Twitch 2.0 

 

Mogli by już dać sobie siana z operatorami, bo od dłuższego czasu brakuje im pomysłów. 

 

r6s_flores-1024x576.jpg

 

r6s_roadmap_2021-1024x576.jpg

 

+

Nowa jednostrzałowa broni dla każdego atakującego, która zniszczy każdy gadżet przeciwnika, wliczając rozstawiane tarcze i kamerę Maestro 

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 6 miesięcy temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Zrobili to aby ograniczyć ilość lewych kont na rankedach. I tak pojebancow z diamentami jest całe mnóstwo w niższych rangach ale zawsze jest to jakieś wyeliminowanie części graczy. Mi strasznie brakuje jakiegoś „uczciwego” systemu dobierania graczy. 
 

czy ja dobrze rozumiem ze od dzisiaj będzie można obejrzeć replay po rozgrywce? I na tym replayu będą zaznaczeni gdzie obecnie zjadowali się gracze przeciwnej drużyny, co dany operator widział, a czego nie mógł? Coś jak wallhack na replayu? 

Edytowane przez eloszki
Odnośnik do komentarza

Nic nie wchodzi dzisiaj, weszło wczoraj, ale na test serwer na PC. Ja ogólnie jestem bardzo podjarany nowym sezonem, bo Azami całkowicie zmieni meta w tej grze, chyba podobny impakt miała Mira. Oby tylko ta jej pianka pękała, kiedy się na nią wejdzie, bo będą chore angle na tym robić.

 

@eloszkino replaye mają być właśnie takie, odpal sobie jakiś mecz e-sportowy, tam mają taki tryb śledzenia rozgrywki na żywo.

Odnośnik do komentarza

No wlaśnie wiem że nie wchodzi. Wczoraj to doczytałem. Byłem przekonany że jak wczoraj się skoczył poprzedni sezon to kolejny wchodzi od razu po nim. A tu najpierw testy na PTS i może 8-15 marca dopiero się pojawi. Trochę dziwna polityka wprowadzania nowego sezonu. Myślałem że chociaż zostawią jeszcze poprzedni bo trochę mi zostało do wbicia a tu taki chooy.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...