Skocz do zawartości

Under The Dome - 2013 - CBS


tk___tk

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 37
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Ja pier.dole, sezon pierwszy mi się podobał mimo niedoróbek, ale drugi to już jest linia pochyła. Jedynie Jim dawał radę, a zakończenie sezonu to nieporozumienie, mogli jakoś to ładnie zrobić, skończyć serial, a tu dupa. Nie wiem czy będę oglądał kolejny sezon, o ile będzie.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

SPOILERY NIE CZYTAĆ.

 

Finał drugiego sezonu przebił swoją chujowością chyba wszystko co w życiu widziałem i zasłużył na pełne 1/10.

Najlepszy z tego wszystkiego był Hank zabijający młotkiem ludzi i przebiegający poniżej 10 sekund dystans paruset metrów ze scyzorykiem w stopie i kulą w ramieniu.

Usajn Bolt!

 

I pomyśleć, że Jack Bender to wyreżyserował.

Zresztą sami aktorzy grają coraz gorzej, bo widocznie im mina brzydnie na widok tego czegoś w czym mają uczestniczyć.

 

Aha, i jeszcze Melanie 'zapadam się pod ziemię ninja style w piaskowym vortexie' oraz 'jestem mokrym jezusem' wymiotła.

 

Sezon ogólnie 4/10.

Odnośnik do komentarza
  • 8 miesięcy temu...

Serial powinien dostać osobną kategorię zwaną "WTF?" :) Pierwszy sezon, ok, jeszcze jeszcze. Drugi początkowo w miarę, końcówka już zaczynała mocno WTFem zalatywać. Ale trzeci sezon to jakiś gruby mindfuck a twórcy chyba są po wielokrotnej lobotomii :) Oglądam bo dobry do prasowania i aż chcę zobaczyć jak oni to do cholery skończą.

Odnośnik do komentarza

Kilka dni temu zacząłem przygodę z tym serialem i jestem pozytywnie zaskoczony, bo spodziewałem się taniego gniota. Choć czuć, że nie ma tu wielkich ambicji i aktorzy prezentują różny poziom to ogląda się przyjemnie. Najbardziej mnie przyciąga Barbi (xD) - człowiek instytucja, który organizuje gaszenie pożaru, tropi uzbrojonego świra w lesie, pomaga policji utrzymywać porządek w mieście i ostatnio nawet odbiera poród :obama:  Czym jeszcze zaskoczy?

Będę oglądał dalej choćby dla niego i jego relacji z rudą, w końcu musi wyjść wiadomo co na jaw.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

No, pasztet się skończył. Tak mocno zaprzepaszczonego tytułu dawno nie oglądałem. Tyle dobrych nazwisk, tyle możliwości poprowadzenia fabuły, nawet jakby chcieli książkę mocniej wykorzystać to by lepiej wyszło niż to co zaserwowali w ostatnim sezonie. Polecam przeczytać książkę, potem obejrzeć pierwszy sezon a resztę sobie streścić w internetach.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...