Skocz do zawartości

TEKKEN 7


MEVEK

Rekomendowane odpowiedzi

Problem nawet nie jest w tym, że wygląda to autoironicznie, ale najgorsze że takie dziwactwa przeważnie generują równie dziwne sytuacje w samej walce, najczęściej objawiające się dziwnymi ustawieniami postaci, lub dziwnymi "unikami". Tekken ledwo sobie radzi z nietypowymi postawami jak relax stance u caposów, gdzie faktycznie postać jest silniejsza leżąc niż stojąc. Wszelkie latanie, znikanie czy inne nietypowe akrobacje, też sprawiają że postać jest w dużej mierze niekaralna, dziwnie się odbija, czy równie dziwnie zachowuje się przy trafieniu. Tym bardziej więc dodawanie jakiś tygrysów, to tylko woda na młyn bullsheetowych sytuacji.

 

No ale lepsza Kazumi z tygrysami, niż kolejny cheapshima karate ;)

Odnośnik do komentarza

Coma to ,że ktoś sobie nie potrafi poradzić z postawą caposów rlx nie jest błedem gry lecz nieudolnością gracza który nie potrafi sobie z tym poradzić( na rlx jest tysiąc sposobów ) . Co do Kazumi i narzekanie na tygrysa ,  ciekawe czy przeszkadzały tak samo "korzenie" Unknow .

Edytowane przez blaugrana20
Odnośnik do komentarza

No wiesz, rlx sam w sobie jest śmieszny, samo wejście daje nietykalność (bo jak wyjaśnić że d/b+1 Jacka nie trafia od razu?), i nie powinien w takiej formie przejść betatestów. Podobnie jak i całe caposy, bo bezpieczne obalające lub niewidzialne podcinki dające bounda to gruba przesada. Nie wspomnę że caposy przez 70 % walki są w takich pozycjach, że nie imają się ich zwykłe podbicia, i żadna zbalansowana dobrze bijatyka nie pozwaliłaby na takie cyrki...

Odnośnik do komentarza

Jaka bezpieczna podcinka :o polecam lekturę zanim napiszesz bo prawisz stek bzdur. Ja jakoś nie mam problemów z punishem rlx  , zresztą wystarczy zwykłe d+4 tylko trzeba wiedzieć kiedy , a to już nie moja broszka jak się nie chce uczyć tylko narzekać.

 

Dodając wszelkie latanie czy inne akrobacje  są  do obejścia sidewalkiem.

Edytowane przez blaugrana20
Odnośnik do komentarza

3~4 - super tania niewidzialna podcinka, dająca combos do bounda. Coś podobnego jest w rlx, nie pamiętam inputu.

SS 4*3 - prosty just frame (właśnie wszedłem do practice, nigdy nie grałem caposem jf wchodzi zawsze) z podwójną, crushującą highe, BEZPIECZNĄ (pushback!), szybką podcinką.

Wszystko co daje evade do handstanda.

Wślizg do rlx co unika punisha na low przez chwilę po ciosie.

 

Ect.

 

Capos to taka postać dla weganów. Sama kapusta i groch ;)

Odnośnik do komentarza

Czytaj mój post wyżej zwłaszcza początek bo piszesz głupoty , twoja niewiedza powoduje ,że piszesz takie posty .

 

- Nie wiem co to SS 4,3 ale chyba chodzi Ci o ss+4,3.  SS+4 ma na trafieniu +8 fr a następne 3 na reakcję blokujesz i karasz wybitką .

 

- 3~4  ta super niewidzialna podcinka trwa 28~30 fr  dla porównania podcina Bryana trwa 27~28 fr  a Lawa 24 fr , więc jak Ty tego nie widzisz to już  nie moja wina.

 

- Tak jakbyś chciał wślizg Lee czy lawa midem zgasić nie wiem o co Ci tu chodzi , jak trafie jestem na plusie chodź i tak masz wyjście by uniknąć wybitki lub podcinki z rlx ale to trzeba wiedzieć a nie narzekać .

 

Chciałbym zobaczyć jak Ty tą kapustą cokolwiek ugrywasz z kimś  dobrym .

Edytowane przez blaugrana20
Odnośnik do komentarza

Szótka nie była udana nie ma co się kłamać, ale ttt2 już daje rade , co do 7 nie wypowiem się  dopóki nie zagram.

 

Co do wymiany zdań z Coma nie będę się już w to wdawał gdyż to nie temat temu służący . 

 

Co do T7 niech dodadzą jeszcze parę starych postaci i poprawią balans bo Paul wygrywający rundę 3 ciosami to przegięcie.

Edytowane przez blaugrana20
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...