Skocz do zawartości

TEKKEN 7


MEVEK

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

I jeszcze go w fabułę gry wkomponowali :yao:

Nie no, ja od jakiegoś czasu zaczynam się coraz bardziej jarać.

Fajnie, że już porobili odmienne outfity, bo na początku wszyscy byli w swoich standardach z T5/T6/TTT2.

 

Ostatnio sobie pooglądałem ostatni turniej Evo i wczuwka też wzrosła bardzo.

 

Cholender, niech tylko to oficjalnie zapowiedzą na PS4!

Odnośnik do komentarza

Przecież już zapowiedzieli oficjalnie T7 na ps4 na przyszły rok :)

 

Akuma jako postać mi zwisa, lepszy on niż Kuma i kangury, ale trzeba przyznać że to oczywisty haczyk aby przyciągnąć ludzi ze sceny SF. Oby się udał.

 

Niestety na tą chwilę ta gra wypada wciąż bardzo blado przy SFV i mówię to jako fan Tekkena od pierwszej jego części.

Odnośnik do komentarza

Akuma to zawsze był dla mnie takim Heihachi w SF, tak jak Jin robił za Ryu. Nie podoba mi się za to grafika kreskówkowa, wolałbym coś godnego aktualnych konsol z grafą powodującą opad szczeny bez festiwalu i różowych chmurek. A tak przypomina mi się nieszczęsny Tekken Revolution. Chcą zrobić Tekken vs SF niech zrobią, ale niech nie eksperymentują kosztem samego Tekkena, chociaż jemu już nie wiem co może wyjść na gorsze.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

nowe screeny

http://www.ppe.pl/news/40777/tekken-7-wyglada-fantastycznie-tworcy-rozwazaja-polaczenie-wersji-konsolowej-z-edycja-na-automaty.html

 

 

powiem że graficznie tekken7 zaczyna leciutko wyglądać jak tekken7 a nie jakieś cross-genowe dziadostwo tekken 6.5 (mówie to nie tylko o screenach ale i ostatnim trailerze gdzie były niezłe efekty świetlne)

 

oczywiście grafa nie jest najważniejsza ale w grze gdzie mamy tylko 2 ludziki i arene mogli by odwalić jakiś porządny efekt, żeby nie było lipy że te 2 ludziki mają gorszą grafe niż postacie w sandboxach

 

 

oby tylko dało sie zdjąć szybko tą maske bryanowi, lubie jego psychopatyczny wyraz twarzy ;)

w ogole co sie stało że sie z(pipi)ało...? o ile dobrze pamiętam w którymś tekkenie bryan miał po wygranej walce scenke że napieprza po pysku przegraną leżącą postać, a potem chyba już tego nie było w ostatnich częściach, a to było za(pipi)iste

edit dobra z tego co wygooglowałem w tk7 znowu bedzie to miał

 

bo miał to w tk5 i tk6 ale chyba nie miałał w TTT2 bo o ile pamiętam nigdy mi sie ta scenka nie włączyła

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...