Skocz do zawartości

The Hateful Eight


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 386
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

 

Quentin Tarantino's The Hateful Eight is back on. After saying that he would cancel the project earlier this year after its script leaked online, Tarantino has slowly begun hinting that he was coming back around to it, and others involved in the project have even suggested that it's preparing to start shooting. Now an ad in the film magazine Empireconfirms as much, promoting the movie with a first poster and a premiere date of 2015. The ad also suggests, as the leaked script did, that Tarantino's upcoming western will shoot in 70mm, a rarely used higher-resolution format that results in some gorgeous images.

The 2015 date might be ambitious given that The Hateful Eight doesn't appear to have started filming, but the ad is at least a sign that Tarantino will return in the near future, following up 2012's Django Unchained. The Weinstein Company appeared to confirm the 2015 date on Twitter as well. The Hollywood Reporter notes that while there's no announced cast for the film just yet, Samuel L. Jackson, Kurt Russell, and Walton Goggins have all been reported as having some involvement. As for what comes after this project, Tarantino said over the weekend that he has a very early idea for a sci-fi film, though it turning into a reality by no means sounds like a certainty at this point.

Edytowane przez Rozi
Odnośnik do komentarza
Gość mate5

Chciałbym, żeby Samuel Motherfucker Jackson grał starego byłego rewolwerowca, który przeżył przemianę i brzydzi się broni.

 

 

 

e: Przeczytałem post teki, czyli raczej nie będzie taki. 

Edytowane przez mate5
Odnośnik do komentarza

To, że będzie hitem, to pewne, do mnie jednak klimaty "westernowe" średnio trafiają, stąd też Django nie zrobił na mnie specjalnego wrażenia i uznaję za najsłabszy (co nie zmienia faktu, że nadal dobry) film QT. Obsada oczywiście na propsie, seans, niekoniecznie w kinie, obowiązkowy tak czy siak, no ale bez wielkiego entuzjazmu.

 

Z innej beczki : zawsze mnie zadziwia czytanie przez ludzi "wycieków" scenariuszy filmowych przed premierą. Nie wolisz, teka, poznawać historii i dialogów w ostatecznej, pełnej formie ?

Odnośnik do komentarza

nie. jestem już w wyższym stadium rozwoju kinomaniactwa. a scenariusze tarantino akurat są dobre same w sobie. bękarty warto poczytać po filmie ze względu na wycięte sceny.

 

jednak znalazłem:

 

https://www.mediafire.com/?chq5ik7cyo4xjcy

 

miłej lektury życzę.

 

czytam bękarty i gorąco polecam tym, którym film się podobał.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...