Skocz do zawartości

The Hateful Eight


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 386
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Ja będę musiał uzbroić się w nieco większą cierpliwość. Patrzyłem na rozpiskę seansów w pobliskim kinie i w styczniu nie ma Hateful Eight. Może w lutym.

Ciekawostka, wg Tarantino najlepszym filmem roku jest... Mad Max :)

https://cdnapisec.kaltura.com/index.php/extwidget/preview/partner_id/1986501/uiconf_id/31196591/entry_id/1_ep206ff5/embed/dynamic

Edytowane przez Farmer.
Odnośnik do komentarza

po co się uzbrajać jak cały internet ogląda screenera który jest jakości prawie dvd, jak póxniej można iśc drugi raz na film do kina?

Ten film zdecydowanie lepiej obejrzeć w domu niż w kinie, temu filmowi nie potrzeba widowni obok  z chipsami i komentarzami.

Dodam też że jestem pewien że ten screener poprawi liczbe odwiedzajacych kina, ja na pewno idę,  a przyznam  szczerze ze po trailerach nie widziałem koniecznosci.

Odnośnik do komentarza

Kurwa Milan, a gdzie ja napisałem, że to debilizm. Znajdź mi to słowo w którymś z postów. Wyciągasz słowa z kontekstu. 

Ja wam nie bronię oglądania w tej wersji. Po prostu chcę sobie ten film po raz pierwszy zobaczyć w kinie. Co w tym złego? To teraz oglądanie filmów w kinie jest passe? Najpierw trzeba ściągnąć z zatoki, tak?

Odnośnik do komentarza

Kurwa Milan, a gdzie ja napisałem, że to debilizm. Znajdź mi to słowo w którymś z postów. Wyciągasz słowa z kontekstu. 

Ja wam nie bronię oglądania w tej wersji. Po prostu chcę sobie ten film po raz pierwszy zobaczyć w kinie. Co w tym złego? To teraz oglądanie filmów w kinie jest passe? Najpierw trzeba ściągnąć z zatoki, tak?

 

ale ja nie cytowałem, tylko to było  w znaczeiu " gdzie ja napisałem że to jest złe"

 

to była odpowiedź na Twoje:

A może po prostu chcę mieć pierwsze wrażenie właśnie z kinowej sali? I co teraz?

 

wymagasz ode mnie w tym zdaniu bym natychmiast ustosunkował się do jakiegoś ataku w  którym podważam ogladanie filmów w kinie.

A to nieprawda. Wskazuje na to dwukrotnie zastosowany znak zapytania oraz lekko ofensywne pytanie "i co teras"

 

Przede wszystkim przyjmij że podziwiam Twoją cierpliwośc, wiec chyba nie ma się co kłócić.

Edytowane przez ajebisty
Odnośnik do komentarza

Zgadzam się z Milanem. Co więcej ja dojechałem do momentu, gdzie ta laska gra na gitarze i śpiewa i zatrzymałem bo prawie zasnąłem. No spoko są gadki, klimat dzikiego zachodu i muzyka + kamera jak zwykle mistrzostwo i to łykam, brak akcji jednak mnie znużył chociaż to Tarantino więc "tak miało być". Anyway - zobaczę cały to się wypowiem. A czekających na seans w kinie i siedzenie prawie 3 h bez kibla podziwiam, takie długie filmy tylko mieszkanko, duży tv, sporo napojów i żarcie jakie chce.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...