Jump to content

Sign in to follow this  
tk___tk

Image

Recommended Posts

W tym temacie dyskutujemy o takich znakomitych seriach jak:

walkingdead_126.jpg

,

Spawn244_Cover_opt.jpg

czy

peterpanzerfaust.jpg

saga duetu brian k. vaughn/fiona staples właśnie zgarnęła szereg nagród imienia eisnera m.in za best countinuing series, więc to właśnie od tego tytuły polecam rozpocząć swoją przygodę z bogatym katalogiem wydawcy:

saga_1_large.jpg

pierwszy trade niedługo będzie dostępny po polsku.

image comics to taka mekka dla wielbicieli komiksu niezależnego w stanach. miejsce gdzie ludzie mający etat w dwóch wielkich stajniach dzielących między siebie grubo ponad 70% rynku mogą realizować swoje najbardziej szalone wizje. a propos - właśnie ukazał się ostatni numer 10-częściowego the wake obecnego architekta przygód mrocznego rycerza więc można spokojnie wciągnąć.

a to tylko wierzchołek góry lodowej.

Edited by tk___tk
  • Upvote 1

Guest _Milan_

szkoda ze nie ma obsa, zawsze potrafil mi strescic co sie dzialo  w ostatnich 200 spawnach ;/

top cow, niesamowicie ambitne serie, fathom, e.v.e. protomecha, tomb raider, witchblade, darkness, xDDD

rozmowy z obsem o komiksach na dworcu w krakowie w dużej mierze przyczyniły się do odrodzenia mojej pasji do tego medium  ;)

Edited by tk___tk

Guest _Milan_

niezapomne nigdy jak zniszczył kleja i udowodnił mu kradzież kadru  z komiksu.

Czysty Piotrek którego kochalismy

z duma nosilbym koszulke "plakalem po piotrze obsolete" gdyby takie byly.

a co do image to sage czytam, lubie i kupie tpb po polsku jak wyjdzie.

najlepsza postać:

untitled-2-1365629559.jpg

w ogóle lettering staples to coś pięknego.

jak tam chłopaki czytacie nailbitera?

NAILBITER_V1_COVER-OCTOBER-PREVIEWS.jpg

komiks opowiada o miasteczku z którego pochodzi nadnaturalna ilość najróżniejszych seryjnych morderców. pierwszy tom zbiorczy (okładka powyżej) już dostępny w dobrych sklepach z komiksami !

Dzisiaj przeczytałem pierwszy tom Sagi wydany przez Muchę (leżakował u mnie kilka miesięcy). I...Cały czas wydawało mi się jakby ten komiks napisała kobieta! Nie wiem czemu odniosłem takie wrażenie, że cała historia mogła się zrodzić jedynie w mózgu baby. Niemniej z niezrozumiałych dla mnie przyczyn komiks bardzo mi się spodobał i nie mogę się doczekać czerwca kiedy przyjdzie częsć druga, którą zamówiłem z preorderami kilku innych opowiesci.

TWD #139.

MICHONNE!!!

No i fajna chwilowa zmiana scenerii. Mam też nadzieję na jakieś ekszony na otwartym morzu :cool:

NEGAN NEGAN JEST POZA KONTROLO

i do tego

Michonne

nie dość że żyje, to jeszcze pływa sobie po morzach i oceanach jak

Kevin Costner

w

Wodnym świecie

dobiłem do 200 numeru Spawna, co się tam odpier,dalało to nawet w modzie na suknie nie było.

Ale ciagnie cały czas dalej, jeszcze 50 numerów.

Biedny Al naprawdę chu,ja wiedział te 150 numerów ;D

ja przeczytałem 250 i niedługo się wstrzelam w "resurrection" i te dalsze numerowane. troche dziwnie tak jechać od środka, ale to niejako nowy początek więc chu.j z tym, najwyżej porzucę po paru numerach i zacznę od tych spawn origins zbierających sukcesywnie wszystko od początku.

Najgorsze w pierwszych 100 numerach były strony poswiecone przypomnienie historii zenada. Byl nawet numer albo dwa tylko z takim dziadostwem. Ale ogolnie wchodzi smacznie.

Edited by Toudi_89

ostatnie stron walking dead #144 :obama:.

TWD #139.

MICHONNE!!!

No i fajna chwilowa zmiana scenerii. Mam też nadzieję na jakieś ekszony na otwartym morzu :cool:

będzie gierka od telltale opowiadająca o przygodach mihonne na morzu. @django

masa postaci w tym ezekiel i rosita, która dopiero co powiedziała wszystkim, że jest w ciąży skończyła jako głowy ponabijane na pale, które mają wyznaczać granice terytorium nowej, masywnej frakcji ludzi poprzebieranych w skóry zombie żyjących wg pierwotnych, animalistycznych instynktów \m/.

Edited by tk___tk

Tez przeczytalem niedawno dwa ostatnie odcinki i jest mega dobrze, jaram sie tym co nadchodzi :D

Będzie Southern Bastards z Muchy:

1389855519000-SB-01-COVER-COLOR-PREVIEWS

Nie znam, ale sporo osób się jara.

bzzz... Szanowni. Mucha w 2015 roku uderzy prawdopodobnie* jeszcze cztery razy.
Pierwszy raz 15 sierpnia. Dwa albumy:
- Sex - tom 2 - Supercool.
Ciąg dalszy perypetii byłego superbohatera-milionera na emeryturze. Zgłębiamy mroczne zakamarki miasta i przeszłość wielu postaci drugoplanowych. Seria się rozkręca. Rys. Piotr Kowalski.
- Legendy Mrocznego Rycerza - Tim Sale.
Zanim Tim Sale zasłynął jako autor Mrocznego Halloween tworzył mniejsze formy komiksowe. Również z Batmanem. Większość z nich przedstawiamy w tym 240-stronicowym tomie.
Pierwszy tydzień października (prapremiera na MFKiG w Łodzi). Trzy albumy.
- Saga 3.
Trzecia odsłona eee... Sagi. Rodzina kontra książę Robot. Nie wszyscy wyjdą z tego cało.
- Fatale 3.
Cztery epizody z główną bohaterką. Między innymi: Dziki zachód. Średniowiecze. Rumunia z czasów II wojny światowej. Odsłaniamy fragmenty tajemnicy. Doskonały album dla tych, którzy do tej pory nie mieli okazji poznać serii.
- ŚWIETLISTA BRYGADA.
Peter Tomasi (scen.) i Peter Snejbjerg (rys.) przestawiają II wojnę światową w nieco innym ujęciu. Bo w niebie też toczy się wojna. Scenarzysta bestsellerowej serii Batman i Robin oraz rysownik znany z takich komiksów jak: Drogi BIlly i Byłem Bogiem.
Ostatni tydzień października (prapremiera na Krakowskich Targach Książki). Dwa albumy.
- Wolverine: Origin II
Ciąg dalszy przygód Logana. Scen. Kieron Gillen, Rys. Adam Kubert. I kilka znajomych fanom mutantów postaci.
- Chew vol. 3
Mlask.
Ostatni tydzień listopada.
- Southern Bastards vol. 1
Nowa seria z Image Comics. Jedna z najczęściej nagradzanych produkcji 2015 roku. Mroczna, ponura opowieść z południa Stanów Zjednoczonych.
- Tytuł niespodzianka
[nie możemy jeszcze nic napisać - negocjacje w toku]
2016.
Chew trzy razy w roku. Końcówka Fatale. Nowe serie.

Edited by amsterdream

O czym jest ten Southern?

Edited by YETI

Będzie Southern Bastards z Muchy:

1389855519000-SB-01-COVER-COLOR-PREVIEWS

Nie znam, ale sporo osób się jara.

Ostatni tydzień listopada.

- Southern Bastards vol. 1

Nowa seria z Image Comics. Jedna z najczęściej nagradzanych produkcji 2015 roku. Mroczna, ponura opowieść z południa Stanów Zjednoczonych.

Jason Aaron? Coś mi świta ale...

rednecki z południa i mroczny klimacior? To lubię!

Jason Aaron to gwarancja jakości.