Skocz do zawartości

Tearaway Unfolded


Gość Kasias

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kasias

Rozbudowana wersja jednej z najlepszych gier na PS Vita, o ile nie najlepszej. Oryginalna produkcja twórców LBP zadebiutuje na PS4 w 2015 roku i doczeka się szeregu dopałek. Potwierdzono 1080p/60 fps, rozszerzenie gry o nowe możliwości, miejscówki i zagrania. Najciekawszy aspekt to jednak sterowanie, bo gra skorzysta z absolutnie wszystkiego, co posiada DualShock 4, w tym oświetlanie ekranu telewizora Light Barem (czemu nikt wcześniej na to nie wpadł?). Osobiście nie pogrywam na Vicie, więc bardzo się cieszę. I pewnie nie tylko ja - http://blog.eu.playstation.com/2014/08/12/tearaway-unfolded-unveiled-ps4-gamescom-2014/

 

Edytowane przez Kasias
  • Plusik 3
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

dopasiona stara wersja - sa miejscowki z wersji na vite jak i nowe + pewnie przemodeluja moce bo tearaway na vicie korzystal z kamerki tylnej i przedniej, a na ps4 tego bajeru nie ma, za to jak widac bedzie np zabawa tym swiatlem z pada

 

Mam nadzieję, że dobrze przemodelują te sterowanie, a nie np powycinają niektóre lokacje.

Odnośnik do komentarza
Gość Kasias

Do tego czasu niech wrzuca Tearaway na Vite do Plusa albo chociaz dadza na niego promocje :)

 

I właśnie dlatego, że nadchodzi Unfolded, wersja na Vitę do Plusa nie trafi. Pewnie dopiero jakiś czas po premierze wersji na PS4.

Odnośnik do komentarza

Tearaway poza klimatem nie miała nic do zaoferowania, przez mocne tytuły została wciągnięta w szereg przeciętniaków. 
Mimo to warto sprawdzić dla samego klimatu, nie ma się co spodziewać fajerwerek imo.

_______________________________________________________________________________________________

 

Do tego czasu niech wrzuca Tearaway na Vite do Plusa albo chociaz dadza na niego promocje :)

 

I właśnie dlatego, że nadchodzi Unfolded, wersja na Vitę do Plusa nie trafi. Pewnie dopiero jakiś czas po premierze wersji na PS4.

 

To nie jest cross-buy.
_______________________________________________________________________________________________
EDIT:
Min. 5 nowych lokacji

Edytowane przez Zdunek
Odnośnik do komentarza

Kupię pod warunkiem że solidnie wydłużą czas gry. Szpil był rewelacyjny, ale zdecydowanie za krótki. Fajnie wykorzystano bajery Vity pod koniec gry.

 

Szczerze w to wątpię, ale dla tych którzy nie mają Vity wiadomość bardzo dobra.

Ja jednak w takie gry wolę szarpać na małym ekranie (tak samo np. Rayman'y czy Dragon's Crown). Grafika bardziej mi leży na małym ekranie i oczywiście funkcje dotykowe na plus dla małej wersji.

Odnośnik do komentarza

 

Do tego czasu niech wrzuca Tearaway na Vite do Plusa albo chociaz dadza na niego promocje :)

 

 

I właśnie dlatego, że nadchodzi Unfolded, wersja na Vitę do Plusa nie trafi. Pewnie dopiero jakiś czas po premierze wersji na PS4.

Niekoniecznie. Po zapowiedzi TR: Definitive Edition do Plusa trafila wersja na PS3. Nie przeszkodzilo to jednak wersji na PS4 byc hitem. A ilez to posiadaczy PS4 ma Vite? Jest na tym forum jeszcze jakis wariat taki jak ja? :D
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...