Skocz do zawartości

Rewizje i daty produkcji konsoli (sprawdź z jakiego miesiąca/roku jest Twoja konsola).


Rekomendowane odpowiedzi

 

 

 

Posiadam od tygodnia Bundle pack z TLoU 4B. Do chwili obecnej konsola bardzo cicho pracuje, nie przegrzewa się.

A grając w TLOU nie masz tak ze konsola się rozpędza i po jakimś czasie zwalnia i chodzi ciszej? Ja tak mam i boję się że w końcu padnie...

Nic takiego nie zaobserwowałem. Po kilku godzinnej sesji z TLou, chyba raz usłyszałem głośniejszą pracę wiatraka.

No a ja słyszę cały czas... Juz nie kupię konsoli na premierę nigdy

 

Ale ja nie mam wersji z początku produkcji. Tak jak pisałem, mam bundla z TLoU, 4B.

Odnośnik do komentarza

wkleje info dla innych, pierwszy problem z 4C na forumku, wypluwanie płyt

troche osób ma juz tutaj 4C, na razie pojedynczy przypadek

 

 

Totalny random - po prostu pykam sobie w Destiny i nagle charakterystyczne 'pikanie' i potem wypluwanie. Cały czas wysuwa płytę, nawet jak BD nie ma w konsoli. Najgorsze jest to, że konsola robi to kiedy chce i pewnie jak będzie trzeba pokazać w sklepie co się zyebało, to będzie chodzić jak żyleta :(

 

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

second son, http://allegro.pl/show_item.php?item=4763314026 Fajna okazja i normalnie miałbym podejrzenia, bo cena super a do tego 2 lata gwarancji. Jednak zamawiałem tam telefon, też dosyć tanio i wszystko zaplombowane i nowiutkie, znajomi również polecali sklep.

Edytowane przez Cosmos
Odnośnik do komentarza

to ja napisałem Ci aby nie brać a i tak wziałeś, chyba że po fakcie :)

z 4A wiem, że trafiały sie problemy z głośną pracą w niektórych grach, jak np. TLOU i zdarzało sie jeszcze, że ścierała sie guma

ale może trafisz dobry egzemplarz, w każdym razie mogłeś wziąć nowsze bundle, w końcu tyle pytałeś o różne rzeczy przez ostatnie 2tyg, a o zakup w dniu kupna

 

edit: cena jak cena, ale imo już lepiej dołożyć choćby 200zł wiecej i mieć spokojniejszą głowe, ale może akurat będzie spoko, nie ma co za wczasu sie martwić jak już po zakupie

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

teoretycznie w tym roku powinna być jeszcze 4D, teoretycznie, może z GTA, a może nie

z 4C były dwa przypadki na forumku z wypluwaniem płyt, to za mało aby stwierdzić czy ta rewizja ma z tym problemy bo raczej nie widziałem takich komentarzy na reedit czy gdzieś

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.