Skocz do zawartości

Dragon Quest: Heroes


Gość Kasias

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Pograłem na razie 4 h . Gierka wciąga  i nie nudzi (przynajmniej na razie :P  ) . Na plus stałe fpg (nawet jak masz setki wrogów na ekranie) i króciutkie loadingi. Raz tylko w życiu grałem w serie warriors na ps3 i tam to technicznie było skaszanione tutaj jest tip top. GRaficznie takie wczesne ps3 no ale po japońskiej grze więcej się nie spodziewałem. I tak wygląda ładniej niż fallout oraz design mister dragon balla nadal rządzi. Fajne są wstawki filmowe a jak zaczynają się pojawiać bohaterowie różnych odsłon Dragon Questa to :banderas: . Jakimś wielkim fanem marki nigdy nie byłem ale przeszedłem 3 części w przeszłości (2 z ds'a na 3ds oraz jedną na ps2) i fajnie spotkać postacie z tych włąśnie gier. Dla człowieka lepiej zaznajomionego z serią to bęzie jeszcze lepsze doznanie. 

 

Sama mechanika gry została wzbogacona (względem jednej części dynasty warriors w jaką grałem) elementem tower defense. Walcząc z wrogami nie da się pilnować kilku frontów. W tej grze można złapać potwora zbierającą odpowiednią monetę i wezwać go aby walczył z wrogiem po jednej stronie a ty po drugiej walczysz samemu. Fajnie i intuicyjnie rozwiązane. W miare postępu w grze masz coraz więcej stron z których wróg nadciąga i robi się ciekawie. Trzeba dobrze rozplanować gdzie postawić potworka. Jestem po pierwszej walce z bosem (nie liczę tego w tutorialu) i naprawdę fajnie pomyślana walka. Zobaczymy co będzie dalej.

 

Polecam tą grę fanom Dynasty Warriors lub fanom dragon Questa . Jak jesteś fanem obu to będziesz miał nerdgazm :D  Osobie która lubi japońszczyznę też mogę polecić bo to fajna gra. Osobom lubującym się w serious marcus fenix / kratos/ nathan drake/ ezio games nie radzę podchodzić. Tutaj zabija się między innymi żelki dobrze znane fanom dragon questa :D

 

 

Dla mnie gra na razie 8/10 . Rozwalanie setek żelków jednocześnie jedząc żelki amerykańskie z lidla to jest to :)  POLECAM

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Muszę powiedzieć że jestem pod wrażeniem warstwy technicznej. Naprawdę tak krótkie prawie zerowe loadingi i stałe 60 FPS :D Myślę że to jedna z tych nielicznych gier przy których wersja pc nie powinna być lepsza. NAwet dysk sdd nie przyśpieszy tych loadingów.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Jaka ta gra jest trudna. Doszedłem do pewnego zwrotu akcji i muszę rozwalić 2 bosów jednym bohaterem bez wsparcia. Nie jest to dark souls ale blisko. Chyba będę musiał podpakowac postać a dziś już odpoczne sobie przy guitar hero.

 

 

Pokonałem ten problem ale 30 minut później znowu na mały hardcore trafiłem. A miałem pisać jeszcze kilka dni temu że gra za łatwa :obama:

Edytowane przez blantman
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...