Skocz do zawartości

Everybody's Golf (2015)


Karas

Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, mugen napisał:

 

O proszę, czyli jednak :)

Okej, w takim razie jeśli to możliwe - prosił bym możnych tego forumka o scalenie obu wątków i wrzucenie ich do działu Ogólne, bo EG jest obecny na PS3 i PS4.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 rok później...

Po dłuższym czasie wróciłem do golfa. Jaka to jest kozacka gra to nie mam pytań. Rozegrałem kilka meczyków i po prostu jestem wciągnięty w gierkę na maksa. Muszę się rozejrzeć w opcjach bo na razie podchodzę do kolejnych turniejów i gram od czasu do czasu do pojedynku.

Bardzo mi pasuje oprawa graficzna i sama rozgrywka.

Ps. Nie wiedziałem, że jest temat o tej grze :)

Odnośnik do komentarza

Gra cudna ale kilka miesięcy temu wyłączyli serwery online i da sie grać tylko w single player. To sprawia też że na chwilę obecną nie jest możliwe zdobycie platyny, jeśli ktoś nie zdobył pucharków związanych ze zdobyciem condora i odblokowaniu wszystkich sekretnych przeciwników w grze.

Odnośnik do komentarza

Spróbuj sobie ostatnie japońskie z dlc, czyli Akigase Keikoku to zobaczysz co to jest hardkor. Pierwsze pięć krain jest dość łatwych, pierwsza miejska i druga aplejska to takie samouczki. Potem dopiero zaczyna się jazda. Moją ulubioną krainą jest Kanaoloa Resort, pola golfowe osadzone w tropikalnych klimatach. Perfekcyjne miejsce do treningu i łowienia rybek. Ogólnie rzecz ujmując, EG to gra typu "easy to learn, hard to master".

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Udało mi się trafić za pierwszym razem do dołka :) co prawda tylko raz, ale jednak

 

Choć gra mnie zaskakuje w pewnych momentach. Nie znam dokładnie zasad golfa, ale chyba na greenie nie można używać innego kija niż putter, a nie raz mi się zdarzyło, że piłkę mam na greenie i maksymalna moc uderzenia nie jest taka żeby piłeczka doleciała do dołka :kekw:a kija nie można zmienić na inny. Uwielbiam zagrania z przed greena gdzie używa się innego kija, często udaje mi się wbić piłeczkę, a na tych krzywych greenach często tracę w cholerę uderzeń :facepalm:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Na greenie podczas puttowania możesz zwiekszać siłę uderzenia za pomocą przycisku kwadratu. Wtedy dosiegniesz dołka, no chyba że masz greena na bardzo pochyłym terenie np Akigase Seikoku lub mapce "pustynnej" z podstawki. Ogólnie zasada jest taka że piłkę z tee wybijasz kijami drewnianymi (5W, 3W), dobijasz na środku pola ironami a putter jest na greenie. Możesz także próbować wbijać chipem czyli ironem tuż zza greena, wtedy masz lepiej punktowane wbicia, a także expa do kijka. 

Ogólnie mega szkoda że online nie działa bo można było grać różnymi stylami a nawet tworzyć "buildy" kijów. Poza tym nic nie daje takiej satysfakcji jak wbicie condora na polu pełnym ludzi. Szacun na serwerze gwarantowany bo wynik wraz z ikoną avatara wyświetlał się przy miejscu startowym dołka. A condor to wbicie piłki na 5-cio ruchowym dołku czyli ogólnie meeega trudna sprawa, zależna od pogody, wiatru i ustawień pola. Do samej platyny trzeba było wbić tak piłkę trzy razy (i odblokować sekretnego przeciwnika) a takie udane strzały dawały bardzo dużo expa do umiejętności kija.

 

Nie wiem jak tam jest teraz z prywantnymi pokojami, jestem na urlopie i piszę zza granicy. Ale jak coś to możemy się ustawić na granko za kilka dni. ^^

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dziękuję za zaproszenie ale w ostatnim czasie to gram tak z przypadku i bardzo nieregularnie.

 

Kwadratu czasem używam, ale tak jak piszesz jak jest pole z nachyleniem to nie ma szans. Ale widzę progres, że jestem co raz lepszy w samych uderzeniach.

Podobnie mi się udało jak tutaj, ale satysfakcja z takiego trafienia mega. Oczywiście ja nie przy par5 ale par 3 ale i tak się cieszyłem, że żona się po głowie poklupała:gachigasm:

Ale w takim uderzeniu jest dużo szczęścia, musi zagrać wszystko idealnie. Wiatr, siła, impact.

 

Edytowane przez mario10
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...