Skocz do zawartości

Peaky Blinders


Dreyes

Rekomendowane odpowiedzi

Łyknąłem wczoraj pierwsze 2 epy za jednym posiedzeniem. Słowem:

:fsg:

Na początku lekkie śmieszki budził we mnie Tommy w okularkach, wyglądający prawie jak jakiś profesorek, ale szybko wróciła stara stylówa i to w wielkim stylu. :D

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Ten sezon pozamiatał. Finał to po prostu rollercoaster emocji :fsg:

 

 

Twist z Arthurem( zawyłem na głos jak go uśmiercili), śmierć Alfiego i Changretty, AL CAPONE

:banderas:  Tommy wtyczką dla rządu i Finn wydłubujący oczy makaroniarza. Cały odcinek zapierał dech. Jak tu teraz wytrzymać do 2019.

 

"Golfs borin!"

"An' easy!"

 

Idealne podsumowanie tej beznadziejnej gry xD
 

 

Edytowane przez sprite
Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...

Jestem po 3 sezonach... To co wyprawiało w tych kilkunastu odcinkach ładnie pozamiatało mi w głowie. Jeden sezon lepszy od drugiego. 

W dniu 27.11.2017 o 08:43, Hum napisał:

Drugi epizod trzyma poziom pierwszego. Brody naoglądał się Ojca Chrzestnego, co oczywiście na plus. Nie mogę się doczekać kolejnego epizodu :fsg: 

4 jeszcze przede mną ale śmiało można porównać Thomasa do Michaela Corleone zwłaszcza po 3 sezonie. Chłopak spalił za sobą dużo mostów i wygląda na to, że ogień zaczyna trawić również te przed nim. Jak dowalił do pieca w finale 3 sezonu z tymi listami gończymi :banderas: Thomas naprawdę musi skończyć z lądowanie w szczerym polu między pistoletami, a trupami :D 

Tak sobie myślałem, że to chyba najwyższy czas by Shelbys wyruszyli za ocean i co ja patrzę? Z tego co piszecie Peaky Blinders rzeczywiście są w Ameryce? Czy Ameryka przyjechała do Birmingham? I Adrien Brody w nowym sezonie? Grubo. Po świetnych występach Sama Neilla w pierwszym oraz starego Ogórka i Toma Hardy'ego w 2 i 3 nie mogę się doczekać odcinków. 

 

Odnośnik do komentarza
14 minut temu, Farmer napisał:

Z tego co piszecie Peaky Blinders rzeczywiście są w Ameryce? Czy Ameryka przyjechała do Birmingham?

To drugie. ;)
Zapnij pasy, bo czwarty sezon to chyba najostrzejsza jazda w serii do tej pory. :banderas:  Nowe postaci grane przez Brody'ego i Gillena wpasowały się znakomicie i dopełniły i tak już aktorski wypas.

W sumie zapomniałem opisać swoich wrażeń po obejrzeniu finału. No... sztos. Godne zwieńczenie cudownego sezonu, co tu więcej mówić? :D Jak @sprite napisał wyżej - rollercoaster emocji. Szczęśliwie jakoś czułem, że

 

Arthur nie da się załatwić w tak banalny sposób i na szczęście się nie myliłem ^^

Edytowane przez Frantik
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...
Gość _Be_

Z racji tego, że 4 sezon zawitał na netflix to oglądam. Jest naprawdę kurczę wysoko. Adrien Brody grający włocha akurat średnio mnie przekonuje bo dla mnie zawsze będzie żydem, ale dialogi i jego gra aktorska była naprawdę dobra, zdecydowanie lepiej mi pasował niż Hardy w drugim sezonie na którego czekalem a już dostałem na ekranie to raczej rozczarowywał (chociaż im póżniej tym był lepszy). 

 

5 sezon dopiero w 2019 :smutas:

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Uff, skończyłem 4 sezon. Nie odpuszczał od pierwszych minut do ostatnich. Fenomenalny finał.

Spoiler

Shelby na prezydenta, tfu, króla. Make England great again, mate.

 

W dniu 5.05.2018 o 21:20, Masorz napisał:

To prawda, Hardy nie musi tam nic robić, tylko siedzieć/stać i gadać te swoje genialnie napisane kwestie i penis stoi mocno.

Hardy najlepszy żyd. Każde jego pojawienie się wyczekiwałem z penisem w ręce właśnie dla jego kwestii

No kurwa mistrz :obama: 

Brody zresztą też. Niby lekki pastisz jak Sean Penn w Gangster Squad ale o kilka klas lepiej. 

Teraz nic tylko czekać na kolejny sezon.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...