Skocz do zawartości

Peaky Blinders


Dreyes

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Premiera pierwszego epa 25 sierpnia. @sprite Skąd info o Netflix US? Ja wyczytałem ino, że

 

Cytat

You can expect season 5 of Peaky Blinders to be on Netflix pretty much as soon as season 5 wraps up on TV. That means we’ll likely have season 5 arriving on Netflix before 2019 comes to a close.

https://www.whats-on-netflix.com/news/when-will-season-5-of-peaky-blinders-be-on-netflix/

Odnośnik do komentarza

Bo tak samo było z 4 sezonem. Wystarczyło przeczytać dalej

 

Cytat

In the United Kingdom, where the series airs first, you will eventually be able to watch on Netflix too.

The bad news is, however, that Netflix UK doesn’t typically pick up new seasons until roughly a year after they finish. That means that we don’t expect season 5 of Peaky Blinders to be on Netflix UK until at least 2020.

For example, season 4 released on the BBC between November 2017 and December 2017 but didn’t come to Netflix until December 2018. Given the current timetable (not yet finalized) we’re not expecting the series to arrive on Netflix UK until at least September 2020.

 

Edytowane przez sprite
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...
  • 2 tygodnie później...

Trzy pierwsze odcinki obejrzane, raczej poprzedniego sezonu nie przebije, brak takiego kozaka jak Luca Changretta, ale i tak jest to nadal liga mistrzów wśród seriali. Świetne zdjęcia, bardzo dobre dialogi, muzyka jak w poprzednich sezonach, czyli stosik. Czytałem, że dwa ostatnie odcinki są bardzo dobre, więc może postawie ten sezon na równi z poprzednim.

Odnośnik do komentarza

Ja też jestem w połowie i poziom bardzo dobry. Jest może nie tyle słabiej, co sezon póki co skupia się bardziej na 

Spoiler

polityce

i po prostu to może zmieniać lekko odbiór. No, ale to dalej stare bardzo dobre PB. Muzyka, zdjęcia, klimat, No wszystko jest na swoim miejscu. Dawkuję sobie po jednym odcinku dziennie, bo znowu trochę czekania będzie :frog:

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

No, widzę że chyba nikt nie oglądał do końca tego sezonu i chyba ogólnie mało kto oglądał, bo nie wierzę, że w przeciwnym wypadku byłaby taka cisza. Cały sezon trzyma poziom, ale dwa ostatnie, a szczególnie ostatni, to taka jazda i plot z

Spoiler

Alfiem

, że człowiek chciał, aby odcinek, a najlepiej sezon był dopiero w połowie. To powinno mieć conajmniej osiem odcinków na sezon, bo jest czasami, aż za bardzo skondensowane. Dla mnie zresztą każda ilość odcinków w sezonie byłaby dobra. No i taki cliffhanger, do jakich nas przyzwyczajono, a chyba nawet najlepszy jak do tej pory. No, nie wyczymie tego roku w najlepszym wypadku, nie wyczymie :whyyy:

Najgorsze zaś to, że jak już będzie, to znowu 6 odcinków w kilka dni i znów będzie to samo. Jak żyć , jak żyć.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...

Dopiero co skończyłem.

Spoiler

"How is my dog?" :obama: :banderas:

Oż w dupe jaki to był dobry sezon. Arthur na pełnym rage'u, Tommy błąkający się między życiem, a duchami, Michael robiący rozłam... Peaky fucking Blinders.

Finał podniósł mi ciśnienie niesamowicie. "Kto? Kto?"

Spoiler

Nowy wróg? Stary? Mógłbym postawić na Michaela i "drugą opcję" ale raczej nie likwidowałby tylko Arthura i Golda. Tommy by go dojechał. Zresztą Tommy sam był idealnym celem. Czyżby w 7 sezonie szykowała nam się wojna domowa? 

Czekam mocno na kolejny sezon.

Odnośnik do komentarza
  • 8 miesięcy temu...

Niedawno nadrobiłem, co za złoto wśród seriali! Niesamowity brytyjski klimat i ta ścieżka dźwiękowa...ciary! Cillian Murphy w roli życia, fenomenalny jak zwykle TOM HARDY. Mimo, że piąty sezon trochę odstaje w mojej opinii od najlepszego drugiego, czy świetnego czwartego, ale także daje radę. To wciąż jest topka.

Najgorzej, że przez ten (pipi)any covid pewnie przyjdzie nam czekać na kolejny sezon co najmniej do 2022. :(

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 8 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...