Skocz do zawartości

django

Leci

Rekomendowane odpowiedzi

Na lastefema mało kto wchodzi a "Co Cie wy(pipi)alo" jest bardziej konkretne IMO. Ot, kolejny spamowy temat zeby wrzucac co tam sie ostatnio slucha. Przyjemne z pozytecznym bo moze i cos nowego wpadnie w ucho.

Ten tydzien walkuje "Loom" od Frameworks, RYM podaje skrimo i post-hc. Kiedys sluchalem kapke, ale dupy nie urwalo, teraz w sumie nadal nie urywa, ale jest nawet przyjemnie jako przerywnik. Takie czy na pienc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

czy na pienc to wysoka ocena

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No przyjemny sredniaczek. Jak Benji :reggie:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Temat jest popularny więc lecimy dalej.

Inigo Kennedy - Vaudeville. Marzycielskie, melancholijne techno z nutką mroku. Tanczyc i patrzec na deszcz za szybą.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pamiętam że tuż po premierze jarałem się w opór. Nadal dobroć!

• Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cudownie Kowalku :s159:

Mnie nakurwia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kiedyś był w tym temacie link do płyty Korekyojinn. To od tego samego perkusisty. Fajne, techniczne avant-prog-math-cośtam napierniczanie. Może jak ktoś obraca się w klimatach japońskich, to skojarzy Tsuneo Imahori - robił soundtracki do paru anime: Trigun, Gungrave i współpracował przy muzyce to Texhnolyze, Wolf's Rain i Cowboy Bebop.

Edytowane przez Accoun

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie Mars Volta - Frances the Mute... chyba już nie rozumiem tej muzyki. ;/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Reign in Blood Slayerów. Angel of Death jest po prostu... przejście w połowie, riffy i perkusja.

Taka ciekawostka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

heh też wczoraj słuchałem, w sumie dla mnie top5 2014

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Laseczki graja sobie postpunka, ale chyba zaczytaly sie za bardzo w Virginii Woolf bo wyszlo nieciekawie stylistycznie ani pod wzgledem zawartosci. Szkoda, bo jest cos calkiem fajnego w tej plycie i od tygodnia probuje rozgryzc co mi sie w niej podoba a co jednak nie.

>kobiety

>w muzyce

:reggie:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bardzo ładne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

20 minut nieskomplikowanego grania z fajnymi, zyciowymi tekstami o tym jak ludziom sie rozchodza sciezki zyciowe i inne trudach bycia czlowiekiem. Mozna pospiewac, mozna potupac, mozna pomachac glowka a jak wchodzi basik w "Insularized" to ciezko nie miec erekcji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Poprzednie duzo lepsze

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

20 minut nieskomplikowanego grania z fajnymi, zyciowymi tekstami o tym jak ludziom sie rozchodza sciezki zyciowe i inne trudach bycia czlowiekiem. Mozna pospiewac, mozna potupac, mozna pomachac glowka a jak wchodzi basik w "Insularized" to ciezko nie miec erekcji.

When People Grow, People Go by Blacklisted

Fantastyczna płyta. <3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Też mnie się podoba.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wróciłem do tego albumu wczoraj, gdzieś tak po 2 latach od poprzedniego odsłuchu będąc gotowym na ostateczne zdjęcie plakietki "fan Jesu" z mojej piersi... i zaskoczyłem się pozytywnie. Żywa, nie-automatyzowana, perka, proste teksty idealnie trygerujące wspominki, gitara która potrafi zarzucić ładnym mięsiwem (Stanlow!).

Nadal daje rade.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jarek się pytał w szałcie czy szanujemy no to zapuściłem.

Całkiem solidny album, brzmieniowo zahacza o nu metal, groove i trochę alternatywy.

Ładne nowoczesne przestery gitary, ale na pierwszy plan zdecydowanie wychodzi wokalista.

Słychać, że bardzo dużo energii i emocji wkłada w to co robi.

Manierą i barwą momentami przypomina mi Coreya Taylora.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi