Skocz do zawartości

Leci


django

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 413
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

 

słodki jezu w morelach, Absolem, Stonesi wydali jakąś lepszą koncertówkę od Some Girls?

nie siedze w nich tak jak w Zeppach, ale chyba czas zmienić ten stan rzeczy

 

Oni mają masę świetnych koncertówek. Osobiście bardzo cenię Stipped , Totally Stripped, Get yer ya yas out, LA friday, Live in Checkboard z Muddy Watersem, Marquee Club, pełno tego że o bootlegach już nie wspomnę. Bierz się za Stonesów, dla mnie to jedna z najlepszych kapel jakie jeszcze chodzą po tym świecie, a Richards ma u mnie pomnik jak zostanę rzeźbiarzem. 

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...

Wykopałem starą koszulkę Króla z szafy, wyprałem i jak mnie wzięło na przesłuchiwanie MF i KD 

 

Te przejścia, teatralność i melodyjność jego głosu :obama: Jakieś parę lat temu tego nie dostrzegałem i podniecałem się jedynie tymi powalonymi falsetami, ale jak widać do pewnych rzeczy warto dojrzeć i wrócić ponownie.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

@gkihdghdhj  Płyty Kinga do Conspiracy to absolutny kult. Meryful Fate - Dont break the Oath jest jedną z moich ulubionych płyt, które oparły się próbie czasu i do dzisiaj przyprawiają o ciarki na plecach. To co zawsze uwielbiałem we wczesnych płytach Kinga i Mercyful to mistrzowska praca gitarzystów. Duet Denner/ Sherrman to jest po prostu absolutnie perfekcyjną maszyną która do dziś dnia jest wyznacznikiem tego jak powinno się grać metal. 

 

Nawet bez Kinga brzmi to wspaniale.

  

Do tych wszystkich płyt mam bardzo sentymentalny stosunek, w czasach licealnych fajnie było poczytać śmieciowe opowiadania grozy z pod pióra Mastertona czy Guya N Smitha i posłuchać Kinga lub Mercyful

 

Jeden z moich ulubionych utworów z DBTO

 

 

 

Edytowane przez Absolem
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, _Be_ napisał:

 

Wołam użytkowników @tukan i @wiki1993

 

Na urodzinach Warsztatu będzie słuchane, niech placuchy mają tylko.

 

U mnie w tym tygodniu ostatnie Szeleste.

https://www.youtube.com/watch?v=ZRwMLMy2VVI

 

Troche się zlewają kawałeczki ze sobą, ale ogólnie jestem zadowolony.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...