Skocz do zawartości

Street Fighter V


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Ps. Jeszcze co do sticków, czytałem że często zdarza się że nawet nowy stick trzeba rozebrać, przeczyścić, bo mikrostyki mogą być zabrudzone, nienasmarowane odpowiednio i stick potrafi "piszczeć";) Ciekawe jak będzie z Twoim egzemplarzem;)

 

Co do tych Hrapów to Kowal na forum emudreams zaleca jednak smarowanie więcej w cytacie:

 

 

nowe HRAPy sa potwornie niedygodne obudowa jest zbyta wąska (w pionie) i nie ma miejsca na dłoń która wisi nasadą poza obudowę

części Hori zasysają przyciski są zdecydowanie gorsze od semitsu a co dopiero od sanwy

Hayabusa w zasadzie jest nie ma żadnych atutów a ta reklamowa większa szybkość to bardziej inny polot niż realna korzyść ma popupa mniejszego niż LS32 ale ma nadal a prędkością i dynamiką może mu buty czyścić

 

trzeba kontrolować stan smaru, utrata silikonu łożysko zabije go w parę tygodni, np przy braku smaru JLF bedzie działał do dupy a semitsu co najwyżej straca komfort ale żaden z nich sie nie z(pipi)ie

te części powinny wypełnić lukę miedzy budżetowym Fighting Stickiem a HRAP SA czy SE czyli cena na poziomie 80-100$ 

a oni wykreowali to na HighEnd co ma zastąpić Sanwe której nie chcą płacić za części i licencję facepalm.gif 

 

natomiast jak sam zauważyłeś nie ma wyboru bo nie ma nic sensownego na PS4 a tym bardziej w PL wiec w sumie jesteś skazany na tego HRAPA

Odnośnik do komentarza

wiem że jestem noobem w sf5 ale jednak kiedyś sporo grałem w stare edycje, głównie SFA3 na psx i chciałem coś powiedzieć - brakuje mi kilku postaci

 

chyba każdy przyzna że sf5 ma mało postaci - nawet jak ktoś powie "na pro lvlu mało to dobrze" - może i tak ale nadal mało to mało

 

i brakuje mi właśnie kilku - nie twierdze że są dobre, mocne, czy co tam - poprostu kiedyś lubiłem nimi grać i chętnie bym zagrał w sf5

a są to

fei long

akuma

adon

 

troche też rolento i gen

 

a z nowszych to pograł bym jakimś kozakiem jak Oni (chociaż akuma wystarczy)

 

wiadomo sf5 miał premiere pare dni temu, ale po moim niewielkim dorobku z tą grą z chęcią bym wymienił niektóre postacie na którąś z tych powyżej..

no cóż - pozostaje czekać na przyszłe DLC bo w tym roku żadna z nich nie wyjdzie według obecnych doniesień

 

tylko nie wiem czy za rok nadal będzie mi sie chciało grać w sf5

 

 

sory, może i marudze, troche wspominam, ale chciałem napisać tego posta

pozdro

Odnośnik do komentarza

Słabo mi idzie. Ciągle utrzymuję się w okolicach 1,5k punktów a kiedy przegrałem 10 walk z użytkownikiem ukrywającym się na tym forum jako krilluch myslałem nad zmianą postaci. W dodatku popełniam mnóstwo błędów i nabijam się na najgłupsze zagrywki. W dodatku Karin, Chun, Necalli to dla mnie masakra. Cóż...więcej treningu i git gud ;) Niemniej uważam tą grę za najlepszą bijatykę w jaką grałem od czasów 3s. Siedzę praktycznie cały czas wykorzystując każdą wolną chwilę. Żadnych lagów, gra się ładnie.

 

@ra(pipi) niektórzy używają defaultową flagę SF. Ja też czasem doswiadczam dłuższych loadingów z innymi graczami Ps4. Nie wiem czym to jest spowodowane.

 

@Yano - kwestia gustu. Mi np postacie, które wymieniłes wcale się nie podobają. Grałem nimi/przeciwko nim w USF5 i jesli mam być szczery to nawet się cieszę, że już nie wrócą. Mają jednak dużą bazę fanów więc zawsze jest jakas szansa. Myslę, że SFV zakończy swój żywot z rosterem liczbowo podobnym (jesli nie większym) do USF4

Odnośnik do komentarza

Necalli to dla mnie masakra

 

tak jak pisałem gram głownie birdym'm i necallim - u tego drugiego mocno można sie zdziwić bo jego charge'owany atak do przodu przeskakuje przez fireballe (z minimalnymi obrażeniami) więc jest dobry na całą mase ryu i kenów które sie teraz spotyka - puszczają hadoukena i obrywają nieźle

 

kwestia gustu

 

oczywiście, dlatego zrobiłem ten długi wstęp, bo nie uważam że te postacie są jakieś superanckie, poprostu kiedyś fajnie mi sie nimi grało i chętnie bym zagrał znowu, ale wiadomo że inni mają inne preferencje

i żeby nie było - w sf5 jest kilka postaci które lubiłem kiedyś, ale też kilku mi brakuje

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Ja nie korzystam z alt taba gram cały czas w oknie żeby nie było v-synca bez którego input lag ponoć mniejszy.

Ornit widzę, że zmieniłeś na dyktatora i straciłeś trochę LP dzisiaj. Powyżej 1k teraz jestem też i nie jest łatwo.

Nie straciłem to Capcom mnie OKRADŁ!!! Przez kilka walk nie naliczało mi punktów z potem jak dostałem kilka razy z rzędu Karin czy Mikę z 2,6k to nie wiedziałem gdzie dół, gdzie góra :D Co do Dyktatora, staram się sprawdzać inne postaci żeby oswoić się z ich stylami gry. Jeszcze się nie zdecydowałem na tą jedyną. Gra sprawia mi dużo radosci nawet jak przegrywam zawsze cos z takiej porażki wyniosę.

Odnośnik do komentarza

U mnie online to porażka na całej linii. Rankingowe mecze chyba ze 3 udało mi się zagrać- za każdym razem po kilku minutach czekania. Raz nawet zasnąłem czekając  i się wystraszyłem jak mi w słuchawkach wskoczył dźwięk wyszukanego meczu:)

 

Gram sobie trening i czekam aż coś z tym zrobią. System mi bardzo pasuje, tylko siedzenie w treningu zaczyna doskwierać :)

Nie żałuje zakupu, bo mam do SF ogromny sentyment i nawet w tej formie chętnie go ogrywam. Ale gdybym nie był fanem, to nie byłbym zadowolony z zawartości (nie mylić z systemem, który porwał mnie od razu) która zaserwował kapkom.

Do zobaczenia na ubitej ziemi!! :)

Edytowane przez deratyzer
Odnośnik do komentarza
Gość ragus

Włączyłem walkę przed snem, dalej (pipi) lecą teleporty, widzę co 5 klatkę. I proszę mi tu nie pisać, że to wina jednej czy drugiej platformy, bo walka była akurat z graczem na ps4.

 

Mocno frustrujące. Multiplayer w IV na początku nie miał takich cyrków.

 

Tak jak pisze devilbot, jest co raz gorzej. A wczoraj było już zaje,biście.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...