Skocz do zawartości

Street Fighter V


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,7 tys.
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Nie ma co gdybać co będzie potem bo wiadome jest że czeka nas wersja Super, Arcade Edition i Ultra, ale ku.rva, jeśli to nie będzie durne F2P tylko pełnoprawna kontynuacja to ja znowu przez 2 lata będę grał tylko w to jak swego czasu po premierze SFIV.

Odnośnik do komentarza

Ja (pipi)e hype train wystartował ! Król bijatyk w nowej odsłonie na nadkonsole. Dla mnie to mogą zostawić rdzeń rozgrywki z sf4,dodać jakieś ciosy i zmienić oprawę co da GOTG.

 

Botom zostaje marna demówka zwana KI.

 

Z tym fanboyskim bełkotem wypjerdalaj do CW, reszta posta też piękna, najlepiej zostawcie to samo, dodajcie parę ciosów i lepsza grafę xD  Zróbcie z serii kolejnego tekkena, a z Vtki DLC do IV... ręce opadają...

 

Cieszy news o SFV oby tego nie spaprali, a z tą ekskluzywnością to zwykłe robienie ludzi w chuya.

Odnośnik do komentarza

 

Ja (pipi)e hype train wystartował ! Król bijatyk w nowej odsłonie na nadkonsole. Dla mnie to mogą zostawić rdzeń rozgrywki z sf4,dodać jakieś ciosy i zmienić oprawę co da GOTG.

 

Botom zostaje marna demówka zwana KI.

 

Z tym fanboyskim bełkotem wypjerdalaj do CW, reszta posta też piękna, najlepiej zostawcie to samo, dodajcie parę ciosów i lepsza grafę xD  Zróbcie z serii kolejnego tekkena, a z Vtki DLC do IV... ręce opadają...

 

Cieszy news o SFV oby tego nie spaprali, a z tą ekskluzywnością to zwykłe robienie ludzi w chuya.

 

A ty ze swoim bólem dupy wypjerdalaj z forum. KI to wykastrowany balas z ledwo działającym przedpotopowym multi.

 

Po co na siłę grzebać w czymś co było niemal idealne.Online działało świetnie,był genialny fight request,a mechanika gry była easy to learn, hard to master i opierała się bardziej na myśleniu niż napjerdalaniu w milion guzików jak szympans tekkenowy. SF3 miał wiele innowacji i skończył jako ciekawostka dla die hard fanów.

 

Najbardziej chyba liczę na zrobienie dużej ilości aren,bo sf4 cierpiał na tym polu małą różnorodnością i kilkoma wariantami tej samej planszy.

 

Co do rosteru to liczę na to,że postawią na różnorodność stylów,a nie milion wariacji shoto.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Graficznie jest mocno średnio jak na next geny, ale ważne by systemowo gra dawała radę. Do tego przecież to nie wyjdzie szybciej niż przed I kw. 2016, trailer sklecony pod PSE i akurat jest pewne że oprawę jeszcze mocno podbiją.

Odnośnik do komentarza

Szczerze to juz troche rzygam tym cell shadingiem. Poki co, to co widze tu jakis retusz graficzny. I w sumie nie oczekuje, ze to sie zmieni na jakas petarde, bo od jakiegos czasu w branzy to co pokazuja w teserach to ostateczna jakosc a sily przerobowe ida w system mikroplatnosci i dlc z ciuchami (same sie nie zaprojektuja c'nie). Nie ma pierdo.lniecia poki co. A systemowo to nie widze powodu zeby nie dawala rady. Po 4 czesciach SFIV i balansowania ich, dziwnym by bylo jakby w SFV balans nagle padl na ryj. No chyba, ze specjalnie go spier.dola zeby moc pozniej go "dla graczy" naprawiac w kolejnych odcinak telenoweli.

Odnośnik do komentarza
Gość mate5

 

 

Nie byłbym AŻ TAK BARDZO zszokowany gdyby było 30fps na PS4.

No to chyba będziesz,bo nikt normalny nie robi bijatyki w 30fps.

Wiem wlasnie, a Yeti prawdopodobnie ma racje.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.