Skocz do zawartości

Street Fighter V


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

No i super. Podoba mnie się że dodają areny z SFA2. Mam nadzieję że posiadacze PS5 dostaną odpowiednią aktualizację. Mam na myśli zdecydowanie szybsze logowanie się do gry/szybsze wczytywanie walk/4K (albo coś w okolicach). Jeśli zaś chodzi  o online to fajnie by było gdyby był wybór z kim chcemy grać, np; z PS4/PC/PS5 czy też tylko PC/PS5 (szybsze wczytywanie walk).

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 1,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 5 miesięcy temu...
  • 8 miesięcy temu...
  • 11 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...

Konczy sie ps extra, konczy sie przygoda ze sf5. No nie wiem co tak slabo xD Tym swoim raju bujalem sie przez tydzien miedzy 900 a 1500. Nie wiem czy to dobrze czy zle, ale czasem mnie olnowali jakimis postaciami o ktorych nie wiedzialem nawet ze sa w grze (jakas akira czy inna zimowa laska). No ale obrona to obrona a ja mam z nia problem. Nie wiem kiedy moge sobie pozwolic na wyjscie z gardy, plus wciskam klawisze blokujac co tez nie daje dobrego rezultatu. Duzo osob w tej lidze gra na zasadzie kitrania sie kacie i czekania na akcje a ryu nie ma za duzo opcje wejscia, wiec czesto skacze i jestem karany. W ogole za duzo skacze. Podstawy mysle mam ale popelniam za duzo bledow i kuleje egzekucja. Bo gierka jest fajna, podoba mi sie w niej prawie wszystko, no tylko duzo osob w brazie nakur.wia 2, 3 ciosy na krzyz i leca dalej a ja musze sie uczyc kombosow do karania i spamowania fb. A, i mega wku.rwa jak x razy pod rzad przegrywasz na zyletach. Ehh. Czytalem stare posty Ornita i to disconect from player nadal sie zdarza xD Ale nie wiem czy ma na cos wplyw poza tym, ze nie dostaniesz punktow.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...