Skocz do zawartości

DriveClub - Rywalizacja Forumkowa - pierwszy post!


Rekomendowane odpowiedzi

OK, wróciłem z urlopu, więc mogę wrócić do ścigania od kwietnia.

Rozumiem, że w kwietniu kontynuujemy standardową rywalizację na zasadach jak do tej pory (nagrody za 1., 10. i 20. miejsce?)

 

Czy majowe i czerwcowe wyzwania dla osób z DLC zostały całkowicie anulowane? Przyznam, że choć nie mam SP, to chętnie bym zakupił właśnie dla rywalizacji nowymi samochodami. Prędzej, czy później i tak go kupię, a to byłby dobry motywator.

Natomiast uważam, że pomysł z wyznaczeniem czasu, który należy przekroczyć w 15 na 16 wyzwań jest lekko chybiony. Doprowadziłoby to do tego, że wystarczy osiągnąć ten określony pułap czasowy i czekać do następnego wyzwania - bez znaczenia, czy skończy się na 1. czy 10. miejscu, jeśli tylko przekroczy się czas ussr to awans do grupy walczącej o losowe nagrody jest zapewniony. Natomiast osoby słabsze, nie potrafiące osiągnąć wyznaczonego czasu odpadłyby bardzo szybko.

 

Moim zdaniem promowane powinny być najlepsze wyniki + ewentualnie jakieś gifty losowane spośród całej stawki, żeby każdy miał mniejszą, bądź większą motywację do ukończenia wszystkich wyzwań. Rywalizacja ma sens tylko wtedy, jeśli każdy będzie zawsze próbował osiągnąć swój najlepszy czas - tylko wtedy możemy mówić o rozwoju umiejętności.

 

A gdyby Season Passy były nagrodami w rywalizacji, w końcu większość miałaby SP i można by organizować wyzwania z DLC ;)

Odnośnik do komentarza

kwiecien w zawieszeniu, na pewno nagrod nie bedzie bo zaden anonimowy sponsor sie nie pojawil, jak cos chcesz fundnac to dawaj

 

formula maj/czerwiec tez jeszcze nie ustalona z uwagi na to ze ussr sponsoruje nagrody za 1000zl i pojawil sie pomysl by jezdzic autami z dlc

Odnośnik do komentarza

Wiecie co wam powiem? To jest Polska i my nigdy nie dojdziemy do sytuacji gdzie wszyscy beda zadowoleni

 

Wiec ja proponuje , ze skoro USSR jest inicjatorem tego . Niech okresli zasady jakie sam chce, bo nagrody tez sam sponsoruje

 

Komu sie podoba to bierze udział a komu nie to nie bierze

 

Jak ja nie akceptuje zasad jakiegoś konkursu to sie do niego nie pcham i nie  zmianiam regulaminu pod siebie

 

USSR masz moje szczere błogosławienstwo zrobienia tego jak Ty uwazasz za słuszne

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

No spoko, ale wtedy zróbcie osobne konto na PSN do zmagań, bo na RywalizacjaDC tworzymy aktualne wyzwania forumkowe, czyli te for fun :)

 

I jak Wy nie akceptujecie tych zasad, to tak jak napisano powyżej - nie ma co się pchać, prawda? :)

 

Bo trochę absurdalnie będzie decydować teraz kto może brać udział w wyzwaniach a kto się może cmoknąć w pompkę bo nie ma SP. Jak chcecie inne zasady, to stworzy się nowe konto i zapraszajcie z niego uczestników.

Edytowane przez Emtebe
Odnośnik do komentarza

No spoko, ale wtedy zróbcie osobne konto na PSN do zmagań, bo na RywalizacjaDC tworzymy aktualne wyzwania forumkowe, czyli te for fun :)

 

I jak Wy nie akceptujecie tych zasad, to tak jak napisano powyżej - nie ma co się pchać, prawda? :)

 

Bo trochę absurdalnie będzie decydować teraz kto może brać udział w wyzwaniach a kto się może cmoknąć w pompkę bo nie ma SP. Jak chcecie inne zasady, to stworzy się nowe konto i zapraszajcie z niego uczestników.

ALe ja nie mowie o wyzwaniech , tylko o rywalizacji sponsorowanej przez USSR

Nikt nie powiedział ze RywalizacjaDC nie moze nadal trwac  jedno obok drugiego , i moze byc wszystko aktywowane przez rywalizacjeDC , kto chce pojezdzic w jednym , albo w drugim , albo w obu na raz to juz pozostawmy kazdemu jednemu do wyboru.

 

Puszczenie wyzwania 1 raz na 4 dni to nie jest jakies niewiadomo co. wiec 2 razy na 4 dni tez dam rade (tym bardziej ze wszsytko bedzie znane)

 

Podliczenie punktów trwa 10 minut

Edytowane przez Welna
Odnośnik do komentarza

No to się nie zrozumieliśmy. Bo mi wydawało się, że zamiast standardowego wyzwania forumkowego, chcecie zrobić je na zasadach od ussr, oraz na autach z SP. No bo chyba to miał na myśli ussr? By majowe/czerwcowe wyzwania urozmaicić.

 

No ale skoro nie ma problemów w zrobieniu dwóch osobnych wyzwań, to spoko. Sprawa załatwiona.

Odnośnik do komentarza

Ano właśnie. Także widzisz Wełna. Ja odnosiłem się do innej kwestii i Ty do innej. Ussr zamknął temat.

 

 

 

Nie będę prowadził odrębnych wyzwań bo chciałem aby każdy brał udział jak dotychczas w Rywalizacji DC...

 

No jak wymyśliłeś aby mieć SP, to raczej każdy by nie wziął udziału jak dotychczas ;)

Edytowane przez Emtebe
Odnośnik do komentarza

Sadziłem że zdecydowana większość ma. A do Czerwca sporo czasu było by aby się zaopatrzyć mając jasną sytuację punktową z Maja :) Trochę to poszło na wyrost teraz to widzę. Mam DLC i autka pościągane mam i te nowe wyzwania single player też. Tylko ich jeszcze nie ruszałem bowiem w Maju dopiero jak kupię kierownicę i zacznę ogrywać pCars razem z DC już na kółku to nie odbiorę sobie przyjemności z zaliczania nowych wyścigów. Teraz włączam DC tylko pyknąć Rywalizację DC, nic poza tym. 

Odnośnik do komentarza

Ale nie rozumiecie o co chodzi? Ussr chciał organizować to na koncie RywalizacjaDC w ramach forumkowych wyzwań. Wtedy ktoś, kto nie ma SP nie będzie mógł wziąć w tym udziału. Nie ważne czy to aktualnie biorący udział gracz czy jakiś nowy, który będzie chciał dołączyć. Absurdem po prostu będzie zmiana zasad i decydowanie poprzez SP - kto weźmie a kto nie weźmie udziału. I nie ważne ile osób ma SP a ile nie. Ideą miały być wyzwania dla każdego, kto chce wziąć udział, więc nie ograniczajmy tego.

 

O to się rozchodzi.

 

A jak ussr nie chce robić dwóch osobnych wyzwań, no to już jego sprawa.

Edytowane przez Emtebe
Odnośnik do komentarza

Bardziej mi chodziło o to, że np 37 osób ma SP a 3 nie posiadają i tak jak to teraz modne zdecydowana mniejszość ustala warunki, ale to tylko takie moje marudzenie, bo tak na prawdę nie wiemy ile jest tych SP. Mimo, że żąłuje nieobecnośći samochodów z DLC w wyzwaniach to rozumiem ludzi którzy ich nie chcą, natomiast z ograniczonym lvl wyboru samochodów już zgodzić sie nie mogę, to zwykłe lenistwo kierowców utrudniające innym lepszą zabawe.

Edytowane przez GoltaR
Odnośnik do komentarza

Bardziej mi chodziło o to, że np 37 osób ma SP a 3 nie posiadają i tak jak to teraz modne zdecydowana mniejszość ustala warunki, ale to tylko takie moje marudzenie, bo tak na prawdę nie wiemy ile jest tych SP. Mimo, że żąłuje nieobecnośći samochodów z DLC w wyzwaniach to rozumiem ludzi którzy ich nie chcą, natomiast z ograniczonym lvl wyboru samochodów już zgodzić sie nie mogę, to zwykłe lenistwo kierowców utrudniające innym lepszą zabawe.

 

O wypraszam sobie ;) żaden ze mnie leń a mam dopiero 27 lvl, kupiłem DC w grudniu na święta. Singla ograłem może do 20 lvl a resztę na wyzwaniach dobiłem i trochę multi. Nie mam czasu na wyzwania tyle ile bym chciał, a co dopiero mówić o levelowaniu do 50 :]

Za mało przyznaje za wyzwania i stad dopiero ten poziom.

Jak patrzyłem wczoraj, to osób z lvl poniżej 50 jest może z 5 w rywalizacji :D

Odnośnik do komentarza

Ja uwazam ze sprawa powinna zostać rozwiązana poprzez zrobienie ankiety, jesli ludzie zadecyduje ze SP powinien byc brany pod uwagę to tak tez powinno byc to zrobione, walić opinie innych, i tak wszystkim nie dogodzi.

Ja osobiscie mam dosyć standardowych samochodów, znam wszystkie na pamięć i wolałbym pograć czymś nowym.

Ale to moje zdanie.

Edytowane przez eX4cT_PL
Odnośnik do komentarza

Ja uwazam ze sprawa powinna zostać rozwiązana poprzez zrobienie ankiety, jesli ludzie zadecyduje ze SP powinien byc brany pod uwagę to tak tez powinno byc to zrobione, walić opinie innych, i tak wszystkim nie dogodzi.

Ja osobiscie mam dosyć standardowych samochodów, znam wszystkie na pamięć i wolałbym pograć czymś nowym.

Ale to moje zdanie.

 

 

Ale tu nie chodzi o dogadzanie. Chodzi o to, żeby z konta, z którego powstają wyzwania for fun, dla każdego chętnego - nie zrobić nagle wymagań i ograniczeń.

 

Bo czemu ma być tak, że wpadłem na pomysł takiej zabawy w wyzwania, Ficuś je ładnie i fachowo ogarnął, inna osoba podjęła się zliczania punktów, a teraz ktoś sobie wytrze tym tyłek i nam to odbierze wprowadzając ograniczenia i restrykcje i zmuszając do wydatku, by móc w ogóle brać w nich udział? Trochę to nie fair, prawda? Więc nie pisz, że walisz opinie innych, bo w tym momencie "chcesz wejść z butami, do czegoś, co do Ciebie nie należy".

 

Albo róbmy po dwa wyzwania z jednego konta, albo niech zostanie utworzone osobne konto i tam sobie róbcie co chcecie, na własnych zasadach.

 

 

 

A ograniczenia , co do levelu to faktycznie można znieść. Tutaj akurat nie rozchodzi się o koszty i zmuszanie do wydatków, tylko o odrobinę wysiłku. Chyba każdy jest w stanie dobić do 50 levelu po jakimś czasie. A teraz przez jakiś czas w wyścigach online XP rośnie podwójnie.

Edytowane przez Emtebe
Odnośnik do komentarza

Ja się ustosunkuje do tego co postanowicie chociaż z racji zawodu nie dam rady żeby wszystkie eventy zaliczyć. Jeśli chodzi o Pcars też czekam z cierpliwością choć w DC na kierownicy też dobrze się smiga w Pcars będzie więcej realizmu. Mam nadzieję że zdążę przejechać teraźniejszy event jeśli mnie w norwegii nie zasypie całkiem bo zimą wróciła. Pozdro.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...