Skocz do zawartości

DriveClub - Rywalizacja Forumkowa - pierwszy post!


Rekomendowane odpowiedzi

Juz dosyć długo sie ścigamy i wydaje mi się, że najwyższy czas od kwietnia zacząć wybieranie ewentów i samochodów bez ograniczeń na osiągnięty lvl. Wszyscy zaangażowani w forumowe bicie czasów powinni miec już 50 lvl. Jedyny problem jaki widze to "RywalizacjaDC" ale wspólnymi siłami możemy to konto do kwietnia dociągnąć do 50 lvlu. Moze tez warto ustalić ilu ze ścigających ma DLC bo może większość jednak posiada a przepada nam sporo fajnych samochodów.

Odnośnik do komentarza

ja jestem kategorycznie przeciwny, wtedy to sie zrobi rywalizacja dla wybranych - wbrew pozorom dalej sporo osob nie dobilo do 50lvl, tak samo jak z autami z season pass. juz w marcu mozna zauwazyc tendencje do spadku liczby prob i mniejszej ilosci bioracych udzial, dalsze zmiany sprawia, ze z tej formuly zrobi sie zabawa dla 20 osob

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Jak tam chcecie ale juz nie ma za bardzo w czym wybierać, mamy do dyspozycji troche ponad 30 samochodów, ponad połowa juz była i ile można się cackać z początkującymi kierowcami  w DC. Nie wiemy ilu ma 50 lvl a ilu go nie ma, byc może kilku z niedobitym lvlem blokuje zdecydowaną większość, nikt tego nie sprawdzał, lecimy tylko na ustaleniach które były podjęte 2 miesiące temu.

Edytowane przez GoltaR
Odnośnik do komentarza

Yo, autko tylka nie urywa ale moze byc. dzisiaj dopiero moglem posiedziedz nad tym wyzwaniem i o prosze 3 godzinki przed czarnula i jestem na 5 miejscu. mozna?? mozna, ale naprawde czasami trza eventa poswiecic wiecej czasu, jak widze maruderow z drugiej czesci tabeli to mi sie scyzoryk w kieszeni otwiera :/ usiadzcie tak naprawde nad wyzwaniem zapamietajcie trase i kazde nastepne bedzie Wam szlo coraz lepiej. wiem po sobie, bo zaczynalem w dolnej czesci a teraz krece sie kolo najlepszej dziesiatki, ale jak widze ze narzekacie a liczba przejazdow jest ponizej 10, czesto mniej jak 5 to wogole nie rozumiem o co Wam chodzi? na wlasne zyczenie zajmujecie takie miejsca, ale to wasza sprawa i mnie nic do tego, czasami trzeba sie tylko poswiecic i wynik bedzie.

czasu juz raczej nie poprawie bo nie mam czasu jutro wiec szerokiej drogi Wam zycze

 

 

P.S. browar, szacun za liczbe przejazdow. trzeba miec cierpliwosc :D

Edytowane przez gebus_3008
Odnośnik do komentarza
Gość kufir

ale czy serio co wyzwanie musi byc inny samochod? 30 aut i chyba z reversami ok 60 torow, do tego rozna pora dnia i pogoda - wg mnie wystarczajaca roznorodosc

 

A jak ustawia się te rewersy gdy wybieramy jazdę dowolną ?

Czasami chciałoby sie pojechać w drugą stronę ale nie widzę takiej opcji  (tylko w tour jest to ustawione i narzucone od autorow gry)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...