Skocz do zawartości

DriveClub - Rywalizacja Forumkowa - pierwszy post!


Rekomendowane odpowiedzi

 

Co do SP.

 

Ja uwazam ze jesli nie wprowadzimy do gry SP, to zaraz to całkiem upadnie bo ile mozna sie scigac tymi samymi samochodami. 

 

 

masz racje, bo darmowe auta powoli sie nudza. ale zdecydowana wiekszosc nie zdecyduje sie na zakup SP ze wzgledu na nasza rywalizacje. wiem posobie, jakbym stowki nie wygral w lutym to nie mialbym SP. 

 

 

O proszę udało mi się wycyrklować  :D

Jestem za jednym wyzwaniem.

 

czyli chcialbs jedno wyzwanie dla waszej trojki, tak? wwalce o 10 miejsce sie klaruje sytacja bo 2/3 jaknarazie chce osobnego wyzwania :D

Edytowane przez gebus_3008
Odnośnik do komentarza

Jeśli o mnie chodzi panowie, wolałbym rozstrzygnąć to wyzwaniem kwietniowym.

Ciężko mi wygospodarować odpowiednią ilość czasu w ciągu tych 4 dni żeby jedno wyzwanie dopracować tak jak bym chciał a co dopiero dwa.

Któreś musiałbym zaniedbać, a jasnym jest że wolę walczyć o 10 miejsce w dogrywce niż dawać siebie wszystko na pierwszym wyzwaniu z kilku.

Przypomni ktoś jakie są nagrody za dane miejsca, bo wcześniej mnie to za bardzo nie interesowało bo robię to dla zabawy, ale teraz jak się nadarzyła okazja to powalczę z cały sił o 10 miejsce bo coś mi się majaczy że 100 zł na PSN było, więc byłoby idealnie na SP do DC na majowe wyzwania :D

Odnośnik do komentarza

Jeśli o mnie chodzi panowie, wolałbym rozstrzygnąć to wyzwaniem kwietniowym.

Ciężko mi wygospodarować odpowiednią ilość czasu w ciągu tych 4 dni żeby jedno wyzwanie dopracować tak jak bym chciał a co dopiero dwa.

Któreś musiałbym zaniedbać, a jasnym jest że wolę walczyć o 10 miejsce w dogrywce niż dawać siebie wszystko na pierwszym wyzwaniu z kilku.

Przypomni ktoś jakie są nagrody za dane miejsca, bo wcześniej mnie to za bardzo nie interesowało bo robię to dla zabawy, ale teraz jak się nadarzyła okazja to powalczę z cały sił o 10 miejsce bo coś mi się majaczy że 100 zł na PSN było, więc byłoby idealnie na SP do DC na majowe wyzwania :D

 

Nie wiem jaka jest nagroda za Marzec ale wiem jaka będzie za Kwiecień. Dla zwycięzcy wyzwań Kwietniowych 

 

  • Firma Microsoft wspaniałomyślnie ufundowała Konsolę Playstation 4 20th Anniversary Edition
Odnośnik do komentarza

Sorry za post pod postem, ale okolicznosci zmuszaja. 

Juz raczej nie bede miec czasu na poprawe swojego czasu, ale to co zrobilem dzis przeszlo moje oczekiwania :D

 

 

 

pewnie sie komus przyda:) ja sam dla siebie zlamalem wszelkie bariery. jak testowalem trasy do wyboru wyzwania bylem w schemacie 2:50 i nie sadzilem ze mozna jeszcze 8 sekund urwac :)

 

P.S. jak mnie ktos przeskoczy to dajcie znac bo raczej do konca swiat nie odpale konsoli. Smacznego jajka

 

PS2 jestem ciekawy ile czaku by tutaj wykrecil :D

Edytowane przez gebus_3008
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...