Skocz do zawartości

DriveClub - Rywalizacja Forumkowa - pierwszy post!


Rekomendowane odpowiedzi

Ja myślę, że to kwestia wolnego czasu (praca, inne gry) i zapału. Ja zapału praktycznie nie mam, albo mam bardzo mało, bo przez system punktacji omijając 1 wyzwanie odpadasz z walki o czołówkę. Chociaż nawet pomijając te punkty, to chyba nastąpiło u mnie pewne wypalenie rywalizacją.

Edytowane przez Marcin_wawa
Odnośnik do komentarza

Pozatym Prezes666 wcale nie robi idealnych okrazen. Np to wyzwanie mozna pojechac na 1:11:500. Takie miałem miedzyczasy na swoich sektorach. Kwestia złozenia tego co oczywiscie jest najtrudniejsze.

Prezes jest bardzo mocny to fakt. Ale kwestia czasu tez ma tu niebagatelne znaczenie. W grudni powinienem miec go troche wiecej

Odnośnik do komentarza

a nie jest tak ze wyzwanie jest do jutra przypadkiem? cos mi sie kojarzy ze wczoraj kolo 20 sprawdzalem i do konca bylo 1 dzien i 22 godziny wiec odpuscilem gre jakos mi nie szlo. jak jest do dzisiaj to tylek zimny i nie dam rady juz zasiasc przed czarnula :/

 

Prosze, jak ktos ma mozliwosc o jak najszybsza weryfikacje tej informacji :(

Odnośnik do komentarza

Wydaje mi sie ze odpalałem o godzinie 18:30.

 

Ale sprawdzcie.

Squere - Zawsze wszsycy maja pierdylion pomysłow , kazdy inny.
W tym miesiacu jezdzimi 4dni + 3 dni. Tak odbywało sie 5 poprzednich wyzwan i tak bedzie do konca.

Wczesniej przeciez kazdy płakał , zeby nie było 2ch wyzwan w tym samym momencie

Odnośnik do komentarza

Obecne wyzwanie FXX K trwa do piątku 25.09 do godziny 18 (jakoś tak), więc nie zaczynajcie nowego zanim obecne nie dobiegnie końca.

 

  • Możecie odczekać ze trzy godziny i uruchomić nowe o 22 albo o 23 wówczas jak ktoś wraca z pracy o 18 to ma jeszcze 3 do 4 godzin żeby coś rzutem na taśmę ugrać. 
  • A jak kończą się o 18 to wiecie, Game Over. 
Odnośnik do komentarza

Ja z grudniowej rywalizacji odpadam, bo 2 tyg. będę poza domem. Ale już zazdroszczę wszystkim wyzwań o szarego pada :) @ussr znowu dał radę i również dzięki temu to się nadal kręci i przyciąga uwagę.

 

Co do ewentualnych zmian zasad od przyszłych (październikowych, jeśli będzie zainteresowanie) rywalizacji, to można by wprowadzić zasadę automatycznego odrzucania jednego najgorszego wyniku z danej rundy. Przy 10 rundach na miesiąc, liczono by tylko 9 najlepszych. Czyli np. jak komuś tak ułożyły się sprawy, że nie dał rady wykręcić lepszego czasu lub zupełnie nie mógł w tym czasie włączyć konsoli (np. Kreyzie) mógłby spokojnie podchodzić do reszty wyzwań. Mogłoby to przyciągnąć jeszcze większą liczbę graczy.

 

A ogólnie Prezes daje radę, ale chętnie zobaczyłbym czaka w rywalizacji z nim :)

Odnośnik do komentarza

Napiszcie jeszcze tak szybko zasady scigania sie z wami i procedury dołączenia do zabawy. Wersje DC mam ta z ps plus.

 

W tym Sezonie (a to już trzeci) ścigamy się autami które są dostępne po wykupieniu DLC. Aby dołączyć do rywalizacji wyślij PM wiadomość (na Playstation Network) do konta RywalizacjaDC z prośbą o dodanie do listy. 

 

Do końca Września pozostał tydzień trzeba przemyśleć punktacje i zmiany które proponujesz. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...