Skocz do zawartości

DriveClub - Rywalizacja Forumkowa - pierwszy post!


Rekomendowane odpowiedzi

Byla, byla :)

 

Teraz jest lipa z serwerami, pokazuje mi ze tylko ja sie scigam :/ dzis juz nie gram pomimo ze zszedlem do 1:50,7XX ale pewnie czasu nie bede miec zaliczonego.

 

Po pierwszych trzech przejazdach oczy mnie bolaly, pozniej idzie sie przyzwyczaic. Najgorzej jest wejsc w ten ostatni zolty zakret jak wyjezdza sie z wioski - tam wale na oslep (raz na piec wyjdzie :D

Odnośnik do komentarza

Ostatni event moim zdaniem beznadziejny, rozumiem, że to słońce i deszcz jest za karę. Będę olewał takie eventy bo niby czego mam zmieniać ulubiona kamerę za kierownicy na coś innego żeby widzieć trasę. Żeby było jeszcze trudniej następny jedzmy z wyłączonym TV.

Może byś chciał prostą drogę następnym razem? Przy kamerze ze środka widać więcej niż zza samochodu. A jak na twoją ulubioną kamerę to masz słaby czas. Sorki, ale inne warunki by Ci raczej nie pomogły.

Odnośnik do komentarza

 

Ostatni event moim zdaniem beznadziejny, rozumiem, że to słońce i deszcz jest za karę. Będę olewał takie eventy bo niby czego mam zmieniać ulubiona kamerę za kierownicy na coś innego żeby widzieć trasę. Żeby było jeszcze trudniej następny jedzmy z wyłączonym TV.

Może byś chciał prostą drogę następnym razem? Przy kamerze ze środka widać więcej niż zza samochodu. A jak na twoją ulubioną kamerę to masz słaby czas. Sorki, ale inne warunki by Ci raczej nie pomogły.

 

Oślepiające słońce, deszcz i pracujące wycieraczki nie pomagają w uzyskaniu dobrego czasu, jak pisałem nie mam zamiaru jeździć w tym evencie, po kilku próbach dałem sobie spokój ale  widzę, że już nie można nawet wyrazić swojej opinii bo Ci wytykają, że nie umiesz jeździć. Nowi ludzie nowe obyczaje.

Odnośnik do komentarza

Tu akurat się z Tobą zgodzę, że zainteresowanie z mojej strony rywalizacją po wakacjach jest dużo mniejsze, swoje się już najeździłem i priorytet maja teraz inne gry. DC odpalam z sentymentu i jak widzę, że event szykuje się na kilka ładnych godzin treningu to odpuszczam. Pokończy się Wieśka, MGSa, zrzyga nowym rajdem w Destiny to może znowu będzie się cieło po kilka godzin dziennie w DC. Nie mam talentu jak cyborgi ze przy pierwszym przejezdzie bije rekord toru, muszę zrobić te 200 kółek żeby być zadowolonym z czasu.

Odnośnik do komentarza

W takim razie będę musiał chyba zmienić formułę Grudniowych wyzwań. Miał być pad 20th Anniversarry dla zwycięzcy ale skoro coraz więcej graczy odpuszcza i rywalizuje ze sobą tylko dwóch na poważnie to może rozlosuje pomiędzy startujących. Chociaż z drugiej strony to i tak nic nie zmieni. Kółko tylko po to żeby być w puli też nie ma sensu. Muszę to przemyśleć.

Znaczy sie ja to scigam sie ze wszystkimi ale cyborgi kreca takie czasy ze w realnym zasiegu tak naprawde pozostaje pare osob.
Odnośnik do komentarza

Najwieksza nagrodą jest sama rywalizacja. Jest tu kilku myslacych gosci, możemy w spólnie zastanowić się jak uatrakcyjnić zawody aby było ciekawie i emocjonująco. Fanty dobrze wykorzystane na pewno nam pomogą. Pierwszą sugestia jest aby zachęcić wiecej osób do gry. Wnieśli by oni trochę świeżej energii i emocji do ogranej już załogi :) Innym pomysłem to zmiana formuły i podzielenie nas na grupy i walczyć o czas dla załogi :) 

Odnośnik do komentarza

darkos funduje nagrode to niech on wymysla

 

swoja droga pomysl by losowac grudniowa nagrode jest dobry (bo tak naprawde 2 ludzi od jakiegos czasu ze soba walczy o 1 miejsce)

pomysl by ograniczyc pule do losowania nie ze wszystkich bioracych udzial tylko np do najlepszej 10/15/20 tez jest dobry - wymusi to rywalizacje bo wielu bedzie sie chcialo do tej puli przedostac, ograniczy liczbe cwaniakow co przejezdzaja tylko raz byle odbebnic i liczyc sie w losowaniu

 

pula losujacych powinna byc nie za waska bo znowu jak bedziemy losowac tylko z 10 to wielu moze to zniechecic bo nie maja szans na dzien dobry sie do niej dostac

Odnośnik do komentarza

Co do losowania to można przyjąć że im wyższe miejsce w raankingu generalnym tym wieksze szanse na nagrodę. Np. osoba z 30 miejsca dostaje jeden los z 10 miejsca 20 losow z 1 miejsca 30 losow. Każde miejsce wyżej z wieksza szanse na wygrana i daje motywacje do pokonania chociaz jednego rywala. 

Edytowane przez MichalTD
Odnośnik do komentarza

Pomysł grupowych punktów jest fajny, ale chyba ciężko będzie go wprowadzić w życie, szczególnie dla tego kto miał by to zliczać. Coś takiego już w sumie istnieje bo każdy z nas jest w klubie tyle, że mało osób z jednego klubu bierze udział w wyzwaniach. Co do losowania nagród to może Rywalizacja DC robi jakiś w miarę przyzwoity czas nie za bardzo wyśrubowany i "czysty" i kto go pokona znajduje się w puli do losowania nagród.

Odnośnik do komentarza

pamietam jak kiedys nagroda byla za 1,10,20 i 30 miejsce - przejazdy szly w setkach xDDD kazdy mial motywacje, niestety to jest abstrakcja by prywatni ludzie czesciej tak sponsorowali, ogolnie sponsorowanie nagrod w DC to i tak jakis spolecznosciowy fenomen

 

kiedys (nicku nie pamietam) ktos regularnie podliczal tabele wyzwan, teraz niestety kazdy sie tylko pyta i nikt tego nie robi :P pazdziernik ma podliczone 2 eventy, 4 eventy w kolejce :P

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...