Skocz do zawartości

DriveClub - Rywalizacja Forumkowa - pierwszy post!


Rekomendowane odpowiedzi

 

Jak widać Ja swoją kombinację przetestowałem, autko idealnie dobrane do trasy, wręcz współpracuje z jej krajobrazem i zamiast walczyć z autem i trasą można bez stresów walczyć z rywalami. Nawet deszczu nie dałem żeby można było nacieszyć ucho toczeniem asfaltu i świstem elektryki. 

 

Więc tym razem pretensje nie do mnie. 

 

Z tego co widzę to okrążenie uda się pod warunkiem że FARTEM wyjdzie pierwsza szykana i druga szykana. Wiecie jak to odbiera jakąkolwiek ochotę do prób? Nawet nikt nie rozpędził auta i czasu nie strzelił z drugiego okrążenia bo po co marnować przejazd skoro Szykana i tak nie wyjdzie.  :dunno:

Odnośnik do komentarza

Ten Meras jest calkowicie niegrywalny na kierownicy, w momencie odpuszczenia gazu chyba automatycznie mu sie reczny zaciaga, ja (pipi)e.

Próbowałeś hamować lewą stopą? Nie wiem jak w DC, ale sporo gram w simy na PC i w wielu przypadkach operowanie oddzielnie gazem i hamulcem, a w niektórych przypadkach wciskanie obu naraz (oczywiście w odpowiednich proporcjach i odpowiednim czasie) pomaga ustabilizować auta na hamowaniu i dojeździe do apex'u

 

A co do obecnego wyzwania, ciekawi mnie, czy niektórzy zastanawiali się po co po obu stronach drogi wymalowane są grube białe linie? Nie, nie ma to nic wspólnego z oznaczeniem jakie jest na "normalnych" drogach. Przekroczenie dwoma kołami jednej generalnie wiąże się z uznaniem czasu jako nieważny. Szkoda że DC jakoś mało restrykcyjnie do tego podchodzi, i to co nie zabronione jest po prostu dozwolone. Trza szukać "haków" żeby poprawić swój czas

Odnośnik do komentarza

Nie chce byc zlosliwy ale ostatnio wyboerales lytton w kanadzie z jakims dzikim autem i tez wielu w tym ja narzekali, se event jest slaby

 

Sa gusta i gusciki i nie ma zlotego srodka na dobor eventow pasujacych kazdemu. Choc przyznam rarcje co do obecnego- dwie szykany to czysta loteria.

 

Napisz prosze jakie trasy i auta niewybieralismy

Odnośnik do komentarza

Napisz prosze jakie trasy i auta niewybieralismy

 

Sam nie wszystko pamiętam, wiem na 100% że większość tras Start Meta nie jest wybierane ze strachu. Min Cayoosh Point w obie strony nie było jechane. Dlatego dałem w tej kombinacji. Imo lepszej. No ale trudno. 

 

Nie bójcie się tras Start - Meta  :facepalmz:

Odnośnik do komentarza

No ja chcialem wrzucic start meta ale bylem z zona na zakupach wiec nie zdazylem. Co do zniechecania mnie to wcale nie zniecheca a i tak wole te dwie szykany niz te dwa ostatnie momenty gdzie podrywalo aston martina ostatnio

 

@Marik sam nie wiem jak to zrobilem usiadlem pogralem. W sumie auto mi baaardzo podpasowalo bo jak pisalem wczesniej to plynnie mi sie nim jezdzi trasa tez raczej obcykana bo w wyzwaniach juz byla. Jakie krecisz czasy ??

....do spencera braklo jednej setnej, dlatego Ty akurat nie mozezz spac spokojnie :-)

Musze cie zmartwic bo wiem ze jeszcze dam rade poprawic czas tylko nie mam kiedy do konsoli usiasc :( Edytowane przez spencer13
Odnośnik do komentarza

 

Ten Meras jest calkowicie niegrywalny na kierownicy, w momencie odpuszczenia gazu chyba automatycznie mu sie reczny zaciaga, ja (pipi)e.

Próbowałeś hamować lewą stopą? Nie wiem jak w DC, ale sporo gram w simy na PC i w wielu przypadkach operowanie oddzielnie gazem i hamulcem, a w niektórych przypadkach wciskanie obu naraz (oczywiście w odpowiednich proporcjach i odpowiednim czasie) pomaga ustabilizować auta na hamowaniu i dojeździe do apex'u

 

 

 

Oczywiscie ze hamuje lewą nogą, kierownica daje duzo wiecej frajdy niz jazda na padzie, ale z precyzją juz jest troche ciezej. W Gran Turismo na ps3 na kierownicy szybsze czasy sie robilo, natomiast w Driveclubie przyznam ze na padzie zrobie lepszy czas niz na kierownicy. Pedaly w G25 byly tez duzo lepsze, te w obecnym T300RS to jakas porazka.

Odnośnik do komentarza

Jak nie wychodzi to najlepiej ponarzekać na samochód/trasę :P Sam przeklinałem na te szykany, ale czas dalej będę próbował poprawić. Nie wiem jak tam obecnie wygląda czołówka, ale wiem, że mogę poprawić swój czas o sekundę co będę próbował zrobić.

Zapoda ktoś screena?

Ciekawe kiedy wypuszczą tą mobilną appke.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...