Skocz do zawartości

PSX Extreme 209


Oceń okładki PSX Extreme 209  

47 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Oceń okładkę PSX Extreme 209 (historia GTA)

  2. 2. Oceń okładkę PSX Extreme 209 (20. urodziny PlayStation)



Rekomendowane odpowiedzi

 

 Kolejna świetna rzecz to wielki tekst o GTA. Za wykonanie tego artykułu należy wam się ocean kudosów.

Popieram, tekst o GTA przeczytałem z zapartym tchem - świetnie napisane, pełne konkretów, ciekawostek i faktów. Rewelacyjny materiał, choć zapewne mógłby być dużo obszerniejszy :D

 

 

Pewnie i cały numer by się dało zrobić tylko o GTA :)

Odnośnik do komentarza

 

W przeglądzie gier na 2015 brakuje Rime , Wild. Błąd z fotką do Adrift.

 

 

Obie gry date premiery maja oficjalnie jako TBA, wiec nie nawet 2015, a takich po prostu unikalismy, bo i tak bylo tego sporo. W końcu takie The Last Guardian tez moglismy dac jak chyba dwa lata i rok temu, ale lepiej skupic sie na tym, co realne ;)

Odnośnik do komentarza

 

Zaraz mnie pewnie będą minusować, ale choć ja sam nie gram na PC i nie cierpię na nim grać, to, moim zdaniem, warto by było recenzować również gry na PC. Te najlepsze i najważniejsze tytuły i jedyne, co byłoby wspólnego z PC to tylko recenzje gier - nic więcej. Ostatnio wyszło trochę ciekawych szpili, np. Divinity Original Sin, czy Wastland 2. Raz, że zwiększyłaby się nawet trochę baza odbiorów, dwa - przybyłoby reklamodawców. Tak jak napisałem wyżej, tylko gry na PC, żadnego blacharskiego bełkotu i technikaliów.

Popieram. Tez na pc nie gram ale o najlepszych grach bym poczytaĺ.
Odnośnik do komentarza

Powiem tylko tyle, za dział retro macie ode mnie odwieczny props :D Ze łzami w oczach czytałem te krótkie przypomnienie gier na Amige :D w opisywanego Vrooma grało się w tamtych czasach z otwartą gębą ;) Szkoda tylko, że nie opisaliście najlepszej piłki nożnej z czasów Amigi, czyli Sensible Soccer. Akurat Kick Off 2 nie zagościł w mojej stacji dyskietek. Za przypomnienie Pegasusa też wielkie dzięki. Mam nadzieję, że dział będzie gościł często na łamach pisma. Ogólnie zmiany wyszły na plus jako całokształt. Jedyny minus dla mnie to brak Hiva i Moniki, ale to było pewne po fali hejtu, który był na forum ;)

Odnośnik do komentarza

Powiem tylko tyle, za dział retro macie ode mnie odwieczny props :D Ze łzami w oczach czytałem te krótkie przypomnienie gier na Amige :D w opisywanego Vrooma grało się w tamtych czasach z otwartą gębą ;) Szkoda tylko, że nie opisaliście najlepszej piłki nożnej z czasów Amigi, czyli Sensible Soccer. Akurat Kick Off 2 nie zagościł w mojej stacji dyskietek. Za przypomnienie Pegasusa też wielkie dzięki. Mam nadzieję, że dział będzie gościł często na łamach pisma. Ogólnie zmiany wyszły na plus jako całokształt. Jedyny minus dla mnie to brak Hiva i Moniki, ale to było pewne po fali hejtu, który był na forum ;)

 

Nie opisaliśmy, bo dział będzie gościł na stałe i jeszcze niejeden klasyk w nim zagości. Nawet nieśmiało zdradzę, że w numerze lutowym pojawią się dodatkowe działy w sekcji Retro. 

miałem na myśli gry planszowe a z rozpędu wskoczyły platformówki :) pardon :)

 

Nie do końca formuła działu się sprawdziła, co też podkreślało wiele osób w ankiecie. Na razie Unplugged zaliczył swoisty restart, zabierając się za ten rodzaj gier od ich początków. Z czasem zobaczymy, czy wrócimy też do takich stricte recenzji planszówek.

Odnośnik do komentarza

liczę że po restarcie przypasuję większej ilości czytelników :) co do działu retro może by tak przypomnieć historię programów o grach w tv. jakby nie patrzeć rozwijały się razem z branżą w naszym kraju, tylko ze nie bardzo im to poszło:) myślę że pare osob kojarzy "escape" z polonii 1 "nić ariadny" - bardziej ineraktywny program, 4 w lewo 6 w prawo :) co Wy na to?

apropos kick off'a microprose soccer tez zjadło mnóstwo czasu z mojego zyciorysu:)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

liczę że po restarcie przypasuję większej ilości czytelników :) co do działu retro może by tak przypomnieć historię programów o grach w tv. jakby nie patrzeć rozwijały się razem z branżą w naszym kraju, tylko ze nie bardzo im to poszło:) myślę że pare osob kojarzy "escape" z polonii 1 "nić ariadny" - bardziej ineraktywny program, 4 w lewo 6 w prawo :) co Wy na to?

apropos kick off'a microprose soccer tez zjadło mnóstwo czasu z mojego zyciorysu:)

 

Joystick, Kazimierz Kaczor opowiadający o grach strategicznych, Multimedialny Odlot - z Rubikiem i pewną blond pięknością. Crash Bandicoot 2 Tomb Raider2- oglądałem pierwszy gameplay.

Szkoda że z programów o grach pozostał tylko niemiecki całkiem klimatyczny Game One na Astrze

Odnośnik do komentarza

Powiem szczerze że brakuje mi programu o grach w TV. Takiego fajnego z ciekawym prowadzącym, żebym chciał wstać rano i włączyć telewizor :) Mamy ten YouTube, Goście Niedzielne i inne, ale jestem dzieckiem czasów przed internetowych i czasem oglądam TV. Tylko pewnie oglądalność takiego programu byłaby tragiczna.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...