Skocz do zawartości

PSX Extreme 209


Oceń okładki PSX Extreme 209  

47 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Oceń okładkę PSX Extreme 209 (historia GTA)

  2. 2. Oceń okładkę PSX Extreme 209 (20. urodziny PlayStation)



Rekomendowane odpowiedzi

Zaraz mnie pewnie będą minusować, ale choć ja sam nie gram na PC i nie cierpię na nim grać, to, moim zdaniem, warto by było recenzować również gry na PC. Te najlepsze i najważniejsze tytuły i jedyne, co byłoby wspólnego z PC to tylko recenzje gier - nic więcej. Ostatnio wyszło trochę ciekawych szpili, np. Divinity Original Sin, czy Wastland 2. Raz, że zwiększyłaby się nawet trochę baza odbiorów, dwa - przybyłoby reklamodawców. Tak jak napisałem wyżej, tylko gry na PC, żadnego blacharskiego bełkotu i technikaliów.

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Gram na konsoli (od 2010) i na PC- ale  2 numery temu odstawiłem CDA (stwierdziłem chyba i tak za późno, ze płacę za chłam, w porównaniu z tym co reprezentowali kiedyś) i zostanę tylko przy PSX, którego kupuję regularnie od 2012. Nie chcę w nim recek gier PC. Nie chcę, aby redakcja marnowała strony, których i tak jest mało (patrząc na objętość niektórych recenzji i publicystyki). 

 

Temat recek gier PC był już tu poruszany, lepiej do niego nie wracać.

Odnośnik do komentarza

Napływ ze 3 gimbusów, którzy kupia pismo z powodu recek na PC nie zrównoważy odpływu starej gwardii zniesmaczonej kalaniem świetych stronic konsolowego sacrum pecetowym szajsem płatnych F2P, wersji alfa ze Steama i innych niewydarzonych indyków które nikogo.

Pecety w PE? NIGDY!

Zero konkretów, tylko wyświechtane hasełka.

 

Te rynki są już tak przesiąknięte sobą, a systemy na jakich gramy tak podobne (zwłaszcza w obsłudze), że pomijane PC jest sztucznym zabiegiem. To widać choćby po pozytywnych tekstach na temat gierek z PC(zwłaszcza Kuby, chociaż nie tylko) wrzucanych ukradkiem na łamy PE. Spodziewam się za jakiś czas jakiegoś dłuższego tekstu o graniu na PC, bo coś czuje w kościach, że parę osób w redakcji forsuje taki pomysł. Oczywiście mądrzejszego niż pamiętny test gierek PCtowych na maksymalnych ustawieniach, bo tylko tak jest ok... Co do recek czy formy w jakiej PC powinno zagościć na łamach PE, to jest sprawa dyskusyjna, ale niezawuażanie platformy, która powinna być bacznie obserwowana przez każdego konsolomaniaka (bo to na niej testuje się wszelkie nowinki tak w temacie dystrybucji, sprzętu czy samych gier- nie ważne, czy pozytywne czy negatywne), jest według mnie sporym błędem.

Odnośnik do komentarza

Proponuję w Playboyu wprowadzić męskie akty. To w końcu rynki ze sobą powiązane (męska i damska erotyka), a kilka nagich facetów nikomu nie przeszkodzi. A pewnie przyciągnie kilka nowych czytelniczek.

A czemu w PE nie dodać recenzji procesorów, karty graficznych i zasilaczy. Przecież jak są testy konsol, telewizorów lcd i kierownic, to i akcesoria do PC nikomu nie powinny przeszkadzać.

W sumie po c h u j recenzje wersji konsolowych w przypadku multiplatform. Wersje na PC są ładniejsze, popularniejsze (torrenty), tańsze. Każdy wytrawny gracz, a w takich celuje PE, z pewnością woli kupić za grosze kod na Steam na allegro niż pudło z wersją konsolową.

Kaciki LoL-a, WoW-a i World of Tanks chyba też nie zajmą wiele miejsca, a z pewnością znajdą uznanie wśród młodszych maniaków gier. Dawać je, nikomu nie powinny przeszkadzać.

Koniecznie kącik anime i komiksowy. To istny wabik na nerdow. Każdy magazyn o grach musi mieć coś o anime i komiksach. Miejsca starczy, można wywalić niusy. Kaman, niusy w princie?! Jak lepsze są za darmoszke na Onet Gry. Nie może tak być.

W sumie wychodzi, ze najlepszy PE, to PE bez konsol.

Odnośnik do komentarza

Tekst o historii komputerów w Polsce był bardzo dobry, ale, oficjalna nazwa państwa w latach 1952-1989 to Polska Rzeczpospolita Ludowa, Polska Republika Ludowa to bardzo krótkotrwały epizod w 1918 :)

Czepiam się, wiem, ale widzę, że ogólna wiedza na temat tego strasznego okresu jest bardzo nikła wśród społeczeństwa, i staram się poprawić wszelkie błędy, gdziekolwiek się nie pojawią :)

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Proponuję w Playboyu wprowadzić męskie akty. To w końcu rynki ze sobą powiązane (męska i damska erotyka), a kilka nagich facetów nikomu nie przeszkodzi. A pewnie przyciągnie kilka nowych czytelniczek.

A czemu w PE nie dodać recenzji procesorów, karty graficznych i zasilaczy. Przecież jak są testy konsol, telewizorów lcd i kierownic, to i akcesoria do PC nikomu nie powinny przeszkadzać.

W sumie po c h u j recenzje wersji konsolowych w przypadku multiplatform. Wersje na PC są ładniejsze, popularniejsze (torrenty), tańsze. Każdy wytrawny gracz, a w takich celuje PE, z pewnością woli kupić za grosze kod na Steam na allegro niż pudło z wersją konsolową.

Kaciki LoL-a, WoW-a i World of Tanks chyba też nie zajmą wiele miejsca, a z pewnością znajdą uznanie wśród młodszych maniaków gier. Dawać je, nikomu nie powinny przeszkadzać.

Koniecznie kącik anime i komiksowy. To istny wabik na nerdow. Każdy magazyn o grach musi mieć coś o anime i komiksach. Miejsca starczy, można wywalić niusy. Kaman, niusy w princie?! Jak lepsze są za darmoszke na Onet Gry. Nie może tak być.

W sumie wychodzi, ze najlepszy PE, to PE bez konsol.

No tak, dokładnie o to chodzi dee. Ciekawe, że nie wspominasz o kąciku filmowym, opisach gier planszowych, gierkach na telefony, cosplayu itp.itd. które goszczą/gościły na łamach PE, a nie powinny. Pomijam już skandal jakim jest umieszczanie w magazynie o nazwie PSX EXTREME gier XO, 3DSa itd.

Odnośnik do komentarza

Tekst o historii komputerów w Polsce był bardzo dobry, ale, oficjalna nazwa państwa w latach 1952-1989 to Polska Rzeczpospolita Ludowa, Polska Republika Ludowa to bardzo krótkotrwały epizod w 1918 :)

Czepiam się, wiem, ale widzę, że ogólna wiedza na temat tego strasznego okresu jest bardzo nikła wśród społeczeństwa, i staram się poprawić wszelkie błędy, gdziekolwiek się nie pojawią :)

 

Pełna słuszność, żadne to czepianie się. Nasze niedopatrzenie. 

Odnośnik do komentarza
Koniec roku to budżety reklamowe domknięte.

W przeglądzie gier na 2015 brakuje Rime , Wild. Błąd z fotką do Adrift.

Retro- w wyglądzie graficznym przypomina LoL'a (pamiętacie bezpłatną wrzutkę pierwszego numeru do PE)

Chyba dopadł mnie syndrom Ściery, oprócz Wieśka i indyków rzadna gra 2015 mnie nie grzeje.Uncharted 4 pomijając grafikę to gra z poprzedniej generacji

Nie myślałem że tak długo wytrzymam z brakiem konsoli nowej generacji. Jeszcze trochę wytrzymam aż pojawi się to CoŚ.
Odnośnik do komentarza

Jak wszyscy chwalą to ja też, Retro jest super i jestem bardzo zadowolony z tej nowości. Przeczytałem z przyjemnością. No i ten Ściera otwierający dział, rewelka! Kolejna świetna rzecz to wielki tekst o GTA. Za wykonanie tego artykułu należy wam się ocean kudosów. Tak, chodzi mi konkretnie o sięgnięcie do własnej historii, ciekawe trzygroszówki i top 5 misji. Co prawda w numerach z reckami pominęliście 65 z Vice City, ale to pikuś. Podsumowując - jest retro, jest dużo ciekawej publicystyki, jest bardzo dobrze.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...