Skocz do zawartości

Forza Motorsport 6


Bansai

Rekomendowane odpowiedzi

Gość DonSterydo

Nie chcę być Hiobem ale wątpię, że wydadzą w empiku przed premierą.

 

Wczoraj wyczytałem w komentarzach na ppe. jak ktoś pisał, że zamawiał w empiku kurierem i dostał już w piątek paczkę do domu. Jakaś nadzieja jest ;)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

Nie chcę być Hiobem ale wątpię, że wydadzą w empiku przed premierą.

Wczoraj wyczytałem w komentarzach na ppe. jak ktoś pisał, że zamawiał w empiku kurierem i dostał już w piątek paczkę do domu. Jakaś nadzieja jest ;)

Swoją drogą jak czują się w Polsce ci, którzy zamówili wesję ultimate wydając na to sporo kasy i mając nadzieję na szybszy dostęp do gry ? Chyba że z tą piątkową przesyłką z Empiku to bullshit.

Odnośnik do komentarza

Gierka to sztos. Od lat bylem w szkole GT, ale już jestem zmęczony, forza 6 to pierwsza jaką zagrałem. Stąd też pytanie, jak powinienem jeździc, aby mieć największą frajdę / aby najlepiej czuć auto? Przyznam szczerze, że jestem laikiem trochę, nie wiem jak ustawić te opcje z abs, tcs itp.

Edytowane przez Banny
Odnośnik do komentarza

ja gram na wyłączonych tcs, abs, itp. tak dlugo az wyczuje auto i wtedy frajda i satysfakcja jest nieziemska (stopniowe dodawanie gazu triggerem podczas wychodzenia z zakretu żeby nie utracić przyczepności :banderas:, lub dohamowywanie auta bez ABS zeby nie zablokować kół)

 

na poczatek z linii sugerowanej odpal tylko hamowanie zeby szybciej poznac trase - no i oczywiście zużycie opon i zniszczenia na sim

 

1441579281-jeep-drift-2-resize.gif

Edytowane przez kermit
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Jakoś nie mogę się zabrać za karierę, bo cały czas smigam time trial i bawię się fizyką. Znowu w porównaniu do FM4 to w koncu są fajne replaye! Nie jest to jeszcze poziom ujęć znanych z GT, ale już jest bardzo fajnie i znowu oglądanie powtórek sprawia tyle frajdy co sama jazda. Z drobnostek to dalej nie uporali się z przyklejonymi wskazówkami na zegarach, jak np. ekonomizer w BMW - niby (pipi)a, ale... Kichowate tez jest indy car, ale wynika to pewnie z charakteru prowadzenia bolidów, które są przyklejone do toru i całoś wydaje się bardziej arcade od pinballa. 

 

 

A tak ogólnie to muszę przyznać, że z każdą częścią czuć co raz bardziej pasję w tym co robi Turn10. O ile pierwsze 3 części były dla mnie bez charakteru ( wciąż jednak solidne semi-simy) podobnie jak seria TOCA, w porównaniu do GranTurismo, gdzie człowiek czapkował przy każdym intro - tak teraz petrolhead może czuć się jak w domu :lapka:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...