Skocz do zawartości

Forza Motorsport 6


Bansai

Rekomendowane odpowiedzi

Gość DonSterydo

DisgustingSinfulBernesemountaindog.gif

 

fajne te podmuchy piasku :)

 

22b-r1izzfn.jpg

 

modele podczas gameplayu fm6 potrafią wyglądać lepiej niż modele forzavista z fm5, w końcu je poprawili, oby wszystkie.

 

Też mi się podoba ten efekt, analogiczny do tych podmuchów wiatru z wodą na Sebring podczas deszczu. Dobrze oddaje pustynny charakter toru.

 

Jedyne co mi przeszkadza w grze pod względem oprawy to te migotanie na załamaniach lakieru podczas jazdy na Yas Marina nocą.

 

 

PS. Czy ktoś jeszcze zakochał się w tym charakterystycznym świście ?turbiny? nowego GT? :) Na słuchawkach  :fsg:

 

PS2. Przydałoby się żeby w pełnej wersji w Rywalach przy ustawianiu eventu można było odgórnie zablokować konkretne asysty. Nie wiem jak było w FM5, będę musiał w domu sprawdzić.

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

Ja zawsze z maski jeździłem i czasem zza kierownicy. Widok zewnętrzny w Forzy mi nie spasował, wolę lepiej czuć reakcje samochodu, a widok z zewnątrz tego nie daje, kamera reaguje na ruchy autka ze spowolnieniem. Z wyczuciem obrysu samochodu nie mam problemu. Pewnie do każdego widoku mózg się potrafi przyzwyczaić.

 

Ultimate mam od ponad miesiąca zamówione. Urlop na dzisiaj i jutro wzięty.

Edytowane przez Wieslaw
Odnośnik do komentarza

panowie, TORY. trasę to sobie możecie w gps ustawić :P

kermit, już teraz mogę ci to zaprezentować z grubsza. podejrzewam że odcinki danych lokacji też będą miały warunki. jak odpalę to postaram się zrobić, chociaż screeny, ale niczego nie mogę obiecać bo jak odpalę pierwszy wyścig, to później drugi, trzeci, pięćdziesiąty a później mama będzie krzyczała że późno i spać.

 

condition_meteo.jpg

Odnośnik do komentarza

Ja pierdziele, ale skurczysyny :D Niektórzy już grają a ja nadal nie wiem gdzie zamówić grę by mieć na premierę :D

 

Ultima nigdy mnie nie zawiodła z dostawami na czas, ale teraz cenę za F6 mają srogą więc szukam alternatywy.

Empik ma najtaniej, ale oni nigdy na premierę nie dostarczają.

 

Co robić? Ratujcie Zieloni Bracia!

 

 

PS. Wersja cyfrowa odpada.

Raz, że tylko pudełko.

Dwa, nie powaliło mnie by tyle płacić za cyfrę :D

Odnośnik do komentarza

Dzięki Wiesiek że dopiero teraz o tym piszesz... chce pograc i (pipi). Wywala do dasha sciagam jeszcze raz całość. Skąd było wiadomo że trzeba wywaliśc całość?

Problem w tym, że pisali o tym w internecie, a nie np. w sklepie, mi o tym kolega powiedział tydzień temu. Współczuję Ci ale z żalami to do mamy bo ja nie jestem Turn 10 drogi koleżko. Nie dziwiło Cię, że 45GB gra pojawiła się nagle w menu bez ściągania? Mnie zdziwiło i zapytałem kolegę. Mam nadzieję, że szybko Ci się pobierze i zapomnisz o tym małym pstryczku w jąderko ze strony Turn10.

 

 

Gra jest świetna, w FM5 grałem niecałe 200h i czuję, że tutaj będzie sporo więcej zabawy.

Podoba mi się bardzo loteryjka nagród przy wbijaniu następnego poziomu. Trzy razy z rzędu główną wygraną trafiłem :-)

 

Polonizacja gry jest bardzo słaba niestety. Widać bardzo wyraźnie, że tłumacz nie miał dostępu do gry. Niektóre teksty są żenujące. No ale w wyścigu to bez znaczenia.

Edytowane przez Wieslaw
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Mam nadzieję, że nie będzie cyrku z empikiem i dostanę normalnie w dzień premiery bo się już napaliłem trochę tym demem i streamami. Nie mogę się doczekać wyścigów na Sonomie i Pradze. Mam nadzieję, że dzisiaj uda mi się trafić na jakiś stream z tą pierwszą :P

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...