Skocz do zawartości

New 3DS - temat informacyjny


Gość ragus

Rekomendowane odpowiedzi

Byłem w jednym lombardzie i gościu mi pomógł, bo bez problemu sprawdził, czy ładowarka z 2DSa zadziała i zadziałała.

Mogłem go z godzinę zagadywać (w tym czasie konsola by się ładowała), ale nie zrobiłem tego i teraz weekend bez 3DSa;/.

---

A w pudełku powinny być te vipowskie punkty?

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dobra dopadła mnie chęć na zakup 3ds i tu mam parę pytań do obeznanych w temacie. Pewnie pojawiały się one już wiele razy ale szukajką nie umiem się chyba obsłużyć i pokazuje pogodę;/

 

Czy jest sens silić się na zakup New 3DS czy poszukać jakiejś dobrej oferty na zwykłego 3DS ?

 

Teraz pytanie najbardziej kontrowersyjne zapewne, jak ma się Vita do 3DS ? Mam w domu Ps4 i przydała by mi się jakaś odskocznia w postaci handhelda stąd pomysł na 3DS, ale analizując ceny Vita jest po prostu tańsza, czy to kwestia tego że to bardziej popularny sprzęt, nie ma na nią gier czy jak?

 

Zakładając że nowy New 3DS to jakieś 820zł co jeszcze muszę doliczyć w pakiecie na start, oprócz ładowarki jak wyczytałem wcześniej ? Jakieś serio niezbędne akcesoria ? 

 

Czy znajdę gdzieś jakiś katalog spis gier na 3DS/Vite celem porównania? Nie powiem najbardziej nastawiam się na jakieś proste i przyjemne platformówki, ale bardzo mnie podjarał fakt że na 3DS jest MGS 3 więc to wielki plus.

 

Wypowie się ktoś kto może miał obie konsolki ?

Odnośnik do komentarza

Na vite też jest mgs3 no i do tego mgs2, portable ops, peace walker, mgs1. Do wyboru do koloru.

 

Gierki na Vite są pytanie tylko w jakich gustujesz. Na Vicie znajdziesz sporo niszowych jrpgow, dużo indyków, gierki z psp, ps1 i niektóre z ps2. Gier na wyłączność nie ma zbyt dużo, ale też nie jest tak że nie ma ich wcale. No i problemem może być coraz to mniejsze wsparcie dla tej konsolki, więc nie ma co oczekiwać dużej liczby nowych gier. Będą to pewnie tylko indyczki i jakieś gry z Japonii.

 

3ds natomiast cały czas dostaje gry i będzie dostawał. Do platformowek nada się idealnie. New 3ds od tych starszych modeli jest lepszy pod względem wykonania i bebechów. Jeżeli masz fundusze to osobiście polecam, jeżeli nie to starszy 3ds też spoko a można go wyrwać dosyć tanio. Do tego ładowarka do kupienia to mus, no i w zależności od chęci można wziąć sobie futerał i folię na ekrany.

Edytowane przez ireniqs
Odnośnik do komentarza

Co do tej ilości nowych gier na 3DSa to też bym się tak nie nastawiał, bo konsola zwalnia i to widać.

Z drugiej strony jeżeli ktoś nie miał ani Vity ani 3DS'a, to bez względu co kupi i tak będzie zadowolony, bo obie konsole oferują fajne gry, których ukończenie no cóż zajmuje sporo godzin. 

Odnośnik do komentarza

Gdzie zwalnia? Tyle pre orderow z VGP dawno nie zlozylem :obama:

 

Etrian Odyssey 2 Untold Fafnir, Senran Kagura 2 Deep Crimson (wkoncu po angielsku), Hatsune Miku Project Mirai DX (to samo xd), Rodea Sky Soldier, Legend of Legacy, Stella Glow, Return to Popolocrois, Project X Zone 2, Pokemon Super Mystery Dungeon, Fire Emblem Fates, Lord of Magna Maiden Heaven.

 

Fakt, malo tytułow stricte Mario itp, ale nie powiedzialbym ze zwalnia, akurat w tym roku czesciej skladalem pre order niz w poprzednim.

Edytowane przez Velius
Odnośnik do komentarza

Tak robię sobie listę gier jakie ograłem na wszystkich platformach;) i na PSXie było najwięcej bijatyk i samochodówek. To była konsola, która przeniosła salony gier na salony do domu, tzn. wtedy pokój gracza nie był salonem, a małym, ciemnym, zapierdziałym pokojem. Idąc dalej, dochodzę do NDSa, tutaj rządzą rpgi. Ta konsolka stworzona jest do rpgów.

A 3DS?

Przyznam, że tak za bardzo nie chce się wyjmować stylusa, smartfony i tablety, przyzwyczaiły do mazania paluchem. Ciekawe, czy następna przenośna konsola, będzie już z takim właśnie ekranem - obsługiwanym bez stylusa?

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza

Zależy. "Chińskie bajki" to bardziej domena Vity. Wejdź sobie tutaj

 

http://www.metacritic.com/browse/games/score/metascore/all/3ds?sort=desc

 

i przejrzyj gierki. Masz i platformówki i chińskie bajki.

Akurat meta to złe miejsce do porównania gier na vite i 3DSa, bo wiele tytułów ma zaniżoną ocenę przez recenzentów.

 

 

Poza tym jak ktoś kupuje 3DS'a to serio polecam zrobić jak Velius i kupić wersje US, bo u nas wiele gier albo tylko w cyfrze albo premiera pół roku później np. Shin Megami Tensei: Devil Survivor 2 z drugiej jednak strony takie Bravery dostaliśmy szybciej. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...