Skocz do zawartości

New 3DS - temat informacyjny


Gość ragus

Rekomendowane odpowiedzi

W koncu dostalem swojego New 3DS XL (foto w temacie zakupy growe).
Zaskoczylo mnie to, ze lista znajomych korzysta z tych glupich Friendcodes, mogli to zrobic tak jak na Wii U i tyle czyli normalne dodawanie znajomych przy pomocy nicka.

 

Sama konsola bardzo mi sie podoba, jest duza i dosyc ciezka - odczuwalnie ciezsza od PS Vita Slim, ale dobrze sie ja trzyma. C-Stick jest ciekawy - nie czuc wychylenia, ale dziala jak nalezy, jednak nie tak lekko jak analog i trzeba przylozyc troche sily zeby ruszyc kamera.

Tak jak normalny analog w konsoli jest on pokryty gumowa powloka i niestety ma ona gladka powierzchnie i troche sie slizga - powinni je pokryc troche bardziej szorstka powloka jak np. w joypadach dualshock.

 

Wyswietlacze sa ok. - nie jest zle, ale PS Vita ma lepsza jakosc glownie dzieki wyzszej rozdzielczosci. Sprawdzalem gry z Nintendo DS i taki More Brain Training wyglada lepiej na wiekszym ekranie, ale Zelda: Phantom Hourglass wyglada po prostu zle - jest na maksa rozmazana, wiec jesli bede gral to na NDS Lite.

 

Sprawdzalem rowniez Nintendo Zone - od razu po wlaczeniu konsoli pokazalo mi info o wykryciu polaczenia i "zainstalowalo" odpowiednia ikonke w menu, nastepnie dostalem info z kodem na temat menu z Zeldy: Majora's Mask - swietna sprawa.

Mam juz w sumie 7 gier (pudelka) na 3DS, wiec mam zapewnione granie na dluuuugi czas.

 

Tak, te luzy to w porzadku. Zreszta ja nie czuje tego przy uzytkowaniu i mi to nie przeszkadza.

 

Mi bardziej chodzi o te luzy gora/dol.

Czy jak opuscisz szybko swoja konsole a potem podniesiesz do gory, to czujesz, ze ekranik przez chwile jest w bezwladnosci?

Nie wiem, czy to reklamowac czy nie.

 

Sprawdzilem i tez tak mam - inni posiadacze New 3DS XL maja to samo, nawet Nintendo na swojej stronie pisze, ze to normalne. Ma to zapobiec pekaniu zawiasow, wiec konstrukcja nie ma byc za sztywna.

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

Wyswietlacze sa ok. - nie jest zle, ale PS Vita ma lepsza jakosc glownie dzieki wyzszej rozdzielczosci. Sprawdzalem gry z Nintendo DS i taki More Brain Training wyglada lepiej na wiekszym ekranie, ale Zelda: Phantom Hourglass wyglada po prostu zle - jest na maksa rozmazana, wiec jesli bede gral to na NDS Lite.

 

Nie wszystkie gry wygladaja dobrze po upscale, lepiej Zelde odpalac w natywnej rozdzielczosci, wtedy wyglada normalnie.

Odnośnik do komentarza

Dzieki.

Czy ma ktos z was jakis futeral na New 3DS XL ? - ja wlasnie sie rozgladam, widzialem fajne od firmy BigBen z motywami z gier Nintendo, ale nie wiem czy beda pasowac do New - wazne zeby bylo wystarczajaco miejsca na rogach tak zeby przyciski "R" i "L" same sie nie naciskaly.

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

Nie, są jeszcze luzy spokojnie, zresztą zobacz na YT na recenzje, widać, że konsola ma miejsce. I bez problemu pasują do New 3DS XL (te nowe będą miały chyba nawet już zmienione naklejki na pudełku "pasuje do...").

 

Edyta: wolę te od Hori bo mają więcej miejsca na kartridże.

Edytowane przez Rudiok
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...