Skocz do zawartości

New 3DS - temat informacyjny


Gość ragus

Rekomendowane odpowiedzi

A wiadomo kiedy pojawią się jakieś futerały do New 3DS? Bo wszędzie tylko do New 3DS XL są dostępne :/ Sam na razie korzystam z tego zabezpieczenia co była fabrycznie konsola zapakowana, ale na podróż to raczej kiepskie rozwiązanie.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Głupi ruch ze strony Nintendo, nie było szans, że nikt tego nie zauważy. Sprzedają gorszy jakościowo produkt w tej samej cenie i w żaden sposób o tym nie informują. Inna sprawa, że grono odbiorców, która zwróci na to uwagę (świadomi technicznie odbiorcy i osoby, które akurat mają dwa różne modele i zauważą różnicę), albo dowie się o sprawie z internetu będzie stosunkowo nieduża i oszczędność w produkcji i tak ostatecznie im się opłaci.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Kto wie, może pierwsza partia N3DS'ów ma ekran TN a dopiero w późniejszych wprowadzono ekran IPS. Lub na odwrót. Ja tam poczekam na rozwój wydarzeń ale dzięki panowie za potwierdzenie bo ostatnio myślałem że to mnie oczy zawodzą....i cóż jeśli nikt tego nie nagłośni to Big N pewnie pójdzie w oszczędność, chyba że oficjalnie się ustosunkują....

Odnośnik do komentarza

Z tego co można czytać na forach to jest totalny random, ludzie próbowali śledzić to na podstawie numerów produkcyjnych ale bez skutku. N pojechało z koksem, ale to co pisze powyżej - przeciętny konsument popierdółek nawet tego nie zauważy. Na forach poświęconych 3DS w PL też wiele informacji na ten temat nie ma więc nawet ktoś obeznany może wejść na minę.

Odnośnik do komentarza

No troche glupio z tymi wyswietlaczami.  :reggie:

Wczoraj sprawdzilem i w swojej niebieskiej konsoli New 3DS XL kupionej na premiere mam IPS bo katy widzenia sa bardzo dobre i nawet z boku bez problemu da sie odczytac godzine czy napis przy WiFi, kolory nie sa rozmyte.

 

Ciekawe dlaczego Nintendo wycielo taki numer i montuja dwa rozne typy wyswietlaczy do tej samej, nowej wersji konsoli.

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

Ale żeby mieć dobrze widoczny efekt 3D trzeba mieć konsolą ustawioną pod odpowiednim kątem, więc na ekran i tak patrzy się na wprost. Przy takim patrzeniu oba wyświetlacze zachowują się pewnie tak samo (lub bardzo podobnie) i mieści się to w "jakiejś tam normie" ustalonej przez Nintendo. Trochę to takie sztuczne nadmuchanie sprawy - nie patrzę z boku ani z góry, ale jakbym jednak patrzył, to bym gorzej widział...

Odnośnik do komentarza

Ale żeby mieć dobrze widoczny efekt 3D trzeba mieć konsolą ustawioną pod odpowiednim kątem, więc na ekran i tak patrzy się na wprost. Przy takim patrzeniu oba wyświetlacze zachowują się pewnie tak samo (lub bardzo podobnie) i mieści się to w "jakiejś tam normie" ustalonej przez Nintendo. Trochę to takie sztuczne nadmuchanie sprawy - nie patrzę z boku ani z góry, ale jakbym jednak patrzył, to bym gorzej widział...

 

Nie w przypadku New 3DS.

 

Co jak co, ale super stable 3D dziala naprawde znakomicie. Jest to jeden z powodow dla ktorych de facto zdecydowałem sie na zakup :) Teraz mozna grac tak jak jest ci wygodnie a nie tak jak wymaga tego konsola. Patrzenie pod katem zdarza sie nader czesto.

Odnośnik do komentarza

 

Ale żeby mieć dobrze widoczny efekt 3D trzeba mieć konsolą ustawioną pod odpowiednim kątem, więc na ekran i tak patrzy się na wprost. Przy takim patrzeniu oba wyświetlacze zachowują się pewnie tak samo (lub bardzo podobnie) i mieści się to w "jakiejś tam normie" ustalonej przez Nintendo. Trochę to takie sztuczne nadmuchanie sprawy - nie patrzę z boku ani z góry, ale jakbym jednak patrzył, to bym gorzej widział...

 

Nie w przypadku New 3DS.

 

Co jak co, ale super stable 3D dziala naprawde znakomicie. Jest to jeden z powodow dla ktorych de facto zdecydowałem sie na zakup :) Teraz mozna grac tak jak jest ci wygodnie a nie tak jak wymaga tego konsola. Patrzenie pod katem zdarza sie nader czesto.

 

 

Akurat to wiem, bo sam wymieniłem 3DS XL na New 3DS i też jestem zadowolony z super stable 3D. Ale podczas gry nie patrzysz pod ekran pod takim ostrym kątem, jak to jest widoczne na fotkach z postu powyżej. Nie patrzysz na ekran ani z boku ani z góry, tylko pod kątem prostym z małymi wychyleniami. 

Odnośnik do komentarza

Oczywisce, masz racje ze nigdy nie jest to kat 170 stopni, ale badz nie badz jest to dosc indywidualna kwestia i roznie bywa.

 

Ja np. mam tendencje do patrzenia pod katem (w pionie) bo akurat tak mi jest wygodnie jak leze w lozku :P Wobec czego ciesze sie ze kolory sa takie same przy odchyleniach. Ja rozumiem ze mozna stosowac produkty roznych producentow (rozne napedy na plyty chociazby, etc), ale stosowanie roznych technologii to juz bardzo dziwna sprawa. 

 

Nie mozna mowic ze nic sie nie stalo, tylko dlatego ze akurat danej osoby problem nie dotyczy. :]

Odnośnik do komentarza

Oczywisce, masz racje ze nigdy nie jest to kat 170 stopni, ale badz nie badz jest to dosc indywidualna kwestia i roznie bywa.

 

Ja np. mam tendencje do patrzenia pod katem (w pionie) bo akurat tak mi jest wygodnie jak leze w lozku :P Wobec czego ciesze sie ze kolory sa takie same przy odchyleniach. Ja rozumiem ze mozna stosowac produkty roznych producentow (rozne napedy na plyty chociazby, etc), ale stosowanie roznych technologii to juz bardzo dziwna sprawa. 

 

Nie mozna mowic ze nic sie nie stalo, tylko dlatego ze akurat danej osoby problem nie dotyczy. :]

 

Rzecz w tym, że mam daleko w pindolu jaki mam ekran - IPS czy TN. Jest lepiej niż było w 3DS XL, więc się cieszę. New 3DS mam małego, więc prawdopodobnie mam tą niby gorszą matrycę...

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...