Skocz do zawartości

Najlepsza strona do oglądania filmów online!


Rekomendowane odpowiedzi

Polecam kanał na yotutubie, sala kinowa, ciekawe rzeczy tam mają, jeszcze  niewiele, ale kanał się rozrasta. Każdy film na stronie coś tam wygrał i jest z polskimi napisaniami. Nie znajdziemy tam transfmorfersów, ale za to dużo bułgarskich filmów o wypasie chorych na raka kóz i innych ludzkich dramatach

Odnośnik do komentarza

Nie potrafię niestety oglądać filmów ani seriali nie na tiviku, choćby w jak dobrej jakości były :smutas:

Popcorn time fajnie dziala, ale tylko pod wifi bo transfer żre tak sakramencko :niedobrze:

Tivik prawilnie podpięty do lapka :lapka:

Odnośnik do komentarza

Strony do oglądania filmów online:

milion okienek, bannerów, jakość 144p, non stop buffering, kinówka, przed odpaleniem jakieś reklamy i limit po godzinie oglądania.

Tak było kiedyś, zmieniło się coś? Ostatnio byłem na jakiejś stronce, to nawet film się nie chciał wczytać. Tylko filmy 1080p w DTSie, odpalane na ps3 podłączone pod kino domowe.

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza

Strony do oglądania filmów online:

milion okienek, bannerów, jakość 144p, non stop buffering, kinówka, przed odpaleniem jakieś reklamy i limit po godzinie oglądania.

Tak było kiedyś, zmieniło się coś? Ostatnio byłem na jakiejś stronce, to nawet film się nie chciał wczytać. Tylko filmy 1080p w DTSie, odpalane na ps3 podłączone pod kino domowe.

 

no jak januszysz to tak masz.

Odnośnik do komentarza

nie ku.rwa, wypożyczyć se film na google play czy innym z masy działających serwisów vod, a nie oglądac na "darmowych" stronkach dla cebulaków który ciągnie hajsy za premium od niemot co to nie potrafią nawet filmu z torrenta zapie.rdolić i potem strzelać z du.py że limity i niewygodnie się ogląda.

Edytowane przez tk___tk
  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Gość mastafaker

Jak dla mnie CDA jest lepsze i szybciej się buforuje. Jedyny minus, że to nie jest typowy portal z filmami więc nie ma takiego podziału jak na Kinoman. Kinoman działa dobrze po wykupieniu premium. Chyba, że tylko ja miałem takie problemy i było to wina łącza.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...