Skocz do zawartości

Nintendo Switch - temat główny


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

Obecni klienci Wii U (Ci mądrzejsi, a nie zboczeni fani) raczej poczekają z NX czy znowu nie powtórzy się dymanie jak z ich poprzednią konsolą. System wspaniały, gry zaje.biste, ale na samych exach ciężko przeżyć, na dodatek w większości oparte na wąsaczu - jak ktoś typa nie trawi to odpada mu 50% biblioteki na start i pomijam oczywiście czy te gry są dobre czy nie.


B3, nowy MH i XCX2 i mnie mają. Bo nowy Metorid i Zelda to pewniaki, ale to nadal 5 gier bez możliwosci dokarmiania raka w postaci gierek od zewnetrznych studiów.

Odnośnik do komentarza

 

Ty kolego złoty weź skończ jakieś gry na WiiU w końcu a nie filozofujesz o nowej konsoli xD

Przecież skończyłem już trzy gierki, nie moja wina że dwie z nich tak dobre że po dwa miesiące muszę grac.

 

 

Nie no tak sobie żartuje bo wiem żeś naje.bal 150h w MonHunie ale pamietam, że kupiłeś Zeldy i Metroidy z Wii bodaj c'nie? 

Odnośnik do komentarza

Z tego co kojarzę to od dawna było mówione, że nowy Metroid omija Wii U, a Zelda... no zakładam, że tym razem nie będą kolejnej części ciągle opóźniać byleby mieć jaki argument na start nowego systemu. Tak zakładam oczywiście.


 

 

Ty kolego złoty weź skończ jakieś gry na WiiU w końcu a nie filozofujesz o nowej konsoli xD

Przecież skończyłem już trzy gierki, nie moja wina że dwie z nich tak dobre że po dwa miesiące muszę grac.

 

 

Nie no tak sobie żartuje bo wiem żeś naje.bal 150h w MonHunie ale pamietam, że kupiłeś Zeldy i Metroidy z Wii bodaj c'nie? 

 

Tak mój e-przyjacielu, wszystko się zgadza. Dziś jak znajdę czas, a nie to w piątek zaczynam nowa grę i właśnie myślałem nad MadWorldem, Zeldą WW albo TP albo Castlevania LoS tez coś kusi.

 

Btw. Już 196h w MH :kaz: ale serio, już kończę na jakiś czas bo życie tracę na tę gre.

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Jeżeli chodzi o remastery gier z WiiU to oczywiście ludzie mogą się tym sugerować przy zakupie biorąc pod uwagę jak mało ludzi kupiło WiiU. Np. najlepiej sprzedającą się grą Sony na PS4 (albo przynajmniej jedną z lepiej sprzedających) jest chyba remaster TLoU, nawet pomimo tego, że PS3 zeszło ok. 90 mln.

Odnośnik do komentarza

crossplatformowa zelda, dedykowany marian w 3d i np multiplatformowy nowy dragon quest na premiere konsoli i byloby imo zainteresowanie

 

I moze jeszcze killzone do tego?

 

 

 

 

Jak dadza Zelde i porty gier z WiiU to bedzie sztosik lineup na start i raczej powod do porzucenia WiiU na rzecz NX. 

 

Rozumiem ze portu Xeno w planach nie ma?

Edytowane przez hav7n
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

 

crossplatformowa zelda, dedykowany marian w 3d i np multiplatformowy nowy dragon quest na premiere konsoli i byloby imo zainteresowanie

 

I moze jeszcze killzone do tego?

 

 

 

 

Jak dadza Zelde i porty gier z WiiU to bedzie sztosik lineup na start i raczej powod do porzucenia WiiU na rzecz NX

 

Rozumiem ze portu Xeno w planach nie ma?

 

 

Jeżeli rozumiesz przez to, że ludzie z WiiU przerzuciliby się na NX, to raczej pudło. No bo po co kupować nową konsolę skoro mieliby grać w to samo co obecnie :P

 

Dla mnie wspomniane porty to żaden argument żeby kupić NX. Wiadomo, czasem się kupi jakiś port czy remaster gry którą się już ograło, ale nie wszystkich ;)

 

Jakiś nowy Marian 3D, Bayonetta 3 i jakiś dobry nowy jRPG to z pewnością byłby dla posiadacza WiiU argument za kupnem nowej konsoli. 3 czy 4 remastery obecnych gier już nie bardzo ;)

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

No lol zona wraca z pracy i mowi slyszales nowa konsola Nintendo w przyszlym roku wszedzie o tym hucza.

Same info bardzo negatywnie przyjeli sami Japonczycy mowiac ze z Nintendo bardzo zle sie dzieje i brakuje im pomyslu.

W sumie poprzez ten ruch bardzo mozliwe ze N chce sie skupic na telefonach bo gierki na telefony teraz aktualnie w Japonii to typowa wisienka na torcie - przy malym nakladzie duzy zysk.

Edytowane przez Zetta
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość aphromo

. Np. najlepiej sprzedającą się grą Sony na PS4 (albo przynajmniej jedną z lepiej sprzedających) jest chyba remaster TLoU, nawet pomimo tego, że PS3 zeszło ok. 90 mln.

 

Można się śmiać, ale np. takie Xeno zyskałoby za(pipi)iście na remasterze z solidną grafiką.

Odnośnik do komentarza

Nie chcę wyjść na marudę ale wszystko mnie dzisiaj wkurza i mam chęć narzekać :) Patrząc na chłodno Nintendo zasysa potwornie, a Wii U to ich najgorsza konsola obok Virtual Boya. I co najgorsze, lepiej nie będzie. Bo na dzień dobry NX da nam jedną Zeldę (która powinna wyjść już dawno) i remastery z Wii U. Ogram Zeldę i sprzedam te konsolę wpiz.du.

 

Pamiętacie premierę PSX? Branża jarała się nowymi możliwościami, ale były też głosy krytyczne - że 3D wymaga większych nakładów, ludzi i czasu. Pamiętacie premierę PS2? Tu narzekali jeszcze głośniej, a mimo to trzaskali hicior za hiciorem. Pamiętacie czasy PS3? Tutaj już było widać drobne oznaki kryzysu, tracenie gier typu exclusive, reorganizację, zamykanie studiów developerskich. Ale mimo wszystko dostaliśmy gry które będziemy wspominać za 15, 20 lat. Niestety to właśnie w tej generacji się zes.rało - DLC, Internet, smartfony i głupi gracze zepsuli branżę. I chciwość korpo ludków, Gordon Gekko byłby dumny psia mać!

 

I dlatego gram sobie w starocie na PSX, PS2, Gacku, czasem odpalę DSa. Duże konsole bardzo rzadko mają dla mnie ciekawą ofertę. A może rzeczywiście czas na jedną hybrydową konsolę PlayTendoBox i skupienie się na sofcie?

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Każda gra by zyskała, ale nie o to chodzi by najlepszymi grami na nowy sprzęt były gry które niedawno wyszły na poprzedni. Można się wspierać, nie mówię, że nie, ale plotki, że mają wypuścić na start 3 czy 4 remastery i jednego cross gena, to trochę słabo.

Odnośnik do komentarza
Gość aphromo

 ale plotki, że mają wypuścić na start 3 czy 4 remastery i jednego cross gena, to trochę słabo.

 

Przecież w te gry i tak na Wii U prawie nikt nie grał, a nic tak nie pomoże sprzedaży jak solidna grafa. Nie oszukujmy się, N nie wyjmie nagle z rękawa 3-4 potężnych AAA exów, a multiplatformy też nie od razu przypłyną. 

Ja to widzę tak : NX z bebechami a la PS4, remastery/remaki z Wii U, ogromne czeki żeby zaklepać multiplaformy, solidny online, jakiś ciekawy ficzer za 400 $ i część handheldowa wydana osobno za rok.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...