Skocz do zawartości

Nintendo Switch - temat główny


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

Nie zastąpi? To powiedz proszę, na co będą wychodzić Pokemony, skoro już wiemy, że Pokemon Stars wyjdzie na Switcha. Jasne, że będzie pewien okres przejściowy, ba jak już był 3DS to na DSa dalej potrafiły wyjść lepsze/jakiekolwiek gry, ale z czasem kurek zostanie zakręcony.

Odnośnik do komentarza

Oczywiście, że Switch zastąpi 3DSa. 3DS to już stara konsola, która była słaba technologicznie już w dniu premiery. Tak jak Ragus mówi - kurek się zakręci, Pokemony już mają na Switcha wyjść, przeczuwam, że w 2018, cyzli juz 7 lat po premierze 3DSa Nintendo skupi się tylko na Switchu.

 

@blubi

 

ja nie licze na zadna gre rockstara na switchu, mowie tylko, ze nie ma co przekreslac na starcie ;) 

Odnośnik do komentarza

Co wiemy? Oficjalnego info nie było tylko spekulacje, trzeba czekać do stycznia czy faktycznie wyjdą czy nie.

Nie wiem czy zastąpi faktycznie czy nie ale wydaje mi się że mogą równolegle w jakiejś niedalekiej przyszłości wydać prawowitego następce 3dsa no chyba że w japonii switch zrobi szał i ludzie będą popierdzielać z konsolą przenośną wielkości tableta w plecakach.

Jak dla mnie switch wygląda fajnie jako konsola do domu jako ulepszona wersja tableta z wiiU, który możemy zabrać do innego pokoju jak mamy zajęty tv. Osobiście (Jeśli kupię) to raczej nie zamierzam korzystać z niego poza domem jak pewnie większość.

Odnośnik do komentarza

Jezeli Niny chce sie skupic na jednej platformie to po co maja wydawac jakiegos nastepnego 3dsa albo ciagle wspierac obecnego? Kurek sie zakreci predzej czy pozniej, wszystko zalezy od sprzedazy sprzetu. W Japonii na rynku growym nie jest latwo by wszyscy juz graja na telefonach, a 3ds radzi sobie tam bardzo dobrze wiec Niny nie chce na dzien dobry uyebnac konsoli i odciac sobie doplywu kasy. 

Odnośnik do komentarza

No ale jednak z racji rozmiaru i odczepianych joy conów trochę mniej wygodny do zabierania ze sobą ( Nie żeby mi to przeszkadzało).

Zobaczymy ja tam swojego małego 3dsa właśnie zmieniłem na nowiutkiego xl'a w kolorze orange black i nie żałuję tak czy siak nawet jakby mieli przestać robić gry w 2017 to nie jestem w stanie fizycznie ograć wszystkiego co było na tą konsolę.

Odnośnik do komentarza
Gość aphromo

To jest właśnie najlepsze w Switchu - gry handheldowe wreszcie przestaną wyglądać jak późne PS1 ( 128 MB RAM !!!!!! ). Pokażą Switchowe wersje gier z 3DSa i cale forum się rzuci jak pelikany. Kolejnej Vity raczej nie będzie więc i tak de facto już nie ma wyboru.

Edytowane przez aphromo
Odnośnik do komentarza

No zobaczymy ja i tak switcha najwczesniej na jesien bede bral chyba ze faktycznie cena zaskoczy i na premiere dowala konkrety. Byly plotki ze zelda ma jednak zdazyc ale byly tez ze nie ciekawe co bedzie. Najlepiej gdyby poki dali na start chociaz ludzie sa swiezo po ograniu sun/moon

Odnośnik do komentarza

 

To jest właśnie najlepsze w Switchu - gry handheldowe wreszcie przestaną wyglądać jak późne PS1 ( 128 MB RAM !!!!!! ).

 

psx ma 2 MB RAM.

 

 

A z kolei 3DS i New 3DS mają 256 i 512MB RAMu.

 

@Ragus

Ale Eurogamer nie dorwał się do żadnego przecieku tylko na Twitterze ktoś podał niby specyikację Switcha na które ekipa z DF się zaczęła opierać bo niby wyskoczyli jak filip z konopi że to będzie retailowa wersja a którą raptem Laura Dale zanegowała twierdzą iż to co podawał Eurogamer to było na podstawie starego Dev-kita i nijak się już ma do obecnej wersji. 

 

I szczerze bardziej Emily Rogers i Laurze Dale uwierzę niż Eurogamerowi, który to chyba ze 3 razy podawał że ma prawdziwą specyfikację konsoli. No ale wszystko będzie plotką, dopóki nie zobaczymy konferencji za dwa tygodnie.

Edytowane przez chrno-x
Odnośnik do komentarza

Nie no brawo za szerzenie takich bzdur, gdzie jak sam producent powiedział, nie mają w planach aby gra wyszła na launch konsoli co oczywiście wszyscy już twierdzą że gra w ogóle nie wyjdzie a ten sam facet dodaje że nie należy od razu stwierdzać że gra nie wyjdzie w ogóle xD Bo przecież nie można zrobić jak From Software, który planuje wydać Dark Soulsa III w wersji GOTY przy premierze wersji na PS4 i XOne a standardowo przewiduję się że będzie to późna wiosna albo wczesne lato. Ale skoro nie będzie to dzień premiery to przecież gra wyjść później nie może bo "kto chciał to ograł". 

 

Naprawdę mam wrażenie że ludzie na forum i PPE czytają tylko te bzdury z PPE  a potem dziwić się że w takie bzdury wierzą. Prezentacja konsoli z pierwszymi oficjalnymi grami ma być zaprezentowana za 10 dni ale widzę same proroki, wiedzą już co wychodzi na tą konsole, gdzie "oficjalnie" zapowiedziano 5 dużych gier + parę indyków a reszta to na razie czyste gdybania i podpisana klauzula poufności aby nie puścić pary z gęby przed oficjalną konferencją. 

@Rayos

dla Ciebie wszystko  :rose:

Edytowane przez chrno-x
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Też mam w (pipi)e to czy bedzie andromeda czy nie, ME mnie nigdy nie grzal, a poza tym, no kur.wa, o konsoli nadal nic nie wiadomo, wiemy tylko o partnerach, znamy plotki o soulsach, znaym pare innych plotek i tyle. jak dla mnie to wsparcie 3rd party moze sie skonczyc na DkS3/calej trologii i na skajrimie, bede w to napierdalal jak glupi na urzadzeniu mobilnym, a cala reszta bedzie do ogrania na x1/ps4 tak jak to zawsze bylo. Nintendo kupuje dla nintendo, chcoaz wiem, ze nie nie kazdy podziela taki tok rozumowania i jak nie bedzie duzo multiplatform to pewnie konsola skonczy jak wii u, o ile nintendo nie przeniesi wszystkich sowich znamienitych obilnych ip na switcha

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

 

i gdzie podlaczysz tego pendrave'a lub dysk wewnetrzny? chyba logiczne ze cala pamiec musi byc w jednostce glownej, a nie w docku wiec rozszerzenia raczej jedynie przez karty sd, a nie po usb

 

Stacja dokująca ma mieć 2/3 USB (w tym jeden 3.0) więc jaki Ty widzisz problem? Dla niektórych to będzie tylko handheld ale są też ludzie, którzy będą traktować tą konsolę jak stacjonarkę, więc jaki w tym jest problem? Nintendo tak właśnie reklamuje konsole na Zachodzie - "konsola stacjonarna z możliwością przejścia w tryb mobilny". No i też nie każdy musi mieć pojemnego pena a pojemną kartę SD. 

 

glownym bajerem urzadzenia ma byc mozliwosc kontynuowania gry wszedzie, a rozwiazania typu - podpisany dysk hdd pod usb w docku to przeciez uniemozliwia bo wtedy gra z logicznych powodow nie zadziala w trybie przenosnym jesli jest wgrana cyfrowo na hdd

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...