Skocz do zawartości

You Can't Come #13: tylko z paszportem szczepien


Rekomendowane odpowiedzi

Sunday, July 12th, players from all corners of the globe will come together for the first ever official, completely online Lethal League tournament, JAW BREAKERS 2015. This tournament is open to everyone in an attempt to find the best in the world. Sign up today[challonge.com] and don’t forget to join the Lethal League Steam group for all the latest information for the tournament. Make new friends, crush old rivals, but remember: HAVE A JAWBREAKER!

 

Odnośnik do komentarza

https://youtu.be/dJuX6dZ4WV8?t=2h52m20s

 

Epicki boss  :banderas:

 

PS. Ale Was wybornie zaorałem  :daddy:

 

Bo siedzieli 10 minut i patrzyli jak sie bijesz z bossem, zanim ktos przez przypadek zauwazyl ze moze go kontrolować. :reggie:

 

I mozna w macki wchodzić :obama:

Edytowane przez Velius
Odnośnik do komentarza

Trzeba dodac na stale Blaze Rush i Towerfall.

Zwlaszcza towerfall, bo jest najbardziej wymagajacy.

Generalnie mam jeszcze kilka gier do sprawdzenia + w chuy wychodzi w wakacje.

Boze, jak cudownie byc Rycerzem Blachy :banderas:

Kazdego dnia wychodzi wiecej gier niz na PS4 przez kwartal :pawel:

Odnośnik do komentarza

Zrezygnowaliście w ogóle z emulacji?

raczej poprostu nie było na to czasu bo było dużo nowych gier do sprawdzenia, no i pewnie to że na emu mniej gier jest na wielu graczy, bijatyki tylko na dwóch itp. poprzednio jak były 4 osoby to spokojnie mozna było sie zmieniać w grze na dwóch, ale przy ośmiu to zbyt długo by sie czekało na swoją kolej

 

 

 

co do gierek to moi faworyci to:

1 lethal league (bejzbol) - głownie dlatego że jest widowiskowy i walenie ultra szybkich piłek daje dużo sadysfakcji

2 samurai gun - podobnie jak wyżej, szybki i ciasny gameplay

3 ten rpg - bardzo fajny pomysł, jednak najlepiej w niego grać jak jest 4 osobowa ekipa bo "runda" walki trwa dobre 15-20 min więc pozostali czekają i sie tylko gapią

 

 

krasnoludy też spoko, mocna muza, chociaż losowość broni które spadają na arene powoduje że walka nie jest wyrównana - widać było ze 1-2 osoby mają po 5-6 wygranych a reszta 0-1

 

wspionaczka penisów -mega głupkowata ale zarazem ostra beka i pod koniec dnia gdy alkohol osłabia skill w pozostałych grach to w penisach dalej można sie świetnie bawić

 

reszta gier też spoko ale nie bede wszystkiego wymieniał

 

 

ja jeszcze bym pograł w jakieś bijatyki ale prz 8 graczach dużo czekania

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Mozna zawsze zrobic jakis mini turniej jesli bedzie w miare dynamiczna i szybka bijatyczka, nawet jak bedzie 8 osób, bo zakładam ze to nie było ostatnie spotkanie i beda w miare regularnie takie Warszawskie grania...a wtedy sky is the limit :banderas:.

 

Ewentualnie nic nie szkodzi na przeszkodzie zeby czasem spotkac sie w mniejszym gronie, jak nie wszyscy mogą i wtedy pomeczyc bijatyki itp.

Odnośnik do komentarza

IMO nie sprawdzi to sie.
1. mordobicia jako gatunek wymarly (ja moglbym przysiasc jedynie do KOFXIII, bo w KOFy nigdy nie gralem, ewentualnie w jakies stare 3d typu Tekken Tag/3, Soul Calibur 2).
2. wiekszosci nie bedzie sie chcialo odpalac practice zeby cwiczyc
3. Polowa nigdy w nie nie grala/uprawiala okazjonalny button mashing i dostawanie wpyerdolu nie bedzie im sie podobalo

Ja kiedys chodzilem na takie spotkanka (kultowe zloty u Meanthorda) i napierdalalismy tylko w bijatyki, ale to byly inne czasy i jaralismy sie glownie takimi grami.
No i wtedy byly dobre mordobicia oczywiscie.

Takze ja bym sie trzymal fajnych nowych gier, ktore sa easy to learn i rozwijac sie w nich, niz grac w gry hard2learnhard2master.

 

Nie chcialo sie wam grac nawet w lepszego klona Smasha (brawlhalla), ktory ma srednia 10/10 z 2800 opinii :pawel:

 

Moze to sie sprawdzi jak wyjdzie:

https://www.youtube.com/watch?v=ZP1M_G9h8qU

Klon powerstone, easy to play, ale tez jakiej tam strategii wymaga.

Ewentualnie WWE na 6.

 

edit: dzisiaj wyszlo na steam, fajnie wyglada:

https://www.youtube.com/watch?v=mOxne4_55P8

Odnośnik do komentarza

no nie wiem, o ile w tekkenie mashowanie guzików u kompletnego nooba potrafi dać lepsze efekty niż jako takie obeznanie u kogoś kto już pare razy grał to gry jak SF czyli ogólnie opierające sie na ćwiartkach o połówkach to zwykle noobom kompletnie niewychodzą i szybko mamy razygnecje na zasadzie "ee ale drętwe i przegrywam, gunwo!"

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...