Skocz do zawartości

Guitar Hero Live


kes

Rekomendowane odpowiedzi

Generalnie ja slyshalem ze kiedys byl taki pomysl ze kupujesz abonament GHL np na miesiac i poprostu w opor ogrywasz sobie piesni ktore to wrzucaja. A jak to bedzie wszystko wygladalo i w jakiej formie to wyjdzie w praniu po premierze. Mnie najbardziej interere czy wioslo pomimo nowego ukladu przyciskow bedzie pasowalo ze starymi wszystkimi grami bo mam cala kolekcje i nie wiem czy kupowac na ps3 czy sprzedawac wszystko i kupowac tylko wersje na ps4.

Odnośnik do komentarza

Generalnie ja slyshalem ze kiedys byl taki pomysl ze kupujesz abonament GHL np na miesiac i poprostu w opor ogrywasz sobie piesni ktore to wrzucaja. A jak to bedzie wszystko wygladalo i w jakiej formie to wyjdzie w praniu po premierze. Mnie najbardziej interere czy wioslo pomimo nowego ukladu przyciskow bedzie pasowalo ze starymi wszystkimi grami bo mam cala kolekcje i nie wiem czy kupowac na ps3 czy sprzedawac wszystko i kupowac tylko wersje na ps4.

Gitara z wersji na PS4 nie będzie kompatybilna wstecz, ani z nową grą nie zadziałają stare instrumenty.

Odnośnik do komentarza

OK, jak coś to dowiedziałem się, że PS+/XBL nie są konieczne do pełnego korzystania z GH TV.

 

Tutaj FAQ (po ang.) dot. m.in. cen piosenek i zasad mikropłatności. Jest znośnie.

https://www.reddit.com/r/GuitarHero/comments/3pbdto/guitar_hero_live_faq/

 

Rzeczywiście ceny zjadliwe, zastanawia mnie jedynie czy po zakupie piosenki za tokeny kupujemy ją na stałe, czy tylko na określony czas jak w przypadku przepustki imprezowej?

Odnośnik do komentarza

Niestety takiej informacji nie umiem znaleźć, a rzeczywiście jest ciekawa. W tamtym temacie jest mowa jedynie o wypożyczaniu piosenek (nie można ich kupić na stałe), ale nie ma mowy o tym czy to będzie 30 minut, czy 12 godzin, albo czy to będzie jedno zagranie danego kawałka (a co jeśli zresetuje się kawałek pod koniec?).

 

Jutro jest premiera w USA, to pewnie będzie więcej informacji. Premiera w Europie w piątek.

Odnośnik do komentarza

Jeszcze jedna sprawa w linku na forum jest screenshot tracklisty a gdzies czytalem ze koniec koncow mieli dolozyc chyba z 6 czy 8 piosenek z poprzednich czesci

 

EDIT: Dokladnie 12 sztuk

http://m.ppe.pl/news/39258/guitar-hero-live-otrzymuje-kolejne-12-piosenek-o-ktore-prosili-fani.html

Edytowane przez spencer13
Odnośnik do komentarza

No i pojawiły się recenzje, więc co raz mniej spraw pozostaje niewyjaśnionych.

Użycie tokena jest na jedno odegranie kawałka - nie ma możliwości restartu, a wyjście do menu w trakcie grania skutkuje utratą tokena.

Ogólnie single player (GH Live) jest do zaorania i nic ciekawego tam się nie znajdzie, poza odblokowaniem kawałków, które są na płycie, co zajmuje kilka godzin. Multiplayer lokalny na dwie gitary (i ew. mikrofon) też jest do odpuszczenia.

Na szczęście GH TV nadrabia z nawiązką i ponoć nie można się od tego trybu oderwać. Gitara jest bardzo dobrze wykonana, a 6 przycisków sprawuje się świetnie i, po krótkim procesie adaptacyjnym, ludzie nie wyobrażają sobie powrotu do poprzedniej wersji na 5 przycisków.

Niestety nie można zakupić na stałe żadnego kawałka, co powoduje, że jeśli ktoś ma ochotę wymaksować dany kawałek na 100%, będzie musiał poświęcić duuużo tokenów.

 

Generalnie mnie taki biznesplan pasuje i raczej jestem przekonany co do kupna. Przelecę "karierę" byle tylko odblokować piosenki (choć podobno wymaksowanie wszystkich na 5 gwiazdek coś tam jeszcze odblokowuje), a potem odpalę GH TV i będę grał co podsuną. Kredyty na zakup tokenów lecą w miarę szybko, więc zagranie jakiegoś kawałka za tokeny od czasu do czasu nie będzie wymagało wyjątkowego "grindowania" kredytów.

Odnośnik do komentarza

A więc gitara jakościowo cudeńko wszystko co pisali dotyczące jej jakości to prawda, natomiast rozłożenie przycisków to akurat dla mnie duży problem bo muszę uczyć się układać rękę od początku, wstępnie grałem na regulal (domyślny) ale musiałem narazie zejść piętro niżej na casuala :sorry: aby dojść do wprawy i mieć satysfakcję i zabawę a nie w*&rwienie.

 

Co do kawałków to nie, mamy te ponad 40 gdzie możemy je katować jak chcemy, kiedy chcemy i są "nasze", natomiast w wersji live mamy "dostęp" do ponad 200 ale nie spotkałem tych z poprzednich część  (marzeniem jest Sweet child of mine).

Wracając do tematu puki co mogę powiedzieć jedno ,że tryb live ten "płatny" jest genialny bo wchodząc do niego mamy możliwość zagrać aktualnie graną piosenkę za free z innymi graczami  (grind dla waluty) i możemy tak grać i grać tylko minusem jest to ,że te piosenki są generowane losowo wg harmonogramu, natomiast jeśli chcielibyśmy zagrać wybraną to musimy uiścić opłatę (zbieraną podczas gry).

Edytowane przez Cottage
Odnośnik do komentarza

Na obecną chwile wygląda to tak jak byś włączył tv i stacje z teledyskami gdzie non stop gra muzyka (te wszystkie kawałki) i to jest bez opłat, ale aby np nie czekać do 2 z minutami w nocy kiedy ma być grany Green Day  American Idiot możesz sobie wykupić za punkty dostęp natychmiastowy.

Powyższe spostrzeżenia na podstawie ponad 1h spędzonej w grze, w weekend będę już ją katować więcej.

Odnośnik do komentarza

PANOWIE - NA RAZIE NIE KUPUJCIE!!!!!!!!

Wydali SZMELC, ja pyerdole, konsolowe granie xDDDDD

Kupilem bundle z dwoma gitarami, obydwie przypisuja sie jako player 1.

Z tego co czytam, chyba nikomu nie udalo sue dwocg gitar podlaczyc :pawel:

Nie ma to jak po ciezkim dniu, po wydaniu (pipi)A 500 YEBANYCH ZLOTYCH NA 2 PLASTIKOWE GUWNIANE GITARKI, przekonac sie kolejny raz, ze konsolowe granie jest takie wkyrviajace....

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...